Įkraunama...
Įkraunama...

Kas aš?

QUOTE(Eugi @ 2011 12 13, 18:22)
ir beje jeigu cia jusu humoras as jo nesuprantu, atsiprasau.
ieskokit toliau!
aciu.

g.gif Nu prašom, ale visgi klausimai čia unsure.gif Gal ir nelabai rimtai atrodo unsure.gif Bet visgi tarytum galbūt... Kaip gi man žinoti, ar teisingu keliu einu g.gif Galgi aš esmines klaidas darau gyvenime, už protėvių nuodėmes atgailauju neteisngai g.gif Gi dabar daužausi į krūtinę, kad net šonkauliai lūžta, a visgi viskas negerai vyksta mastau.gif Ir reikėtų man galgi susiimt kol nevėlu ir nenugrimzdau ašai į devintąjį pragaro ratą su visais savo penkiais nepradėtais aukštaisiais unsure.gif unsure.gif



user posted image nušvitau umn.gif

Kaip negražu išsisukinėti schmoll.gif Taip ir sakytumėt, kad šioj srity nelabai pasikaustęs esat...
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2011 12 13, 20:02)
g.gif Nu prašom, ale visgi klausimai čia unsure.gif Gal ir nelabai rimtai atrodo unsure.gif Bet visgi tarytum galbūt... Kaip gi man žinoti, ar teisingu keliu einu g.gif Galgi aš esmines klaidas darau gyvenime, už protėvių nuodėmes atgailauju neteisngai g.gif Gi dabar daužausi į krūtinę, kad net šonkauliai lūžta, a visgi viskas negerai vyksta mastau.gif Ir reikėtų man galgi susiimt kol nevėlu ir nenugrimzdau ašai į devintąjį pragaro ratą su visais savo penkiais nepradėtais aukštaisiais unsure.gif  unsure.gif
user posted image nušvitau umn.gif

Kaip negražu išsisukinėti schmoll.gif Taip ir sakytumėt, kad šioj srity nelabai pasikaustęs esat...



visad stebedavausi, kaip zmones gali parasyt daug, bet apie nieka.nesupikit.. smile.gif
Meloji jus zvelkit i save ne i kitus, kam tie paliginimai..

kokioj sryti as nepasikaustes?ir pagal ka?kas zino daugiau o kas maziau? testa man gal laikyt? smile.gif ar suprantat ka norit suzinot ir isvys ar norit?

jeigu jus kazka darot, kazkur einat, papasokokit tai ir mes paziuresim is savo pasikaustimo ligio smile.gif
pasidalinkit su kitais savo ieskoimais..
aciu.


sakau snd joko diena smile.gif
aciu uz tai.
Atsakyti
Nors, pasak jusu, siandien juoko diena (taip reikia rasyti - juoko, mokykites ir jus smile.gif ), bet klausimas toks nejuokingas- issifruokit ta jusu pasiulyma : "dirbkit, ieskokit". Pagrinde "dirbkit" ? Issifruokit - reiskia sukonkretinkit.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 12 13, 19:52)
Nors, pasak jusu, siandien juoko diena (taip reikia rasyti - juoko, mokykites ir jus smile.gif ), bet klausimas toks nejuokingas- issifruokit ta jusu pasiulyma : "dirbkit, ieskokit". Pagrinde "dirbkit" ? Issifruokit - reiskia sukonkretinkit.


Neatidžiai Eugi postus skaitai. Buvo aiškiai parašyta, ką daryti, ką dirbti. ax.gif
Atsakyti
aciu mergaites:)
ir uz pamoka ir uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 13, 22:07)
aciu mergaites:)
ir uz pamoka ir uz pagalba.

Cia visas atsakymas? Ar bus koks tesinys?
Ir dar pakartosiu savo ankstesni klausima, kiek kitaip : ar uz asmeninius susitikimus (cia is jusu paraso ) reikia moketi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinazaure: 13 gruodžio 2011 - 20:17
QUOTE(dinazaure @ 2011 12 13, 21:13)
Cia visas atsakymas? Ar bus koks tesinys?



smile.gif tikrai juoko diena ( aciu smile.gif )

taigi rymtai, perskaityk ka rasiau, pabandyk ka nors issakyt, pajust ir tada atsiras klausimu konkretesniu paciai, tada mes ir pakalbesim.
nes tesiog klausimas dabar toks panasus i - kiek dabar valandu m? smile.gif
as snd baigiu cia darbus, labanakt visems.
aciu.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 13, 22:17)
smile.gif tikrai juoko diena  ( aciu smile.gif )

taigi rymtai, perskaityk ka rasiau, pabandyk ka nors issakyt, pajust ir tada atsiras klausimu konkretesniu paciai, tada mes ir pakalbesim.
nes tesiog klausimas dabar toks panasus i -  kiek dabar valandu m? smile.gif
as snd baigiu cia darbus, labanakt visems.
aciu.

Ar jau gali buti konkretesniu? smile.gif Geras palyginimas "kiek dabar valandu?", konkretus klausimas smile.gif
Pas jus daug "is tuscio i kiaura"...
aaa...jus cia dirbate???
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 13, 19:44)
visad stebedavausi, kaip zmones gali parasyt daug, bet apie nieka.nesupikit.. smile.gif
Meloji jus zvelkit i save ne i kitus, kam tie paliginimai..


Nu blyyyyyn verysad.gif
Gi taip išsamiai ir aiškiai rašau g.gif Jūs perskaitykit, ką anksčiau buvau parašius, ten labai konkrečiai dėstau savo ieškojimus ax.gif
Bandau atskleist savasties prasmę, jūs man visai nepadedat, o dar ir darbus baigėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 13, 22:17)
as snd baigiu cia darbus, labanakt visems.
.

Tai Tu čia dirbi blink.gif ? O taip sukunkuliavo forumas, kai kažkas užsiminė apie licenzijas, atsakomybę ir mokesčius biggrin.gif
Atsakyti
vaižgante, man kažkaip vienas dalykas keistas: kodėl Tu atsakinėji už Eugi? Nelabai seku pokalbių, bet pastebėjau keliose temose, kad vis jį užstoji, atsakai į klausimus, nors ne Tavęs, o jo klausia g.gif Kas čia, motinystės instinktas išlenda? Bet kad jis jau nežindomas unsure.gif Ar jo atstove spaudai dirbi? Jei jau žmogus pajėgus kitiems patarti, padėti, tai kodėl Tu jį saugai, užstoji? O gal čia tokia protekcija savų klienčių rate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 14 gruodžio 2011 - 11:50
QUOTE(be rėmų @ 2011 12 14, 11:48)
vaižgante, man kažkaip vienas dalykas keistas: kodėl Tu atsakinėji už Eugi? Nelabai seku pokalbių, bet pastebėjau keliose temose, kad vis jį užstoji, atsakai į klausimus, nors ne Tavęs, o jo klausia  g.gif Kas čia, motinystės instinktas išlenda? Bet kad jis jau nežindomas  unsure.gif Ar jo atstove spaudai dirbi? Jei jau žmogus pajėgus kitiems patarti, padėti, tai kodėl Tu jį saugai, užstoji? O gal čia tokia protekcija savų klienčių rate?

Klonai topsecret.gif
JIE visur umn.gif
Atsakyti