Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

QUOTE(Amarcord @ 2014 03 14, 22:48)
Mane tai inventorius motyvuoja  blush2.gif Praeitais metais prisipirkau gal net per daug, bet kaip gerai, kai visokiam orui ir visokiai veiklai visko turiu.

Dėl tos maikės su ventiliacija... Kai nepataisomai suplėšiau dviratines kelnes, iš sveikos klešnės pasidariau raišti ant galvos lotuliukas.gif buvo gaila išmesti, ten gi drėgmę garinantis pluoštas ir pan. labai gerai bėgioti su ta juosta - į ausis vėjas nepripučia ir kaktai nekaršta.

Kaip pastorinti vidinę šlaunų pusę?

raumeninę masę padidink su max svoriu darant po 8 pakartojimus smile.gif aš darau glaudimą, pritūpimus pražergus kojas ir pasukus pėdas 45 laipsnių kampu, taip pat galima statyt kojas ir ant leg presso, dar ant šono atsigulus pasidedu ant apatinės kojos štangą ir keliu į viršų
Atsakyti
O nepasidarysiu raumenų virš kelių (kaip čia fear.gif )?
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 03 14, 23:10)
O nepasidarysiu raumenų virš kelių (kaip čia  fear.gif )?

čia keturgalvis. nepergyvenk, turbūt neįsivaizduoji kiek ji apdergia salėje ir virtuvėje kad turėtų tokias kojas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 14, 23:48)
čia keturgalvis. nepergyvenk, turbūt neįsivaizduoji kiek ji apdergia salėje ir virtuvėje kad turėtų tokias kojas  biggrin.gif

Nuo kažkurių pratimų man buvo paryškėjęs raumuo virš kelių (o gal nuo dviračio?). Dabar vėl dingęs, bet nenorėčiau, kad išryškėtų, negražu man.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 03 14, 23:55)
Nuo kažkurių pratimų man buvo paryškėjęs raumuo virš kelių (o gal nuo dviračio?). Dabar vėl dingęs, bet nenorėčiau, kad išryškėtų, negražu man.

gali būt nuo dviračio. pamatysi, kad ryškėja, pamažinsi krūvį ir vėl "išsileis" raumuo biggrin.gif tiek ir problemos.

merginos, tuoj baigsis tema, palikit naują sukurt man, ką? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 14, 22:56)
gali būt nuo dviračio. pamatysi, kad ryškėja, pamažinsi krūvį ir vėl "išsileis" raumuo  biggrin.gif tiek ir problemos.

merginos, tuoj baigsis tema, palikit naują sukurt man, ką?  blush2.gif

Kurk kurk wink.gif dar norejau sakyt kad tu sukurtum smile.gif

O del raumens virs keleno, as kaip tik noreciau ji isryskinti smile.gif man grazu , bet kai nera per daug . smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 03 14, 21:49)
As vakar nemaza sumele( na cia kaip man) palikau ant sporto invenroriaus , priedu ,  aksesuaru , higien. prek.. Vyras nezsino visko  ax.gif
o kur perkate? aš vis galvoju apie pulsometrą, reiktų širdelę prižiūrėti g.gif ir gal yra ir tokių, kurie supypsi tarkim kas minutę?


QUOTE(Pumpum @ 2014 03 14, 22:32)
o maniškis visai. sportuoja 9 metai su ta pačia maike. suplyšus visa. nupirkau naują. vis tiek su sena. sakau duok bent susiūt. neduoda. sako ventiliuojas  lotuliukas.gif

kaip pažįstama doh.gif lotuliukas.gif

Išdorbtas keturgalvis ir man labai gražu thumbup.gif intensyviai sportuodama, netyčia daugiau dėmesio gavo keturgalvis, o ne dvigalvis (pritūpimai su štangomis ir pan., kiek išsiaiškinau, kojų padėtis buvo tokia, kur labiau keturgalvis apkraunamas), tai dabar priekiu esu patenkinta, o galui dar duoti ir duoti apkrovų doh.gif Storinat vidines šlaunis? Man nelabai patiko, kad dingo tarpas tarp kojų, tai kažkaip vengiu to g.gif

Kiek svorio dedant tupiant su štanga? Tiesiog įdomumo dėlei 4u.gif
Atsakyti
Man irgi žiauriai gražu tokios treniruotos kojos. Gaila pas pačią dar toli gražu iki to. Šiuo metu labai menką krūvį jos gauna, pasikartosiu kad dėl to paties stuburo biggrin.gif nebesuprantu kartais ką salėj veikiu. Treneriui sakiau kad eisiu sportuot kol bicą begalėsiu kočiot. Tai vienu metu rimtai vien ant rankų ir dirbau lotuliukas.gif sakau prisijuokavau biggrin.gif
O su štanga anais metais tūpdavau 40kg. Niekad nebandžiau max svorio, kad ir kaip smalsu, turbūt niekad ir nepamėginsiu. Labai mėgstu pritūpimus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 15, 10:14)
Man irgi žiauriai gražu tokios treniruotos kojos. Gaila pas pačią dar toli gražu iki to. Šiuo metu labai menką krūvį jos gauna, pasikartosiu kad dėl to paties stuburo biggrin.gif nebesuprantu kartais ką salėj veikiu. Treneriui sakiau kad eisiu sportuot kol bicą begalėsiu kočiot. Tai vienu metu rimtai vien ant rankų ir dirbau  lotuliukas.gif  sakau prisijuokavau biggrin.gif
O su štanga anais metais tūpdavau 40kg. Niekad nebandžiau max svorio, kad ir kaip smalsu, turbūt niekad ir nepamėginsiu. Labai mėgstu pritūpimus  verysad.gif

su savo entuziazmu neprapulsit 4u.gif manau daug kas būtų rankas nuleidę jau seniai.

Aš nedėjau daugiau nei 30kg, serijai 12-10-8-6. Kojų spaudime ženkliai daugiau, bet pažiūrėjau, kad sąnariai traška braška, tai sakiau nebekartosiu tos klaidos doh.gif
Pritūpimai ir man gėrs thumbup.gif šiais metais atradau sumo pritūpimus, gerulis dalykas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ereba: 15 kovo 2014 - 10:43
dar prie atradimų norėčiau pasidalinti, perkopijuoju "dabartiniu laiku". Viskas apatinei daliai
įtūpstai atgal,
pati darau šitaip
reverse lunge, lyg nesumaišiau, esmė užkryžiuoti koją atgal.
ir
sumo pritūpimai, kaip minėjau
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 14, 23:56)
gali būt nuo dviračio. pamatysi, kad ryškėja, pamažinsi krūvį ir vėl "išsileis" raumuo  biggrin.gif tiek ir problemos.



pas mane keturgalvis jau panasiai kaip toje nuotraukoje, tai labai megstu steperi, darau pratima svorio stumimas pusiau gulint, einu i anticeliulitines treniruotes.. kai su aukstakulniais ir sijonu isryskeja tas raumuo tai ne kazka g.gif o visad to bijojau..
kaip tas kojas pasukt pritupant reikia kadd keturgalvis butu maziau apkraunamas? O gal ja reiktu nebedaryti to svorio kelimo gulint, ar bent kazkaip ne iki galo ji atlikti? g.gif
Atsakyti
Va, ir man būtent su sijonu negražu, kai keturgalvis ryškus. Prie šortų, maudymuko tai normaliai, bet sijonas virš kelių nesižiūri.
Atsakyti