Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

QUOTE(simuska ir naglis @ 2012 02 12, 15:46)
Nes as jei noriu ka suzinoti apie mano paraiska,man reikia skambinti konkreciam Zmogui,paskambinus i bendra numeri informacijos man neteikia,

Ar jums kazkokiu nesusipratimu ivyko.Tarkim ,sustabde mokejima ar reikia kazka sustikrinti ir gavot laiska?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 13 vasario 2012 - 15:24
Jei dabar dirbu self employed pas skirtingus zmones,o ateityje galvoju dirbt kita darba (pvz.tvarkyt namus)pas du zmones pastoviai.Tai kaip reikes pildant sakaitu f.knygele rasytiapie mokescius?Ar jie keisis?Dabar esu atleista nuo VAT.Kaip suprantu juos moketi reikia gaunant didesnes pajamas.Bet jei bus pastovus uzsakovai,tai tutrbut jie skaitysis kaip nuolatiniai samdytojai,sukure darbo vieta ir tuomet jie tures moket mokescius,o ne as?Paaiskinkite,prasomkuri gaudosi situose skaiciavimuose.Ir per koki laikotarpi tureciau pranesti i mokesciu inspekcija?ACIU
Atsakyti
Sveikutes ax.gif
Turiu ir as klausimeli,draugei padeti reik smile.gif
Jis atvaziavus cia yra 2010 metais,bet tax neklaimino ir neprase ,nes vaikas buvo lietuvoje,parase prasyma del tax tik tada kaip vaikas su vyru atvyko i Uk ,Child benefita tik dabar pradejo gauti ,ta prasme jai sumokejo uz 2010 metus ,nuo tos dienos kaip vaikas atvaziavo cia,dabar gavo laiska kad reik yrodimu kad vaikas gyvena anglijoje,issiunte is mokyklos laiska,gyd.ir t.t bet po kolkas kas savaite ji tu mokejimu negauna (matyt del to kad nori isitikinti kad vaikas cia) Nes jai dar uz 2011 turetu ismoketi .
Tai cia su child benefitais aisku.
Bet va su tax niekas neaisku,ji tvarkesi per agentura Lietuviu,pralauke beveik du metus ir nieko,vis tik atsiusti dekumentus tai ta tai ana. Buvo ir apskundus,nes is tax credit buvo paskambinta ir paprasyta jos jos kad per nauja klaimintu .Ji nesutiko,vyko ten svartymas puse metu.Ir siandien ji gavo laiska is tax credit kad jai niekas nepriklauso nes nes ji nedyrba 16 val.per savaite. ,ji is darbo isejo tik pries kelius menesius,del stuburo operacijos,vyras jos dyrba,jos vaikui 7 metukai.Tai cia kiek as suprantu jai nemoka del to kad kaip vaikui sueina 7 metai tam kad gautum tax turi dyrbti abu tevai,bet kaip su tuo kad ji tiek laiko pralauke ir tuo metu jie abu dyrbo?
Atsakyti
QUOTE(Orhideja:) @ 2012 02 13, 15:09)
Sveikutes ax.gif
.Tai cia kiek as suprantu jai nemoka del to kad kaip vaikui sueina 7 metai  tam kad gautum tax turi dyrbti abu tevai,bet kaip su tuo kad ji tiek laiko pralauke ir tuo metu jie abu dyrbo?

Tie 7 metai ne prie ko.Jei dirbo visa laika nuo prasymo datos,daugiau nei 16 valandu ir turi irodyma,tai reikia jiems nusiusti.Cia dar vienas pavyzdys,kai nereikia firmomis naudotis,kurioms nusispjauti ir jie nesigilina,kas ir del ko.Jei ji nedirba dabar,o diirba vyras,reikia tai pranesti.Kol kas porai uztenka nors vienam dirbti 16 valandu.Nuo balandzio ju tures buti 24.Vienas tures dirbti maziausiai 16
Atsakyti
pas mane buvo taip,as kreipiausi del tax credit,mano vaikas lietuvoje,bet pirma karta per lietuviska firma,kuri man pradangino dokumentus,sake kad siunte registruotu pastu,nirs man paprasius ref numerio,sake jo negali rasti..po to man paskambino is tax credit ir paklause ar man atsiusti dar viena forma,nes ta jau nebegalioja,,na as ja uzpildziau ir issiunciau,ir dabar man skambina ir raso tik viena moteris,kuri gal tvarko mano dokumentus,o tuo bendru paskambinus man nesuteikia jokios informacijos,duoda tos moters numeri,kazkaip keistai... g.gif
Papildyta:
ar buvo kam nors kad sustabdytu child benefit mokejima?as pralaukiau apie metus laiko,sumokejo man jie uz visa laika,po to dar apie menesi mokejo,o po to sustabde mokejima,paskambinau,tai pasake kad laukt 16 savaiciu,nes jiems reikia papildomos informacijos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(simuska ir naglis @ 2012 02 13, 17:20)
pas mane buvo taip,as kreipiausi del tax credit,mano vaikas lietuvoje,bet pirma karta per lietuviska firma,kuri man pradangino dokumentus,sake kad siunte registruotu pastu,nirs man paprasius ref numerio,sake jo negali rasti..po to man paskambino is tax credit ir paklause ar man atsiusti dar viena forma,nes ta jau nebegalioja,,na as ja uzpildziau ir issiunciau,ir dabar man skambina ir raso tik viena moteris,kuri gal tvarko mano dokumentus,o tuo bendru paskambinus man nesuteikia jokios informacijos,duoda tos moters numeri,kazkaip keistai... g.gif
Papildyta:
ar buvo kam nors kad sustabdytu child benefit mokejima?as pralaukiau apie metus laiko,sumokejo man jie uz visa laika,po to dar apie menesi mokejo,o po to sustabde mokejima,paskambinau,tai pasake kad laukt 16 savaiciu,nes jiems reikia papildomos informacijos... g.gif

