Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

o kuom patinka chanel pudra? kas ten antras kauke plaukam ar kas ir kuom atradimas?
Atsakyti
Antras tai speju sveitiklis kunui, as irgi toki turiu, geras, pigus ir jo dauuug...


Fleur, o koks ten teptukas? Kur ji pirkti? Man irgi reik teptuko geliniam pravedimui smile.gif
Atsakyti
Fleur, o Natinuel prausiklio nenaudojat? Gal nepatiko? ax.gif
Atsakyti
The Nail Doctor Rescue Me 10 day strengthening duo
user posted image
Atsakyti
na man metu atradimas:

macadamijos kauke, aliejukas

user posted image

nagu stipriklis micro cell

user posted image

gelinis pravedimas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 12 07, 11:57)
o kuom patinka chanel pudra? kas ten antras kauke plaukam ar kas ir kuom atradimas?

Nekemsa poru, pakankamai maskuoja,atrodo naturaliai, svytincios odos efekta suteikia.
Antras tai kuno sveitiklis,labai suzavejo,lygiai toks kaip geomar, tik pigesnis daugiau nei perpus,siurkstus,bet 1 k i savaite i naudoju.
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2011 12 07, 13:05)
Fleur, o koks ten teptukas? Kur ji pirkti? Man irgi reik teptuko geliniam pravedimui smile.gif

Is CS, begalo geras, galima pasidaryti ir labai plona linija, jei norisi. Nors kol nemokejau,tai ne jis man netiko, niekas, bet kazkaip igudau ir dabar super!
Papildyta:
QUOTE(FoxLady @ 2011 12 07, 13:11)
Fleur, o Natinuel prausiklio nenaudojat? Gal nepatiko? ax.gif

Turejau kazkada, 2 buteliukus ar 3 sunaudojau, bet negrizau prie jo, nors priekaistu neturiu, nutariau, kad geresne investicija bus ilgiau paliekama rugstine priemone ant odos nei tokia, kur nuplaunu per minute (siaip gal ir buciau naudojus rugstini prausikli,bet nusipirkau clarisonic'a ir jis man gerai nuvalo oda su betkokiu prausikliu,tai nematau reikalo dar ir rugstinio prausiklio pirktis).
Papildyta:
QUOTE(BeryBliuBliu @ 2011 12 07, 11:35)
bigsmile.gif  kur plačiau pasiskaityti,kas ir kaip  ax.gif

Net nezinau, kur jus nukreipti, nes nepamenu, kur skaiciau. Tiesiog nuprausus veida, dar nosi lengvai pamasazuoju paemusi siek tiek sodos.
Atsakyti
Stai pora straipsniu apie soda:

http://www.patisau.l...tuves-soda.html

http://www.balsas.lt...jienos-sveikata
Atsakyti
Šių metų mirksiukas.gif

Stippling Brush pudrai
user posted image

UD Šešėlių bazė
user posted image

Clinique Redness Solutions biri pudra
user posted image
Atsakyti
Metu atradimas iherb puslapis ax.gif ax.gif
Kitas atradimas ekologiska kosmetika, ekologiskos namu valymo priemones, skalbikliai, minkstikliai ir t.t. bigsmile.gif
Atsakyti
Plaukų pamaitinimas aliejumi prieš plaunant...
user posted image

Čia tai atradimų atradimas wub.gif Šampūnas+kondiškė
user posted image

Concealer+BE summer bisque "kokteiliukas"
user posted image

Šveitiklis wub.gif
user posted image

Lancome savaiminis wub.gif wub.gif
user posted image

Clinique chubby stick'ai ax.gif
user posted image

SPLAT dantų pasta 4u.gif
user posted image
Atsakyti
saimita,kokiu butent aliejumi maitinat plaukus? 4u.gif
kur perkat lancome savaimini ir kokia kaina,ar labai sviesi jusu oda? smile.gif ir noreciau placiau apie chanel sveitikli,ir kur perkate bei kokia kaina 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2011 12 10, 16:31)
saimita,kokiu butent aliejumi maitinat plaukus? 4u.gif
kur perkat lancome savaimini ir kokia kaina,ar labai sviesi jusu oda? smile.gif ir noreciau placiau apie chanel sveitikli,ir kur perkate bei kokia kaina 4u.gif  4u.gif

Įvairiais aliejais.. Sunaudojau kokosų aliejų, bet nelabai manęs sužavėjo. Šiuo metu naudoju ALTERNA aliejuką su kanapėm, bei varnalėšų su pipirais pakaitom ax.gif

Lancome pirkau Nordstrom per tarpininkes. Kaina apie $40 berods g.gif nesu šviesi, vidutinio tamsumo, bet savaiminis tinkamas ir tikrai šviesiai. Aš tepu kelias dienas iš eilės išgauti norimą rezultatą. Patinka, kad neturi spec kvapo, tepasi lygiai, neliek nėi dryžių, nėi plėmų nusiplaunant. Įdomi konsistencija, tokia lyg putų, lyg aliejuko, taf ypatingai lengva paskirstyt. Kremas bronzinės spalvos, tai išsitept lygiai dėl to tik dar lengviau 4u.gif

Šveitiklio kaina pas mus berods apie 150lt, aš laimėjau ebay kiek pigiau nei už 100lt. Laabai švelnus, gelio-putų pavidalo, bet tobulai nušveičia odą. Lieka lygi ir švytinti. Labai skalsus, užtenka kruopelytės, tad ilgai naudojasi. Vienintelis minusas - kaina doh.gif
Atsakyti