Įkraunama...
Įkraunama...

Prabangos mokesčiai: NT, automobiliai ir kt.

QUOTE(Laumė* @ 2011 12 09, 19:50)
taigi apmokestintu auto, kurios ir galingos, ir naujos. abu kriterijai.

raso,kad norima apmokestinti galingesnius nei 150 kilovatų galios per pastaruosius 10 metų registruotus automobilius..taigi ne nuo pagaminimo,o nuo registravimo...o nuo keliu metu jums jau nauja eina?
Atsakyti
delfis raso
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 12 09, 17:57)
raso,kad norima apmokestinti galingesnius nei 150 kilovatų galios per pastaruosius 10 metų registruotus automobilius..taigi ne nuo pagaminimo,o nuo registravimo...o nuo keliu metu jums jau nauja eina?

vakar sake per tv naujos, ne senesnes nei 5m.

siandien anonsas per tv3 kad planuojama kelt mokescius gaunant 2700 i rankas, lyg tai butu jau alga didele, nu absurdu absurdas negaliu schmoll.gif nuo 5000 ar 7000 i rankas dar taip, sutinku jau nebloga alga o cia jei pora tuks. yra daug tada tyliu doh.gif
Atsakyti
Taigi visi šie mokesčiai padės iš krizės "išlipti" - žmonės vietoj to, kad taupytų, investuotų, kad nebūtų papildomai apmokestinami "pravalgys" tuos pinigus ir taip skatins vartojimą biggrin.gif . Juokauju čia... Bet šiaip susidaro įspūdis, kad neverta stengtis ir uždirbti daugiau, taupyti... Nes nuo apmokestintos algos sutaupytus pinigus dar apmokestins, už apmokestintus sutaupytus pinigus, pirksi NT, tai jį irgi dar apmokestins doh.gif
Ech, matyt geriausia yra gyventi šia diena ir viską išleisti... Dar belieka į savo ir vaikų išsilavinimą investuoti. Gal tų neapmokestins g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2011 12 09, 16:58)
Matot, dažniausiai sąžiningai ir sunkiai dirbadami žmonės uždirba visai nedaug. O tie, kurie uždirba daug, dirba dažniausiai nesąžiningai ir nesunkiai.





Tikrai? O neteko girdėti, kad žmonės kuo geresnius mokslus baigia tam, kad po to nereikėtų sunkiai fiziškai dirbti. Pasiekia tokį profesionalumo ir karjeros lygį, kad darbui gali skirti vos valandą ar mažiau protinio darbo laiko, nes padaro pridėtinės vertės daugiau, protu, nei tas, kuris lenkia nugarą. Čia tik viena kategorija. Bet įvairių prof. darbuotojai turi savo krūvį, atsakomybės lygį, todėl nereikia čia taip nuvertinti tų taip vadinamų baltarankių. Jie mokslus krimto ir karjeras darė, kad užsidirbtų.

Neveltui mokslas toks brangus ir ne vieno pageidaujamas.
Atsakyti
subjektyvi, nesutinku.
imu pvz kolege, dabar mokslo daktaro laispni ginasi, dirba tokioj vietoj, pagal spec bet jos alga mazesne nei eilinio bankininkelio.
galbut po keliu ar keliasdesimt metu atsipirks mokslai, bet be pazistamu, be uznugario, sedi visi su magistrais bankuose kasose, kai tuo tarpu dar studijuojantys bet su gera "nugara" depatramentuose vadovaujamas pareigas eina.

sazininga? ne, ir manau cia ne tik finansiniam sektoriuj tik taip.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 12 09, 09:33)
O kodėl juos reikia mokėti? Juk pirkta už atlyginimą, pajamas, nuo kurių jau sumokėti mokesčiai ir toliau mokami, nes, kaip žinia, perkant tarkim automobilį mokamas PVM, tada perkamas privalomas draudimas, dar kartais perkamas kasko, nuolat perkamas kuras nuo kurio taip pat mokami mokesčiai, padangos ir kt. Ta prasme, kad žmogus, nusiperka daiktą ir toliau moka moka moka už jį, įvairiuose taškuose, dar plius PVM. Kodėl reikalinga dar papildomai mokėti?

tai ir teisinga, kad reikia mokėt - juk nusipirkusi automobilį su juo į Marsą neišvažiuojat. Reikia mažų mažiausiai kelių, kuriais važiuojate. Teršiat atmosferą, kas be ko ir paklodes galima prirašyt, kodėl reikia mokėt.
O jei nesinori mokėt - emigruojat į Marsą ir nerūpės jokie mokesčiai biggrin.gif
O visuotiniai turto mokesčiai reikalingi visų pirma todėl, kad homo sovieticus pagaliau suprastų, kas yra turtas, nes dabar jiems atrodo, kad turtas prasideda mažų mažiausiai nuo milijardo rolleyes.gif

QUOTE(loja5 @ 2011 12 09, 09:55)
iš čia ir kyla nelygybės jausmas, užtektų nuo kiekvieno valdžios atstovo nurėžti nors dalį algos ir tai jau kokią sumą gautume cool.gif

doh.gif visas valdžios sektorius valstybei kainuoja 3 % biudžeto ax.gif Taigi žiūrim, ką turim - 2011 m. biudžetas buvo 36 mlrd. ir valdžios sektorius kainavo šiek tiek daugiau nei 1 mlrd. Ir tuo atveju, jei valdžios sektorių panaikintumėm visiškai - atsilaisvintų viso labo tik tas 1 mlrd. Palyginimui socialinės apsaugos sistema šiais metais valstybei kainavo daugiau kai 14 mlrd., švietimo daugiau kaip 5 mlrd, sveikatos apsauga - 4 mlrd.