Ar jums kokie nors laiskai del tax creditu atejo i namus pastu?Paprastai ten buna uzrasytas telefono numeris ir zmogaus vardas,kuris rasomas po tekstu.Tokios atskiros istaigos nagrineja visokius nesusipratimus,gal ir jums taip.Kiek teko susidurti,tokiu laisku virsutiniame desiniajame kampe buna paprastas tel numeris dazniausiai prasideda 016....Tada bendras telefonas 08453003900 arba 03453003900 neteikia pagalbos
Child benefit'ai gali buti,kad nutrauke del tax creditu.Itariu,kad bus susije su Lietuva.
Atsakyti
QUOTE(Mainly @ 2012 02 13, 03:12)
Labas vakaras, noreciau paklausti, claim'inau del House Benefit'u, dabar sia savaite turiu eiiti, nesti dokumentus, ten yra parasyta, kad reikalinga pazyma del pajamu, patvirtinta buhalterio, ar ji tikrai butina, ar uzteks, kad nesiu visus banko statmentus, kur matosi mokejimai, vyras dirba self'u, bet imoneje, ir visi mokejimai eina kas 2 savaites, viskas matosi, plius turi visus darbovietes darytus pavedimus, ir dar nesciau visus cekucius islaidu, ar tas jiems netiks ir reikia butinai is buhalterio? Aciu. 4u.gif

Mergaites? Gal kuri susiduret su tuo? Ar as gal ne toje temoje ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mainly @ 2012 02 13, 19:44)
Mergaites? Gal kuri susiduret su tuo? Ar as gal ne toje temoje ? blush2.gif

Kiek man zinoma,jei dirbi kaip sole traderis,buhalteris nera privalomas.Gal kas pataisys mane ax.gif Manu,kad uzteks to,ka turit.
Atsakyti
Na niekas man neatsake,gal nelabai aiskiai paklausiau arba tikrai nei viena nedirba self?Jei dirbi ne per agentura,o pastoviai pas viena ar du zmones tvarkai namus.Kaip yra su buhalterijos vedimu?Ar tuomet zmogus pas kuri dirbi skaitosi,kaip idarbines tave ir turi moketi mokescius?Ar visgi tai tas pats,kai dirbipas skirtingus zmones ir jie tik sumoka atlyginima ir vedi savo saskaitu f.knygele ir pats moki NIN. Kuom skiriasi darbas jei atlieki vienkartini darba pas skirtingus zmones ir kuom skiriasi jei pastoviai isidarbini pas ta pati zmogu?
Atsakyti
manau, kad niekuom nesiskiria. paciai tik lengviau ir tiek. o del vat, tai privaloma registruotis, gaunant gan solidzias pajamas, lyg virs 60 tukst £. juolab, daznai uzsakovui buna paprasciau samdytis self, nei paciam buti darbdaviu su visom pasekmem bei atsakomybem priesh darbuotoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 14 vasario 2012 - 09:38
QUOTE(mitiene @ 2012 02 14, 08:30)
*Na niekas man neatsake,gal nelabai aiskiai paklausiau arba tikrai nei viena nedirba self?Jei dirbi ne per agentura,o pastoviai  pas viena ar du zmones tvarkai namus.Kaip yra su buhalterijos vedimu?
**Ar tuomet zmogus pas kuri dirbi skaitosi,kaip idarbines tave ir turi moketi mokescius?
***Ar visgi tai tas pats,kai dirbipas skirtingus zmones ir jie tik sumoka atlyginima ir vedi savo saskaitu f.knygele ir pats moki NIN.
****Kuom skiriasi darbas jei atlieki vienkartini darba pas skirtingus zmones ir kuom skiriasi jei pastoviai isidarbini pas ta pati zmogu?

*Pirma karta labai komplikuotai klausima suraset, uztai neatsakiau ax.gif dabar jau aiskiau smile.gif Vedates savo buhalterija kaip ir kitu atveju, mokates NIN (Class 2) ir metu gale pildot mokesciu grazinimo forma.
**Visu pirma, man atrodo, kad truputi maisotes- kai esi self employed, reiskia niekas taves neidarbines- tu pats sau esi darbdavys ir zmones kuriu namus planuojat valyt ar kitas paslaugas atlikti bus ne jusu darbdaviai, bet jie bus jusu klientai. Taigi visa mokesciu atsakomybe ir tt krenta tik ant jusu pacios peciu ir ju visiskai neliecia 4u.gif
***taip, tai lygiai tas pats kaip dirbant pas kelis- jie jum sumoka uz paslauga ir jus pati vedates savo pajamu suvestine, mokates NIN ir mokescius.
****niekuom nesiskiria, bet velgi- jus neisidarbinat pas ta zmogu, jus jiem atliekat paslauga ir jie yra tik jusu klientai.
Atsakyti
merginos.. gal susiduret kas ,gal zinot? - belaukiant seimos papilnejimo-del tu socialiniu visu reikalu- ar reikia kazkur prasinesti ? gaunu tik cb kolkas, daugiau nicniekur nebuvau kreipusis..dirbu self, pora trejeta dienu per sav tik.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragaina: 14 vasario 2012 - 10:44