Įkraunama...
Įkraunama...

Kas aš?

QUOTE(be rėmų @ 2011 12 14, 11:48)
vaižgante, man kažkaip vienas dalykas keistas: kodėl Tu atsakinėji už Eugi? Nelabai seku pokalbių, bet pastebėjau keliose temose, kad vis jį užstoji, atsakai į klausimus, nors ne Tavęs, o jo klausia  g.gif Kas čia, motinystės instinktas išlenda? Bet kad jis jau nežindomas  unsure.gif Ar jo atstove spaudai dirbi? Jei jau žmogus pajėgus kitiems patarti, padėti, tai kodėl Tu jį saugai, užstoji? O gal čia tokia protekcija savų klienčių rate?


Ačiū už klausimą.
Esu atstovė spaudai. Gaunu didelį atlyginimą.
Abu čia dirbam, prakaituojam. Kasdien pilna AŽ.
Visi nori skubiai būti išganyti ir nušvisti. Be jokių pastangų. Dabar pat. Bėgdami savo voverės rate.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 12 14, 12:02)
Tai Tu čia dirbi blink.gif ?  O taip sukunkuliavo forumas, kai kažkas užsiminė apie licenzijas, atsakomybę ir mokesčius biggrin.gif



tikrai taip, negi pramogauju?
tik vat dirbu be uzmokescio, kaip cia kai kurie ne apkalbinetu smile.gif
darba as vadinu visus veiksmus kurie daromi ne sau ir ne del saves..
bet cia jau gal mano toks pavadinimas, nes kitokio neradau, ir neieskojau:)
tikiu kad kazakm neitiko, bet beje as niekad ir nesistengiau itikti niekam..
stengiosi neprisiristi prie kokiu nors stereotipu ir standartu, myiu, kuriu, dirbu, dziaugiosi ir viska tai darau samoningai ir atsipalaidaves . ka ir jums visems rekomendoju.

aciu.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 14, 13:00)
Ačiū už klausimą.
Esu atstovė spaudai. Gaunu didelį atlyginimą.
Abu čia dirbam, prakaituojam. Kasdien pilna AŽ.
Visi nori skubiai būti išganyti ir nušvisti. Be jokių pastangų. Dabar pat. Bėgdami savo voverės rate.





nagaliu deti tu veiduku , bet juokinga labai smile.gif
aciu!
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 14, 14:29)
tikrai taip, negi pramogauju?
tik vat dirbu be uzmokescio, kaip cia kai kurie ne apkalbinetu smile.gif
darba as vadinu visus veiksmus kurie daromi ne sau ir ne del saves..bet cia jau gal mano toks pavadinimas, nes kitokio neradau, ir neieskojau:)
tikiu kad kazakm neitiko, bet beje as niekad ir nesistengiau itikti niekam..
stengiosi neprisiristi prie kokiu nors stereotipu ir standartu, myiu, kuriu, dirbu, dziaugiosi ir viska tai darau samoningai ir atsipalaidaves . ka ir jums visems rekomendoju.

aciu.


prasau paaiskinti smulkiau, ka jus cia padarete del kito?
Atsakyti
na, kažkaip neskaniai skamba pagalba kitiems pavadinta darbu smile.gif Tai juk turėtų būti malonumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo locust: 14 gruodžio 2011 - 14:45
Eugi, nors neatsakete i mano klausima apie pragyvenimo saltini (gal jums pasirode sis klausimas nevertas demesio - ne lygis). Bet bandau dar karta.
Kai jusu gyvenimo ivyko tas luzis ir supratote ka reikia daryti ir kur eiti, kaip suderinote tai su savo materialiu gyvenimu sociume? Ar pakeitete darba (visai isejote)? Atsisakete sukauptu turtu, masinu ir ktk. (ar tik dalies ju)? Ar nieko sioje srityje nepasikeite? Ar susikoncentravote tik i savo svietiejiska veikla forumuose ir kitur?
Cia toks pamastymas - ar imanoma suderinti materialia gerove (tureti namus, masinas ir pan. ) ir tai, kuo uzsiimate jus (jei viskas yra subalansuota) ? O gal neisvengiamai, savaime kai kurie dalykai atkrenta, kaip neturintys reiksmes?
P.S. Minejote, kad klausimai nebutu asmeniski, bet juk neneigsite, kad asmeninis pavyzdys (mokytojo, pagalbininko, guru) labai svarbus abipusiam pasitikejimui.
Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2011 12 14, 15:36)
prasau paaiskinti smulkiau, ka jus cia padarete del kito?




ir kaip atsakyt i toki klausima ?
kad vat nerigis praregejo?ar kokio stebuklo tikites?
pasiskaitikyt ka as rasau is pat pradziu.
jeigu zmones nores, jie papasokos, bet ne manau kad jums tikrai nuosirdziai tai idomu.
ka jus istikruju norit suzinoti?

taip pat, sudetinga paaiskinti kas vyskta subtiliosese ligiose, tikiosi tai suprantat..


Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 14, 15:29)
ir kaip atsakyt i toki klausima ?
kad vat nerigis praregejo?ar kokio stebuklo tikites?
pasiskaitikyt ka as rasau is pat pradziu.
jeigu zmones nores, jie papasokos, bet ne manau kad jums tikrai nuosirdziai tai idomu.
ka jus istikruju norit suzinoti?

taip pat, sudetinga paaiskinti kas vyskta subtiliosese ligiose, tikiosi tai suprantat..


as aiskiai skaitau nuo pradziu, bet jums yra AISKIAI SUFORMUOTAS KLAUSIMAS IS PASKUTINIO JUSU POSTO - PAZYMETA RAUDONAI, gerbiamasis, prasome i ji ir atsakyti smile.gif tema aiskiai apibrezta pradzioje - atsakysiu i klausimus, tai prasome - jums uzduotas klausimas. Parodykite nors kiek smegenu vingiu turejimo... gal pravertu smegenys, kuriant dieviskus planus? Jus taip nemanote?
Papildyta:
6. Koks mano planas – padėti žmonėms savo patirtimi, energijiomis ir tuom kas man suteikta šiai užduočiai įgyvendinti. Padėti žmonėms suprasti ir surasti savo gyvenimo kelią ir tikslą


cia jusu paties citata - prasau ir atsakyti, kaip jus tai padedate zmonems padaryti?
Atsakyti
QUOTE(locust @ 2011 12 14, 15:44)
na, kažkaip neskaniai skamba pagalba kitiems pavadinta darbu  smile.gif Tai juk turėtų būti malonumas.



kai jus pradesit pazinti save, matisit ir girdesit Tiesa, kai suprasit ir suvoksit savo visas blogas ir juodas savybes, kai pradesit jus atsisakinet, kai pradesit valytis nuo negativo, ir uzdarinet savo praetus gyvenimus, vat tada suprasit koks tai 'malonumas' prikauptas per tiek jusu gyvenimu...
del kitu zmoniu taip pat, galvojat man linksma stebet kai eina ir daro klaidas, kai tesiog nemato ir kenkia sau ir kitems ..

bet tai neisvengiama, ir as tai priimu ir suprantu.

Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 14, 15:50)
galvojat man linksma stebet kai eina ir daro klaidas, kai tesiog nemato ir kenkia sau ir kitems ..



Nu va ir aš stebiu, ir visai jau graudu darosi sad.gif Trys sakiniai mintinai ir jau guru sad.gif Plius anei jokio mąstymo tarp tų penkių mintinai išmoktų eilučių g.gif Kiba robotas koks iš Marso čia sm'ą šviečia g.gif Invazija kokia, siekiant išventinimus dalinant daugintis mastau.gif


Atsakyti
QUOTE(Vailet2 @ 2011 12 14, 16:37)
as aiskiai skaitau nuo pradziu, bet jums yra AISKIAI SUFORMUOTAS KLAUSIMAS IS PASKUTINIO JUSU POSTO - PAZYMETA RAUDONAI, gerbiamasis, prasome i ji ir atsakyti smile.gif tema aiskiai apibrezta pradzioje - atsakysiu i klausimus, tai prasome - jums uzduotas klausimas. Parodykite nors kiek smegenu vingiu turejimo... gal pravertu smegenys, kuriant dieviskus planus? Jus taip nemanote?
Papildyta:
6. Koks mano planas – padėti žmonėms savo patirtimi, energijiomis ir tuom kas man suteikta šiai užduočiai įgyvendinti. Padėti žmonėms suprasti ir surasti savo gyvenimo kelią ir tikslą
cia jusu paties citata - prasau ir atsakyti, kaip jus tai padedate zmonems padaryti?



na bet ir yra zmoniu....
bando izeist, ir pajokaut ir dar pareikalauti kad atsakiciau, ir viska tai viename poste..

ta citata is mano teksto gi viska ir paaiskina, ar jus tikites kad duosiu 40 maldu ir vsio, jus Olimpe?

jums as neatsakyciau, nes su pikciu ir nusistatimais jus nieko nepaseksit niekada, bet del kitu as pasikartosiu-

IDEMEI SKATIKYT-

atstatyti rysi su savo Sirdimu, SIela, Dvasia ir Auksciausiju dieviska komanda, su kuriu pagalba jus valysites nuo negativo, kylsit dvasingumo ligiose, atsiminsit ir pradesit naudotis 'gabumais' kurios jus turit, pradesit eiti savo DP (dievisku planu) ir toliau kievienam jau savas kelias..

Dieviskus planu kuria Dievas beja..
sarkazmas 'auksciausio' 'ligio'

prasom.



Atsakyti
Nu vsio, šikart nušvitimas tikras ir aš drąsiai skelbiuosi aiškiarege cool.gif Kreipkitės, žmonės mielieji, atsakysiu į visus jus dominančius klausimus cool.gif Viskas tik už simbolinį mokestį ax.gif
Atsakyti
lo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eugi: 14 gruodžio 2011 - 17:07