Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(kavasucitrina @ 2012 08 22, 13:14)
noriu paklausti vieno dalyko: ar jūs aliejus naudojate, kad pigiau, nei kremai, ar kad oda neproblematiška ir jai užtenka tik aliejaus ir vandens, ar dar dėl ko nors kitko? Mano giliu įsitikinimu, kremus naudoti patogiau, be to, jie būna praturtinti įvairiais aktyviais komponentais (kalbu aišku apie natūralius), todėl šie kremai gali skaistinti, regeneruoti, giliau drėkinti odą, skatinti kalogeno gamybą, padėti šalinti negyvas odos ląsteles, raminti sudirgimus, palaikyti elastingumą ir t.t. Turiu galimybę naudoti įvairius aliejus, hidrolatus, bet mieliau pasigaminu kremą. Todėl įdomi nuomonė tų, kurios pirmenybę teikia aliejams.


Aš kremų irgi neatsisakau, bet aliejai man mielesni tuo, kad jie - logiškai žiūrint -mažiau perdirbti.

na, skirtumas toks - ar imi obuolį ir grauži, ar verdi iš jo obuolienę.

gal taip?

be to, aliejus naudoja jau tūkstantmečius - taigi tai laiko patikrintos priemonės, ko apie kremus pasakyti negali labai jau drąsiai.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 08 22, 18:21)
aš taip nemanau. Kitaip užtektų apsipurkšt vandeniu ir tiek


Sutinku su Jusu nuomone, aliejai tik maitina oda, bet nesuteikia jai dregmes. Uztat reikia ir drekinamojo kremo. Nors Kn psl. raso vietoj kremo:
http://aromata.lt/ko...ai/vietoj-kremo
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 08 22, 20:13)
1. Aš kremų irgi neatsisakau, bet aliejai man mielesni tuo, kad jie - logiškai žiūrint -mažiau perdirbti.

2. na, skirtumas toks - ar imi obuolį ir grauži, ar verdi iš jo obuolienę.

gal taip?

3. be to, aliejus naudoja jau tūkstantmečius - taigi tai laiko patikrintos priemonės, ko apie kremus pasakyti negali labai jau drąsiai.

1. tai kad nei aliejai mažiau perdirbti, nei kremai labiau perdirbti. Aliejai gaunami spaudžiant smulkintas augalų sėklas ar vaisius. Kremas gaminamas iš to paties aliejaus plius kitos medžiagos. Kas čia kur ir kada perdirbama? g.gif
2. verdant uogienę obuoliai ilgai kaitinami apie 100 laipsnių temperatūroje. Gaminant kremą aliejus pašildomas iki 60-65 laipsnių temperatūros. Taip pat galima gaminti kremą ir šaltuoju būdu. Bet kokiu atveju aliejus neverdamas, kaip obuoliai, gaminant obuolienę, taip, kad tas pavyzdys nėra tinkamas.
3. na, vat pvz. miltus mala jau daugiau kaip 75 tūkst. metų. Tortus kepa žymiai trumpiau smile.gif. Ar tai reiškia, kad tortai nėra laiko patikrinti ir jų nereikėtų nevalgyti?

Žodžiu, neįtikinot bigsmile.gif. Lauksiu kitų argumentų - o gal... rolleyes.gif
Atsakyti
as pries visus kremus... hidrolatai ir aliejus man priimtinesni wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2012 08 23, 08:42)
as pries visus kremus... hidrolatai ir aliejus man priimtinesni wink.gif

argumentų nebus?
gaila...
Atsakyti
Įkišiu trigrašį - kol nesusimušė niekas - jaunystė dažnai būna labai kategoriška... Mano senstančiai skūrai aliejų neužtenka. Kremus gamina jau irgi virš tūkstančio metų (manoma, pirmąjį pagamino graikų medikas ir filosofas Galenas , gyvenęs 129-200m). Aš gaminuosi kremus iš natūralių aliejų ir hidrolatų, ir dar priedų įmetu kad prailginčiau savo odos geros išvaizdos laiką... Gaminu maksimaliai kiek įmanoma natūraliau, bet įsileidžiu būtinus emulsiklius, kurie visgi kad ir natūralios kilmės, nuo savo kilmės šaltinio gerokai nutolę. 4u.gif O dar labiau iš esmės - senti ir nesiprausti, niekuo nesitepti yra natūralu. Naudoti aliejus - jau civilizacijos pasiekimas, niekas be žmogaus gamtoje juk to nedaro? Mažiau perdirbti palmių lapai, bet velkamės smarkiai perdirbtų audinių drabužiais, ir t.t. Kalbėkim verčiau apie aliejus, šitas ginčas niekur nenuves. Argano aliejus nuostabus, bet mano brandžiai odai grynas visai netinka (46meteliai). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 08 23, 11:43)
Įkišiu trigrašį - kol nesusimušė niekas - jaunystė dažnai būna labai kategoriška... Mano senstančiai skūrai aliejų neužtenka. Kremus gamina jau irgi virš tūkstančio metų (manoma, pirmąjį pagamino graikų medikas ir filosofas Galenas , gyvenęs 129-200m). Aš gaminuosi kremus iš natūralių aliejų ir hidrolatų, ir dar priedų įmetu kad prailginčiau savo odos geros išvaizdos laiką... Gaminu maksimaliai kiek įmanoma natūraliau, bet įsileidžiu būtinus emulsiklius, kurie visgi kad ir natūralios kilmės, nuo savo kilmės šaltinio gerokai nutolę.  4u.gif O dar labiau iš esmės - senti ir nesiprausti, niekuo nesitepti yra natūralu. Naudoti aliejus - jau civilizacijos pasiekimas, niekas be žmogaus gamtoje juk to nedaro? Mažiau perdirbti palmių lapai, bet velkamės smarkiai perdirbtų audinių drabužiais, ir t.t. Kalbėkim verčiau apie aliejus, šitas ginčas niekur nenuves. Argano aliejus nuostabus, bet mano brandžiai odai grynas visai netinka (46meteliai). 4u.gif

