Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja lojalumo kortelė Lyoness

QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 17, 08:50)
info viesa. Lyoness saite  4u.gif yra daug filmuotos medziagos apie "virsuniu" susitikimus.

tikrai taip,jau lietuvoje ne vienas renginys buvo kur dalyvavo,ir pats Hubertas buvo jau keleta kartu,beje labai šiltas žmogus ir teko bendrauti ,pasiziurėkit lyoness.lt ten daug ir nuotraukų iš visokių renginių yra,lietuviai dalyvavo ir Budapešte kur buvo didelis ir fainas renginys 11000 dalyvių- buvo super,
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 17, 08:50)
info viesa. Lyoness saite  4u.gif yra daug filmuotos medziagos apie "virsuniu" susitikimus.

p.s. mano rekomenduoja kartu su savo rekomenduotoju daznai vyksta i tuos susitikimus. vyko i dublina, sveicarija. Lyoness varslo partneriais yra kiek daugiau nei 6 men.

Filmuota medžiaga manęs nežavi schmoll.gif Priimtiniau gyvas bendravimas su žmogumi - viršūne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 04 17, 08:09)
Filmuota medžiaga manęs nežavi  schmoll.gif Priimtiniau gyvas bendravimas su žmogumi - viršūne  4u.gif

bendrauju su 3,4 ir 5 lygi pasiekusiai lyoness nariais. ar tai virsune pagal jus ? 5 lygio narys - ka tik gryzo is azijos, kur buvo Lyoness "virsuniu" seminaras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 17, 09:34)
bendrauju su 3,4 ir 5 lygi pasiekusiai lyoness nariais. ar tai virsune pagal jus ?
Skaičiukai nieko nesako. Kiek uždirba/mėn? Ir kur juos galima pamatyti gyvai.

QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 17, 09:34)
5 lygio  narys - ka tik gryzo is azijos, kur buvo Lyoness "virsuniu" seminaras 4u.gif
O tiksliau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 04 17, 12:50)
Skaičiukai nieko nesako. Kiek uždirba/mėn? Ir kur juos galima pamatyti gyvai.

O tiksliau?  bigsmile.gif

visi atsakyamai www.lyoness.lt
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 17, 14:54)
visi atsakyamai www.lyoness.lt
Nėra ten atsakymų. Ten yra tik fotogalerijos, kurios man primena "Tikėjimo žodį" arba tų pačių minėtų finansinių piramidžių susitikimų vaizdus.
Niekaip nesuprantu, kodėl Lyoness rengia tokius gražius, entuziastingus susitikimus savo nuolaidų vartotojams, o va Maxima - ne. Taigi surinktų visus Ačiū kortelės turėtojus, išnuomotų salę, vaišintų sultimis ir pyragaičiais, paskaitytų paskaitą, kokia naudinga yra Ačiū lojalumo kortelė, visi paplotų atsistoję... Na kodėl tik Lyoness taip rūpinasi savais? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 17 balandžio 2012 - 14:21
QUOTE(mititėja @ 2012 04 17, 15:20)
Nėra ten atsakymų. Ten yra tik fotogalerijos, kurios man primena "Tikėjimo žodį" arba tų pačių minėtų finansinių piramidžių susitikimų vaizdus.
Niekaip nesuprantu, kodėl Lyoness rengia tokius gražius, entuziastingus susitikimus savo nuolaidų vartotojams, o va Maxima - ne. Taigi surinktų visus Ačiū kortelės turėtojus, išnuomotų salę, vaišintų sultimis ir pyragaičiais, paskaitytų paskaitą, kokia naudinga yra Ačiū lojalumo kortelė, visi paplotų atsistoję... Na kodėl tik Lyoness taip rūpinasi savais?  g.gif  biggrin.gif

gaila jūsų verysad.gif žinokit ir be jūsų ši sistema puikiai veikia, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nei jus suprantat ką apie sistema,tik bandot kažką įrodyt,bet deja viskas juda super,
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 04 17, 14:20)
Nėra ten atsakymų. Ten yra tik fotogalerijos, kurios man primena "Tikėjimo žodį" arba tų pačių minėtų finansinių piramidžių susitikimų vaizdus.
Niekaip nesuprantu, kodėl Lyoness rengia tokius gražius, entuziastingus susitikimus savo nuolaidų vartotojams, o va Maxima - ne. Taigi surinktų visus Ačiū kortelės turėtojus, išnuomotų salę, vaišintų sultimis ir pyragaičiais, paskaitytų paskaitą, kokia naudinga yra Ačiū lojalumo kortelė, visi paplotų atsistoję... Na kodėl tik Lyoness taip rūpinasi savais?  g.gif  biggrin.gif

