Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

...ne tik įdomios,bet ir pasakyčiau,drąsios...vienos į tokį didelį miestą biggrin.gif ,be kalbos,be cento ir tik su vemzliuku... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2012 02 11, 22:18)
...ne tik įdomios,bet ir pasakyčiau,drąsios...vienos į tokį didelį miestą biggrin.gif ,be kalbos,be cento ir tik  su  vemzliuku... biggrin.gif


gal zmones kitos iseities neturi unsure.gif
Atsakyti
vat 'uzstrigus' uk, tikrai gali nelikt kitos isheities
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2012 02 11, 20:57)
-astreja-, gera pastaba. tiksliai, idomios tos vienishos mamos. apie nieka negalvoja, o tiki rojumi londone. linkiu nenusvilt, ir daugiau ijungti blaivu prota bei skaidru mastyma

mielos ponios,nei jus zinot mano gyvenima,nei jums komentuoti ji,as paklausiau dominancios informacijos,jus arba atsakot arba ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apsimetele @ 2012 02 11, 23:30)
gal zmones kitos iseities neturi  unsure.gif


..kalba ne apie išeitis...o apie tai,kad 8 iš 10 lietuvaičių "vienišos" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vvvika @ 2012 02 08, 22:21)
sveiki,nzn kur rasyt,tai kreipiuosi cia smile.gif tikiuosi galesit patart ka 4u.gif si menesi noriu isvykti i londona su mergaite,kuri yra dabar pirmoj klasej,kaip ir visam laikui.kiek zinau ten vaiko vieno namie palikt negalima,o as turesiu pradet dirbt iskart.kur palikt mergaite?galimybes palikt ja lietuvoje kol baigsis mokslo metai neturiu,nes esu kaip ir vienisa mama.i mokykla ten nebepriims be rugsejo men?

na man baisu skaityti blush2.gif
o kur gyvensite? pas ka? kaip darbo ieskosit? kartu su dukryte eisit i agenturas?
nieko nesuprantu...vezkites is cia kokia aikle....
Papildyta:
QUOTE(vvvika @ 2012 02 12, 13:39)
mielos ponios,nei jus zinot mano gyvenima,nei jums komentuoti ji,as paklausiau dominancios informacijos,jus arba atsakot arba ne 4u.gif

nereikia pykti, tik kartais naudinga paklausytis ir kitokiu nuomoniu. Mes norime tik padeti, gal jums is to bus naudos.
Atsakyti
vvvika, vat butent, ash pasirinkau atsakyma 'arba ne' ir parashiau savo komentara. tavo reikalas, ka darysi ir kaip, cia tik patirtim pasidalinam. tinkama ji ar ne, esme ne tame juk
Atsakyti
Sveikos mamytes,norejau paklausti jusu,o jus is tax credit kaip gaunate laiskus tai buna konkretaus zmogaus vardas,ta prasme juns viska tvarko vienas zmogus?
Atsakyti
QUOTE(simuska ir naglis @ 2012 02 12, 17:29)
Sveikos mamytes,norejau paklausti jusu,o jus is tax credit kaip gaunate laiskus tai buna konkretaus zmogaus vardas,ta prasme juns viska tvarko vienas zmogus?

buna tu zmoniu vardai, kuriuos nurodet pildant forma smile.gif
Atsakyti
Nes as jei noriu ka suzinoti apie mano paraiska,man reikia skambinti konkreciam Zmogui,paskambinus i bendra numeri informacijos man neteikia,
Atsakyti
Paskambinate tuo bendru numeriu,atsiliepe vienas is konsultantu,jam padiktuojate NI numeri,jis suveda ji i savo guomenu baze ir viskas,klausiate tada ko jus pageidaujate g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, noreciau paklausti, claim'inau del House Benefit'u, dabar sia savaite turiu eiiti, nesti dokumentus, ten yra parasyta, kad reikalinga pazyma del pajamu, patvirtinta buhalterio, ar ji tikrai butina, ar uzteks, kad nesiu visus banko statmentus, kur matosi mokejimai, vyras dirba self'u, bet imoneje, ir visi mokejimai eina kas 2 savaites, viskas matosi, plius turi visus darbovietes darytus pavedimus, ir dar nesciau visus cekucius islaidu, ar tas jiems netiks ir reikia butinai is buhalterio? Aciu. 4u.gif
Atsakyti