QUOTE(Ingakalnis @ 2011 12 09, 18:04)
siandien anonsas per tv3  kad planuojama  kelt mokescius gaunant 2700 i rankas, lyg tai butu jau  alga didele, nu absurdu absurdas negaliu  schmoll.gif  nuo 5000 ar 7000 i rankas dar taip,  sutinku jau nebloga alga o cia jei pora tuks. yra daug tada tyliu  doh.gif

g.gif geras mokestis pirmiausia yra tas, kuris yra efektyvus - koks procentas LR darbuotojų uždirba daugiau nei 5000 Lt - tikrai nepakankamai, kad mokestis būtų efektyvus. O kur dar vokeliai doh.gif
Bet to, jei uždirbtumėt tuos 5-7000 irgi sakytumėt, kad tai nesąžininga - turėtų mokėt tie, kurie uždirba 10 000 ax.gif
Atsakyti
Na, o aš iš dalies sutinku su tais prabangos mokesčiais. Bet tik iš dalies. Na jei jau mirtinai trūksta pinigų į biudžetą, tai kodėl gi neapmokestinus ferarių, bentliu, jachtų ar pan. Nors, aišku, kitas klausimas kiek tokių su ferariais Lietuvoje važinėja biggrin.gif O dėl indėlių apmokestinimo tai absoliuti nesąmonė, jei apmokestins net ir 200 Lt palūkanas. Juokas ir tiek lotuliukas.gif
O su NT, tai tikrai neapmokestins (bent jau neturėtų) mažesnės nei 500 tūkst. Lt vertės, nes jei jau ir visas bakūžes apmokestins, tai koks čia prabangos mokestis, čia jau visuotinis g.gif
Atsakyti
bet kuriuo atveju sutikciau su visuotinu mokesciu o ne taip kad, tada, kas gauna i rankas 2700 nuo ju jau ir pradesime, tai tada kiek tokiu bus kurie suderins darbe kad gautu 2600 o kitka kaip prieda ar etc.

tikrai buciau ne viena manau.

tai kad visuotinas, man tiktu, nors ir kaip pikta yra kad soc. apsauga ir taip nuline LT, visi tyrimai ar ju dauguma p-kose mokamos, stomotologai mokami ir tt..
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2011 12 09, 20:22)
bet kuriuo atveju sutikciau  su visuotinu mokesciu o ne taip kad, tada, kas gauna  i rankas 2700 nuo ju jau ir pradesime, tai  tada  kiek tokiu bus kurie suderins darbe kad gautu 2600 o kitka kaip  prieda ar etc.

mano nuomone, neturi būti didelių mokesčių slenksčių, nes tada tikrai bus sukčiaujama - mokestis turėtų didėti laipsniškai. Pvz, kaip dabar yra su NPD - kuo daugiau uždirbi, tuo mažesnis NPD, kol dingsta visiškai - slenksčio nėra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 12 09, 19:45)
tai ir teisinga, kad reikia mokėt - juk nusipirkusi automobilį su juo į Marsą neišvažiuojat. Reikia mažų mažiausiai kelių, kuriais važiuojate. Teršiat atmosferą, kas be ko ir paklodes galima prirašyt, kodėl reikia mokėt.
O jei nesinori mokėt - emigruojat į Marsą ir nerūpės jokie mokesčiai biggrin.gif
O visuotiniai turto mokesčiai reikalingi visų pirma todėl, kad homo sovieticus pagaliau suprastų, kas yra turtas, nes dabar jiems atrodo, kad turtas prasideda mažų mažiausiai nuo milijardo rolleyes.gif
:...mokestis pirmiausia yra tas, kuris yra efektyvus - koks procentas LR darbuotojų uždirba daugiau nei 5000 Lt - tikrai nepakankamai, kad mokestis būtų efektyvus. O kur dar vokeliai doh.gif
Bet to, jei uždirbtumėt tuos 5-7000 irgi sakytumėt, kad tai nesąžininga - turėtų mokėt tie, kurie uždirba 10 000 ax.gif


Neturi jokio automobilio, tiesa? Nes jei turėtum, tai žinotum, kad kiekvienas, kuris perka kurą, moka mokesčius už kelius. 4u.gif tai yra kuro kainos sudedamoji dalis. Taip pat susimoka už draudimus, parkingus, kt.

Kas yra turtas suprato dar tada, kai veik visus turtingesnius arba sušaudydavo, arba Sibiran išveždavo, arba kalėjime supūdydavo, tuo tarpu turtas būdavo išvogtas ir atiduotas liaudžiai. cool.gif O kas dabar to nesupranta? Nelabai suprantama replika g.gif

Dėl vokelių sutinku, bet va legaliai gaudami atlygį, proporcionaliai sumoka ir visus mokesčius. Ir dar be to palaiko ne tik Norfų apyvartas. Kas skatina vartojimą, ūkio augimą ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 12 09, 17:57)
raso,kad norima apmokestinti galingesnius nei 150 kilovatų galios per pastaruosius 10 metų registruotus automobilius..taigi ne nuo pagaminimo,o nuo registravimo...o nuo keliu metu jums jau nauja eina?

mmmm jooo. teisingai. vakar buvo kitokia info pateikta....
Atsakyti