Kadangi skaitau natūralios kosmetikos gamintojų temą, jūsų nuomonę žinau. Be abejo palaikau smile.gif. Jūsų argumentai tiesiai į dešimtuką. Bet man įdomesni būtų aliejų naudotojų argumentai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 08 23, 13:31)
Kadangi skaitau natūralios kosmetikos gamintojų temą, jūsų nuomonę žinau. Be abejo palaikau smile.gif. Jūsų argumentai tiesiai į dešimtuką. Bet man įdomesni būtų aliejų naudotojų argumentai... smile.gif

as nesu labai jau didele naturaliste, bet aliejus naudoju. darau kaukes plaukams, patepu dregna oda po duso, ir valau makiaza. Nusivalius veida manau kazkiek pamaitinu ja, poto pasitepu drekinanciu kremu (kremas nenaturalus, jei mokeciau pasigaminciau, bet kadangi tam laiko neturiu, nesigilinu, perku is parduotuves)


 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 rugpjūčio 2012 - 19:04
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 08 23, 11:43)
Įkišiu trigrašį - kol nesusimušė niekas - jaunystė dažnai būna labai kategoriška... Mano senstančiai skūrai aliejų neužtenka. Kremus gamina jau irgi virš tūkstančio metų (manoma, pirmąjį pagamino graikų medikas ir filosofas Galenas , gyvenęs 129-200m). Aš gaminuosi kremus iš natūralių aliejų ir hidrolatų, ir dar priedų įmetu kad prailginčiau savo odos geros išvaizdos laiką... Gaminu maksimaliai kiek įmanoma natūraliau, bet įsileidžiu būtinus emulsiklius, kurie visgi kad ir natūralios kilmės, nuo savo kilmės šaltinio gerokai nutolę.  4u.gif O dar labiau iš esmės - senti ir nesiprausti, niekuo nesitepti yra natūralu. Naudoti aliejus - jau civilizacijos pasiekimas, niekas be žmogaus gamtoje juk to nedaro? Mažiau perdirbti palmių lapai, bet velkamės smarkiai perdirbtų audinių drabužiais, ir t.t. Kalbėkim verčiau apie aliejus, šitas ginčas niekur nenuves. Argano aliejus nuostabus, bet mano brandžiai odai grynas visai netinka (46meteliai). 4u.gif


O nuo kokio amziaus oda laikoma brandi? g.gif 40? blush2.gif ar 45?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 08 23, 17:45)
O nuo kokio amziaus oda laikoma brandi?  g.gif 40?  blush2.gif ar 45?

nors ir ne manęs klausėt, bet drįstu įsiterpti ax.gif
Esu skaičiusi, kad kosmetologijoje laikoma, kad brandžią odą turi moterys nuo klimakterinio periodo pradžios. Taigi, su amžiumi tai susiję tik iš dalies. Šiaip, manau nereikia brėžti ribos: dar nebrandi-jau brandi. Geriau žiūrėti, kokia oda: sausa, riebi, dehidratuota, jautri... Ir pagal tai rinktis kosmetikos priemones.
Atsakyti
Nuo kada oda brandi? O ką aš žinau, manau galima rast pačių įvairiausių skirstymų. Sensta, keičiasi ji visą laiką, o gaila... Kai kur brandžia vadina nuo maždaug 50, arba nuo klimakterinio periodo pradžios. Kiti gal galvoja, kad tokioms jau nieko nebereikia... Aš tikrai ne prieš aliejus, tik vien jais teptis vietoj kremo tikrai ne visi gali, ne visiems tinka. biggrin.gif Tiesiog mano toks principas ir siekis, kad reikia vengti raukšlių susidarymo visais įmanomais būdais, nes jau atsiradusias išnaikinti daug sudėtingiau, brangiau, nesveikiau(jei ryžtis operacijai). Jaunoms tai nerūpi, o man aktualu... biggrin.gif Jei apie aliejus - man veidui tikrai labai patinka pats paprasčiausias kokybiškas, nerafinuotas žinoma alyvuogių aliejus. Man jis labai tinka, bet irgi kreme, ne grynas. Neatskiestas geriausiai gėrėsi ir beveik galėjau nenusiprausti po jo tai braškių kauliukų. Po visų kitų, jei daraus veido masažą aliejum pasitepus - turiu nusiprausti, kitaip oda dūsta ir tinsta. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 23 rugpjūčio 2012 - 17:27
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 08 23, 18:23)
nors ir ne manęs klausėt, bet drįstu įsiterpti ax.gif
Esu skaičiusi, kad kosmetologijoje laikoma, kad brandžią odą turi moterys nuo klimakterinio periodo pradžios. Taigi, su amžiumi tai susiję tik iš dalies. Šiaip, manau nereikia brėžti ribos: dar nebrandi-jau brandi. Geriau žiūrėti, kokia oda: sausa, riebi, dehidratuota, jautri... Ir pagal tai rinktis kosmetikos priemones.


paklausiau, nes daznai matau parasyta, kad priemone skirta brandziai odai, tuomet ir susimastau, kokia gi manoji? g.gif Bet vadinasi dar tik sausa. biggrin.gif
Atsakyti