i maxima ir kreipkites. kodel i mums pretenzijas reiskiat del maximos neveiksmu?
jei jums tai piramide tai kodel taip aktyviai reiskiates g.gif musu pinigu gaila bigsmile.gif nejuokinkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIVULIA: 17 balandžio 2012 - 15:13
QUOTE(stru @ 2012 04 17, 15:33)
gaila jūsų verysad.gif žinokit ir be jūsų  ši sistema puikiai veikia, thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nei jus suprantat ką apie sistema,tik bandot kažką įrodyt,bet deja viskas juda super,
Nu jūs ir pasakėt... doh.gif Tarsi aš turėčiau galią sustabdyti bet kokį biezpriedielą. lotuliukas.gif

QUOTE(VIVULIA @ 2012 04 17, 16:11)
i maxima ir kreipkites. kodel i mums pretenzijas reiskiat del maximos neveiksmu?
jei jums tai piramide tai kodel taip aktyviai reiskiates  g.gif musu pinigu gaila  bigsmile.gif  nejuokinkit  4u.gif
Turbūt galvojate, kad jums pavydžiu? bigsmile.gif
Atsakyti
manau neverta zmogui irodineti to, ko jis nesupranta ir net nenori suprast. kad ir ka besakytum, visalaik ras priekabiu, tokia jau kai kuriu zmoniu natura.. ax.gif visi didieji verslininkai kurie daug pasieke, kartoja ir kartos, kas norint pasiekt ausktumu, reikia bendraut su sekmingais zmonemis, o ne su pesimistais.. unsure.gif sekme traukia sekme 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif svarbiausia reikia tiketi tuom, ka darai, jei zmogus stengias ir nori, jis viska gali gaut 4u.gif 4u.gif nepasiduot kitu itakai, kurie mano kitaip bigsmile.gif atitrukt nuo bandos, o tai juk ir sunkiausia - buti kitokiu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roza_moza: 17 balandžio 2012 - 17:17
Mane kartais stebina žmonių domėjimasis iki smulkmenų dalykais, kurie realiai jų visai nedomina biggrin.gif Jei kažkam kažkas tikrai rūpėtų, tai viešą ir visiems prieinamą info rasti nesunku. Nors... gal kam atrodo paprasčiau ir įdomiau priekabių ieškoti šiame forume biggrin.gif
Nešu ant lėkštutės - kai kurių kompanijos lyderių deklaruotos pajamos:
Rank Name Company Est. Month Est. Year Website
1 Gerry Seebacher Lyoness $160,000 $1,920,000 www.lyoness.net
2 Antal Gergics Lyoness $150,000 $1,920,000 www.lyoness.net
3 Werner Kaiser Lyoness $150,000 $1,800,000 www.lyoness.net
4 Guus Meewis Lyoness $5,000 $60,000 www.lyoness.net
5 Marcel Tak Lyoness $5,000 $60,000 www.lyoness.net

Šaltinis: http://www.businessf...ss-review-2012/

Atsakyti
QUOTE(wixi @ 2012 04 17, 18:44)
Mane kartais stebina žmonių domėjimasis iki smulkmenų dalykais, kurie realiai jų visai nedomina  biggrin.gif

Manęs nedomina kiek kas deklaruoja, kokiose šalyse vyksta susitikimai, kas ten važiuoja ir t.t. schmoll.gif Mane tik įdomu, ar ateina į susitikimus tie žmonės, kurie pradėjo nuo 0, ar pasakoja nuo ko pradėjo, kaip sekėsi, kokie sunkumai buvo, per kiek laiko atsipirko ir t.t Aš gali paprastas žmogus, norinti įsigyti kortelę, akis į akį pabendrauti su žmogumi, kuris kortele naudojasi 2 - 3 metus 4u.gif
Atsakyti