Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaras gerai atlikęs cezario pjūvį

Gimdziau 16val. penktadieni smile.gif Pooperacinei palatoj buvom dviese, ir kita mama gimdyve, tai ir atnese, ji dar prase kad vaikiuka isrengtu ir nuoga paguldytu ant krutines. Nematau problemos kodel turetu nepalikti, nebent viena esi, bet salia buvo mano vyras tai jis vaika paduodavo pamaitinti, o sauskelnytes ir viska kita vyras darydavo.
Atsakyti
Girdejau labai geru atsiliepimu apie gyd. Jurseno darytus cezarius smile.gif
Atsakyti
As antra karta pas Linda gimdziau, buvo planuotas cezaris, viskas praejo labai sklandziai, neturiu jokiu priekaistu, tik 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pasikartosiu, jog vaikuti atnese kazkur po 2 val, kai jau galejau pajudinti kojas, atnese i pooperacine palata ir paliko man, vyro nebuvo salia, tai kai norejau persiversti ant kito sono ar atsigerti vandenuko sesele mielai pagelbedavo. Kol vaziavau i normalia palata vaikelis buvo priduotas i skyriu:) bet po to atnese vel, ir pirma nakti praleidom kartu, aiskus kazkas is arimuju turi buti salia, nes po cezario is lovos negali lipti. O jau po paros , kita diena pati gali pilnai pasirupinti savo klecku smile.gif
Atsakyti
Daktaras Nemunas Glinskis - K2L.
Operacija padare labai gerai, kaip priziurintis daktaras pasirode labai prastai.
Atsakyti
Vilniaus gimdymo namuose gyd. Razumas jau antrą kartą atliko operaciją ir idealiai. Po pirmo karto vos matėsi randelis ir tik gerai įsižiūrėjus lens.gif
Atsakyti
O kaip po cezario tinka tena sauskelnes ar geriau įklotai, nes galvoju jei negalima judintis - tai kaip apsimauti? Pirmą gimdžiau Kauno klinikose tai ir mamai ir leliukui palas duoda, nereikia jokių įklotų, o kaip suprantu Vilniuje reik turėt savo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2012 11 17, 23:01)
O kaip po cezario tinka tena sauskelnes ar geriau įklotai, nes galvoju jei negalima judintis - tai kaip apsimauti? Pirmą gimdžiau Kauno klinikose tai ir mamai ir leliukui palas duoda, nereikia jokių įklotų, o kaip suprantu Vilniuje reik turėt savo?  g.gif

O kodėl negalima judintis? g.gif Ryte papjauta, pavakare jau ėjau pas sūnelį. naudojau paketus, tik didesnius, ilgesnius.
Atsakyti
QUOTE(Ambra @ 2012 05 11, 10:02)
Labas
O kada po CP palieka leliuką mamai (ypač įdomu VGN)? Kokia jūsų patirtis?
Ačiū  4u.gif


VGN man atnese po poros valandu, kai pradejau judinti kojas ir galejau ant sono apsiversti 4u.gif Nakciai nepaliko, bet leido pasilikti iki 12nakties ir atnese anksti ryte 4u.gif

QUOTE(saules zuikis @ 2012 11 17, 22:01)
O kaip po cezario tinka tena sauskelnes ar geriau įklotai, nes galvoju jei negalima judintis - tai kaip apsimauti? Pirmą gimdžiau Kauno klinikose tai ir mamai ir leliukui palas duoda, nereikia jokių įklotų, o kaip suprantu Vilniuje reik turėt savo?  g.gif


VGN iskart po CP tik palas deda, o kita diena tai jau ziurek kaip kam patogiau, bet nieko neduoda 4u.gif
Atsakyti
Man cezari dare AK daktare V.Stasiunaitiene - is anksto nesitariau su ja, kadangi ta vakara ji budejo, tai ir atliko CP.Darbu esu patenkinta.Viskas OK. Aciu jai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrida+2 @ 2009 06 08, 16:03)
super savo darba atliko gydytoja E. Garsviene is VGN


pritariu. man du kartus, nuostabiai viskas
Atsakyti
Sveikos,
planuoju gimdyti VGN, bus daromas cezaris.
Pasidalinkite kainomis :)Kiek kam kas kainavo
Aciu 4u.gif
Atsakyti
AK Ricardas Daunoravicius (ramus susikaupes,profesionalus)
Atsakyti