Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

as too faced temoje esu aprasiusi ka isbandziau smile.gif
Atsakyti
Mano metų atradimas - Fenjal Deo Roll-on :

user posted image

Pamiršau, kas yra išbertos pažastys, pagaliau džiaugiuosi tikrai gražia neišsausėjusia pažastų oda wub.gif wub.gif Nuo visų anksčiau bandytų pigesnių ir brangių dezodorantų siaubingai bėrė odą, su Fenjal viskas susitvarkė, jau naudoju antrą buteliuką, ir pirksiu dar ir dar thumbup.gif Be to, puikiai apsaugo nuo prakaito, ir kvapas nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 12 05, 21:43)
Mano metų atradimas - Fenjal Deo Roll-on :

user posted image

Pamiršau, kas yra išbertos pažastys, pagaliau džiaugiuosi tikrai gražia neišsausėjusia pažastų oda  wub.gif  wub.gif Nuo visų anksčiau bandytų pigesnių ir brangių dezodorantų siaubingai bėrė odą, su Fenjal viskas susitvarkė, jau naudoju antrą buteliuką, ir pirksiu dar ir dar  thumbup.gif Be to, puikiai apsaugo nuo prakaito, ir kvapas nuostabus  wub.gif


Kur perki ?
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 12 05, 21:43)
Mano metų atradimas - Fenjal Deo Roll-on :
Pamiršau, kas yra išbertos pažastys, pagaliau džiaugiuosi tikrai gražia neišsausėjusia pažastų oda  wub.gif  wub.gif Nuo visų anksčiau bandytų pigesnių ir brangių dezodorantų siaubingai bėrė odą, su Fenjal viskas susitvarkė, jau naudoju antrą buteliuką, ir pirksiu dar ir dar  thumbup.gif Be to, puikiai apsaugo nuo prakaito, ir kvapas nuostabus  wub.gif

QUOTE(Elija* @ 2011 12 06, 08:34)
Kur perki ?

Cia mano 2010m atradimas biggrin.gif Vasara siek tiek pritruko apsaugos, pirkau Nivea, bet Fenjal tikrai vertas demesio vien del svelnaus kvapo, neerzina odos.
Pirkti buna Eurovaistinese, Kosmadose, Kristianose.
Atsakyti
o ner tokio bekvapio?
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 12 06, 18:25)
o ner tokio bekvapio?

ne
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 12 06, 13:25)
Cia mano 2010m atradimas biggrin.gif  Vasara siek tiek pritruko apsaugos, pirkau Nivea, bet Fenjal tikrai vertas demesio vien del svelnaus kvapo, neerzina odos.
Pirkti buna Eurovaistinese, Kosmadose, Kristianose.


O aš Nivea nei vieno negalėjau naudoti, siaubingai erzino odą. Lygiai taip pat visi natūralesni, nuo vieno buvo beveik žaizdos atsiradusios po vieno patepimo doh.gif Kaip dabar gera, kai galiu pamiršti pažastų odos problemas biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
(EM Aussie perk me up)
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 12 07, 10:51)

Labai idomu pasidare kam soda naudojat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 12 07, 10:15)
Labai idomu pasidare kam soda naudojat?  ax.gif

Nosiai kaip sveitikli smile.gif
Atsakyti
Mano atradimas BIODERMA sebium kosmetika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 12 07, 10:17)
Nosiai kaip sveitikli smile.gif

bigsmile.gif kur plačiau pasiskaityti,kas ir kaip ax.gif
Atsakyti