Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

QUOTE(Dwin @ 2014 03 15, 11:33)
pas mane keturgalvis jau panasiai kaip toje nuotraukoje, tai labai megstu steperi, darau pratima svorio stumimas pusiau gulint, einu i anticeliulitines treniruotes.. kai su aukstakulniais ir sijonu isryskeja tas raumuo tai ne kazka  g.gif o visad to bijojau..
kaip tas kojas pasukt pritupant reikia kadd keturgalvis butu maziau apkraunamas? O gal ja reiktu nebedaryti to svorio kelimo gulint, ar bent kazkaip ne iki galo ji atlikti?  g.gif
ar apie tai eina kalba?
user posted image
kojos kuo aukščiau ir plačiau, pėdos tiesiai (tada dirbs užpakalis), gal pumpum turės kitų pasiūlymų. Šiaip jei gerai pamenu, tai pasuktos pėdos apkrauna keturgalvį ir kuo kojos siauriau, tuo labiau, o pritupiant iki pusės apkraunamas keturgalvis, pilnai-dvigalvis, bet galiu klysti, seniai besigilinau g.gif
Atsakyti
Taip butent, aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 14, 22:32)
superinė investicija, tenisas gėris.
o maniškis visai. sportuoja 9 metai su ta pačia maike. suplyšus visa. nupirkau naują. vis tiek su sena. sakau duok bent susiūt. neduoda. sako ventiliuojas  lotuliukas.gif

TA maike jam kaip koks talismanas arba sekmes muza biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2014 03 14, 22:48)
Mane tai inventorius motyvuoja  blush2.gif Praeitais metais prisipirkau gal net per daug, bet kaip gerai, kai visokiam orui ir visokiai veiklai visko turiu.

O koki inventoriu turi tu namie?
Mes uz nepilno menesio bernioka "I marcias isleidziam" . Tai mesim jau jo suluzusia lova. Tam kampe kur stovejo lova, ketinu kampuka sporto pasidaryti. O tai vyras pyksta, kad pas mus kambary mano hlamai stove, kaip jis sako blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2014 03 14, 23:10)
O nepasidarysiu raumenų virš kelių (kaip čia  fear.gif )?

NA as negaliu saky, kad man tai negrazu ax.gif
Papildyta:
[quote=Ereba,2014 03 15, 09:59]
o kur perkate? aš vis galvoju apie pulsometrą, reiktų širdelę prižiūrėti g.gif ir gal yra ir tokių, kurie supypsi tarkim kas minutę?

http://www.sportsdirect.com/ is cia pirkau rakete ir kitus pribumbasus.
O va pulsometra pirkau is zmogaus. JIs ne kinietiskas o vokiskas, bet va ir instrukcija vokiska. KAi pirkau net neveike. Rizikavau. Pasikeiciau elementus dirze ir laikrodyje - veikia thumbup.gif . DAbar bandau susidraugauti ir per google issiversti instrukcija 4u.gif Neturejo bobute vargo, nusipirko oziuka lotuliukas.gif Tiesa mokejau 50 lt ir dar dovanu pridejo tokia gumine pagalvele liksvarai. KAip vokiskam daiktui tai manau liuks suma .
Papildyta:
QUOTE(Ereba @ 2014 03 15, 11:02)

Sio pratimo negalejau atlikti kai pradejau sportuoti. Dabar po truputuka vis daugiau galiu pritupti .
Atsakyti
as siandiena jauciuosi stora doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 15, 16:40)
as siandiena jauciuosi stora  doh.gif



o aš vos paeinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 15, 16:40)
as siandiena jauciuosi stora  doh.gif



kas cia dabar? ? blink.gif blink.gif pms?
Papildyta:
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 14, 23:37)

Va o tave noriu pagirti , kad turi sitiek valios sportuoti namie .  drinks_cheers.gif  as turiu inventoriaus siek tiek , bet prisiversti sunkiau man .Idomiau i sale eiti  blush2.gif


turiu namie stnagas, suolelius ir kt dalyku - praktiskai virsutinei daliai. Vis dazniau pagaunu save, kad noriu i sporto sale, bet galvoju, kaip cia susiderinti laika, nuejima, parejima ir pan., eiciau turbut vien del apatines dalies.

QUOTE(Pumpum @ 2014 03 15, 11:14)

O su štanga anais metais tūpdavau 40kg. Niekad nebandžiau max svorio, kad ir kaip smalsu, turbūt niekad ir nepamėginsiu. Labai mėgstu pritūpimus  verysad.gif


siuo metu pritupiu su 20 kg, smile.gif

pumpum, ruoskis kurti nauja tema, tuoj baigisis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 15, 14:47)
kas cia dabar? ? blink.gif  blink.gif pms?

nu ne , baigesi tik doh.gif aij buna tokiu dienu .. Buvau mieste matavaus keleta sukneliu , nu neturiu liemens nor tu ka doh.gif reikia lanka sukti gal kazkiek pades biggrin.gif
Atsakyti
*KaraLinda* kiek tu kilometru begdavai kai metei svrori? Ir kiek kartu savaiteje?
Atsakyti
Ech tos moterys prisikuria problemų lygioj vietoj. Stora mat biggrin.gif ok eisiu kurt temos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 03 15, 16:17)
*KaraLinda* kiek tu kilometru begdavai kai metei svrori? Ir kiek kartu savaiteje?

i savaite po 5 kartus , isbegdavau nuo 7-10km smile.gif Nebudavau nusistacius kada ir kiek begsiu , kaip jausdavaus tiek ir begdavau smile.gif Bet tada buvo vasara , ornaizmas nereikalavo blogo maisto biggrin.gif jauciausi super ,ikelsiu i fotki nuotrauka , kaip veidelis atrode , jum gal normaliai atrodys , bet visi kas pazysta mane komentavo kad per daug sulysau biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti