Įkraunama...
Įkraunama...

Kas aš?

QUOTE(dinazaure @ 2011 12 14, 16:02)
Eugi, nors neatsakete i mano klausima apie pragyvenimo saltini (gal jums pasirode sis klausimas nevertas demesio - ne lygis). Bet bandau dar karta.
Kai jusu gyvenimo ivyko tas luzis ir supratote ka reikia daryti ir kur eiti, kaip suderinote tai su savo materialiu gyvenimu sociume? Ar pakeitete darba (visai isejote)? Atsisakete sukauptu turtu, masinu ir ktk. (ar tik dalies ju)? Ar nieko sioje srityje nepasikeite? Ar susikoncentravote tik i savo svietiejiska veikla forumuose ir kitur?
Cia toks pamastymas - ar imanoma suderinti materialia gerove (tureti namus, masinas ir pan. ) ir tai, kuo uzsiimate jus (jei viskas yra subalansuota) ? O gal neisvengiamai, savaime kai kurie dalykai atkrenta, kaip neturintys reiksmes?
P.S. Minejote, kad klausimai nebutu asmeniski, bet juk neneigsite, kad asmeninis pavyzdys (mokytojo, pagalbininko, guru) labai svarbus abipusiam pasitikejimui.



galiu as jusu paklaust nors karta? tikiosi leisit? ir sulauksiu atsakymo.

1.ka jums pakeistu jeigu as esu milionerius sedziu dabar bahamose ir rasineju i foruma arba as atsisakiau visko, ir nieko neturiu?

2.ka jums pakeistu jeigu as dirbciau su zmonesm nemokomai arba uz pinigus tarkim 100lt - valanda.?


aciu.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 14, 19:16)
galiu as jusu paklaust nors karta? tikiosi leisit? ir sulauksiu atsakymo.

1.ka jums pakeistu jeigu as esu milionerius sedziu dabar bahamose ir rasineju i foruma arba as atsisakiau visko, ir nieko neturiu?

2.ka jums pakeistu jeigu as dirbciau su zmonesm nemokomai arba uz pinigus tarkim 100lt - valanda.?
aciu.

Dekoju uz atsakymus. Galvojau nesulauksiu smile.gif
Klausdama apie materialia reikalo puse tikrai neturiu isankstinio nusistatymo "pries" ar "uz" pinigus. Buvo idomi jusu patirtis. Tik tiek. Bet suprantu sio klausimo opuma, nes sukelia daug priestaravimu ir gincu.
1. Man nieko nepakeistu. Gal svarbu koks jus, - kur bebutumet, ar Bahamuose ar lusnoj.
2. Pakeistu - tarkim, jei butu butinybe su jumis susitikti, tai 100lt uzsimoketi negaleciau.
Be to.....yra dar vienas niuansas. Jei rasomas, kartojamas zodis "pagalba", tai bent mano supratimu, tai reiskia susitikimus, konsultacijas ir t.t. (kaip bepavadinsi) beatlygintinai. Reikia cia skirti pagalba ir paslaugas.
Kai sakau zmogui - as galiu tau padeti, niekada minties nera, kad uz tai jis turi susimoketi (net ir tiek, kiek gali).
Bet tai joks priekastas nei jums, nei kitiems. Tik reikia aiskiai zmogui pasakyti, ar tai paslauga, ar pagalba.
Kiekvieno asmeninis reikalas kiek, ka ir uz ka.... O jei negali tiek susimoketi, tai gal ir nereikia tokios paslaugos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 12 14, 18:36)
Dekoju uz atsakymus. Galvojau nesulauksiu smile.gif
Klausdama apie materialia reikalo puse tikrai neturiu isankstinio nusistatymo "pries" ar "uz" pinigus. Buvo idomi jusu patirtis. Tik tiek. Bet suprantu sio klausimo opuma, nes sukelia daug priestaravimu ir gincu.
1. Man nieko nepakeistu. Gal svarbu koks jus,  - kur bebutumet, ar Bahamuose ar lusnoj.
2. Pakeistu - tarkim, jei butu butinybe su jumis susitikti, tai 100lt uzsimoketi negaleciau.
Be to.....yra dar vienas niuansas. Jei rasomas, kartojamas zodis "pagalba", tai bent mano supratimu, tai reiskia susitikimus, konsultacijas ir t.t. (kaip bepavadinsi) beatlygintinai. Reikia cia skirti pagalba ir paslaugas.
Kai sakau zmogui - as galiu tau padeti, niekada minties nera, kad uz tai jis turi susimoketi (net ir tiek, kiek gali).
Bet tai joks priekastas nei jums, nei kitiems. Tik reikia aiskiai zmogui pasakyti, ar tai paslauga, ar pagalba.
Kiekvieno asmeninis reikalas kiek, ka ir uz ka.... O jei negali tiek susimoketi, tai gal ir nereikia tokios paslaugos smile.gif



na vat! puiku!
jus ir atsaket uz mane pati sau:)
aciu jums!
isvengem diskusiju.
tesiog tas supratimas pagalbos buna ivairus, ir kiekvienas i ta savuoka ideda savo supratima.psichologine pagalba ka ji reiskia? free or cash?smile.gif
jeigu tu gyventum tik is 'pagalbos' ir teiktum ja nemokomai, tada atsiprasau uz kalambura, is ko tu GYVENTUM?
tesiog, yra pagalba ir padeka uz ja. yra biznis kur svarbu pelnas ir materialumas.daugiau, dar daugiau ir be galo. gal tai norejai issiaiskinti?
bet tarkim jeigu tave isgydtu nuo vezio, kiek verta tokia pagalba tavo manymu?
vsio poznajotsja v sravneniji..
nesumeluosiu, zmones nustemba kai man raso kad as jiu neprimu iskarto -as noriu kad man padetum! as gi sumokesiu! kol jis nepasiruoses ir nepasiekes atitinkamo ligio, as negaliu priimti, taip yra ir taip bus. tad viskas cia sudetingiau nei galiu paaiskinti. tesiog as neissuku kazkokiu lasalyniu 50 seansu, kad papliotkint, nei turiu laiko, nei galiu taip daryt.ir dar ne visus galiu priimti, taigi ne viska taip paprasta..smile.gif
tai tiek.
tikiosi paaiskinau:)
aciu.
Atsakyti
Tai paaiskinote. Dar noriu jums patarti draugiskai. Nesikiskite taip visur atkakliai ir nesiulykite ikyriai tos pagalbos. Nes tai turi atvirkstini efekta.
Leiskite zmonems buti, kuo jie nori buti. Dabar toks ispudis, kad jus braunates....ir i kitas temas, norite ir ten viespatauti, patarineti, vesti visus i "tiesos" kelia. Viskas naudinga, kas su saiku smile.gif
Pabandykit nuraminti savo si troskima, jau atrodo nevaldoma. Panagrinekit, is kur jis kyla. Kam reikia, jau pamate, isgirdo, paklause, perskaite. Tad jau buvo naudos, ar ne? smile.gif Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 12 14, 17:36)
Tai paaiskinote. Dar noriu jums patarti draugiskai. Nesikiskite taip visur atkakliai ir nesiulykite ikyriai tos pagalbos. Nes tai turi atvirkstini efekta.
Leiskite zmonems buti, kuo jie nori buti. Dabar toks ispudis, kad jus braunates....ir i kitas temas, norite ir ten viespatauti, patarineti, vesti visus i "tiesos" kelia. Viskas naudinga, kas su saiku smile.gif
Pabandykit nuraminti savo si troskima, jau atrodo nevaldoma. Panagrinekit, is kur jis kyla. Kam reikia, jau pamate, isgirdo, paklause, perskaite. Tad jau buvo naudos, ar ne? smile.gif Sekmes.

Yra daugybę forumų dalyvių kurie keliauja per temas ir pasako savo nuomonę, tame tarpe aš ir Tu (Tu gal labiau klausimą). Aš nematau nieko blogo tame, dalyvauti daugiau nei vienoje temoje. Man asmeniškai nepasirodė, kad būtų kišama nuomonė. Ir net ne ginimas dabar Eugi, o paprastas pastebėjimas.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 12 14, 19:36)
Tai paaiskinote. Dar noriu jums patarti draugiskai. Nesikiskite taip visur atkakliai ir nesiulykite ikyriai tos pagalbos. Nes tai turi atvirkstini efekta.
Leiskite zmonems buti, kuo jie nori buti. Dabar toks ispudis, kad jus braunates....ir i kitas temas, norite ir ten viespatauti, patarineti, vesti visus i "tiesos" kelia. Viskas naudinga, kas su saiku smile.gif
Pabandykit nuraminti savo si troskima, jau atrodo nevaldoma. Panagrinekit, is kur jis kyla. Kam reikia, jau pamate, isgirdo, paklause, perskaite. Tad jau buvo naudos, ar ne? smile.gif Sekmes.



aciu uz patarima, nuosirdziai.
as pasistengsiu but ramesnis, nors esu tikrai toks. smile.gif

tesiog kai zmogus nera atviras pokiciams ar bent naujo priemimui, daleist kad gali but kitaip ne tik taip kaip jie priprate, ne tiket, o bent priimt ir leist egzistot,. todel ir atrodo kad i ji braunasi, bet as negaliu prasibraut ar isibraut kur man negalima, ir to nedarau niekada.
bet as tikrai perziuresiu savo poelgius.
del kad efektas atvirkstinis, na kas zino ko as sekiu?smile.gif gal as to ir noriu, isjudinti visus. kas zino. o budai pas mane taip, butent tokie. smile.gif
tesiog kur ta riba?kiekvienam ji skirtinga, sutiksit?kazkas eina iki tikslo 10metu kazkam 1menesio uztenka, viskas salyginai..
kada sustot? kiek zmoniu turi pamatyt?suprast?patiket?ar atvirksciai.. kokia riba? 10-50-100 ? ar zino kas ?
as tikrai leidziu buti visems, ir priemu visus. tesiog siulau alternativa ir tiek.
puikei suprantu kad sunku priimti, patiketi ivisa tai, bet kitaip elgtis nebegaliu sio metu.
atsiprasau kam as 'sunkinu' gyvenima, teks dar 'pakentet' truputuka Eugi smile.gif

dar karta aciu, tikrai jauciau Draugiska patarima.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2011 11 30, 15:52)
tiesa yra viena. tik ziureti reikia placiau.


Siandieniniame pasaulyje vienos tiesios jau nebelike... liko tik viena pabaiga.
Atsakyti
QUOTE(aura_pieva @ 2011 12 30, 02:55)
Siandieniniame pasaulyje vienos tiesios jau nebelike... liko tik viena pabaiga.


Kiekviena pabaiga turi savo pradžią mirksiukas.gif
Atsakyti
1. Kas aš esu? AŠ ESU
2. Kodėl aš čia? Tobulėti.
3. Ką turiu padaryti? Dar neišsiaiškinau.
4. Kokiu būdu? Nežinau.
5. Kaip tai padaryti? Nežinau.
6. Koks mano planas? NEŽINAU.
7. Kaip tai darau? Ieškau.
8. Kodėl žmogus norėtų visa tai pažinti? Tokia jo lemtis.

heart.gif
Atsakyti
QUOTE(shushushkin @ 2011 12 30, 20:36)
1. Kas aš esu? AŠ ESU
2. Kodėl aš čia? Tobulėti.
3. Ką turiu padaryti? Dar neišsiaiškinau.
4. Kokiu būdu? Nežinau.
5. Kaip tai padaryti? Nežinau.
6. Koks mano planas? NEŽINAU.
7. Kaip tai darau? Ieškau.
8. Kodėl žmogus norėtų visa tai pažinti? Tokia jo lemtis.

heart.gif

1) žmogus
2) nes pagimdė mama
3) vadovaujantis tiek krikščioniškomis dogmomis, tiek draugo Lenino biggrin.gif mokymais, palikti po savęs geresnį pasaulį
4-7) kiekvienas sprendžia pagal save, kas jam yra gėris ir kaip jis jį gali įgyvendinti
8) o jei jis nenorėtų viso to pažinti, kaip tada?
Atsakyti
QUOTE(edangra @ 2011 12 31, 12:26)
8) o jei jis nenorėtų viso to pažinti, kaip tada?


kurie nenori, nesąmoningai renkasi ilgesnį ir sudėtingesnį kelią.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shushushkin @ 2012 01 02, 19:19)
kurie nenori, nesąmoningai renkasi ilgesnį ir sudėtingesnį kelią.smile.gif




labai teisinga pastebeta, aciu smile.gif
Atsakyti