Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 6

mamytes, kas dovanoms kaledoriu su savomis nuotraukomis uzsakinejote, - kur tai galima padaryti, kiek kainuoja mazdaug ir kiek laiko uztrunka? aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 12 13, 22:34)
Labas vakaras
Ar norėtumėt gaut masažą dovanų? Ta prasme masažui kuponą?



QUOTE(Teka @ 2011 12 13, 23:58)
na man reik žmonėm, kurie realiai rengias tik garsių firmų drabužiais, kosmetiksa perka taip pat prabangias, jų saldainiais ar kokia arbata nenudžiuginsi, vat ir nežinau, ką daryt. galvoju gal masažas tiktų g.gif


...kažkada buvau gavus man nepatinka tokia dovana schmoll.gif
...o jei žmogus snobas tuo labiau manau jam tas masažas tik papildomas rūpestis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 12 14, 08:45)
idomus zmoniu skirstymas  g.gif jei zmogus rengiasi tik garsiu firmu drabuziais, kosmetika tik brangiausia ir tai daro del "pakazuchos"- tai jis snobas, kuris nori pasirodyt - o tokio nenustebins ir masazas, kitas variantas - jis  issilavines, daug pasiekes ir ispruses zmogus, kuris TIKRAI apsidziaugs gaves GEROS arbatos ar rinktines kavos rinkini  tongue.gif 
as apskritai dovanos esme biski kitaip suprantu. mano supratimu tai demesio parodymas, o ne nerimasis is kailio kaip nustebint ir taip visko turinti ar galinti sau leist  zmogu  mirksiukas.gif  beja, tokie zmones labai daznai buna paprastesni nei kitiems atrodo  mirksiukas.gif
Papildyta:
  thumbup.gif  o kas ten supakuota  g.gif  ? atrodo kaip pyragas  ax.gif

aš neskirstau, aš žinau biggrin.gif tai mano brolio draugė ir mano brolis žmonės nėra svetimi, bet mes ir nesam labai artimi, ta prasme bendraujam, bet... ir apie masažą ar kažką ypatingo galvoju, nes žinau, kad jie man ir MB nupirko nemažas, brangias dovanas doh.gif man asmeniškai nepatogu dėl to. o kad nežinau, ką dovanot, tai faktas. nes kai žmogus visko turi, na kažkaip nežinau kuo nustebint. plius kai jis materialistas. dargi, jei jau patys važiuoja į kokius druskininkus pasilepint, tai gal masažai turėtų tikt? na tokios mintys dar tik. aš dar ieškojimuose ir galvojimuose

QUOTE(zaliaake25 @ 2011 12 14, 08:57)
supakuota tai imbietiniai sausainiai
user posted image

Ir dar receptukas gal pravers smile.gif

Imbieriniai sausainiai


o šie sausainukai tokie išsipūtę, ar man tik taip atrodo? bigsmile.gif nes kiek mačiau imbierinių, jie visi tokie ploni, kieti smile.gif

QUOTE(...sara... @ 2011 12 14, 16:04)
...kažkada buvau gavus man nepatinka tokia dovana  schmoll.gif
...o jei žmogus snobas tuo labiau manau jam tas masažas tik papildomas rūpestis  mirksiukas.gif

galbūt...
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 12 14, 20:29)
aš neskirstau, aš žinau biggrin.gif tai mano brolio draugė ir mano brolis žmonės nėra svetimi, bet mes ir nesam labai artimi, ta prasme bendraujam, bet... ir apie masažą ar kažką ypatingo galvoju, nes žinau, kad jie man ir MB nupirko nemažas, brangias dovanas doh.gif man asmeniškai nepatogu dėl to. o kad nežinau, ką dovanot, tai faktas. nes kai žmogus visko turi, na kažkaip nežinau kuo nustebint. plius kai jis materialistas. dargi, jei jau patys važiuoja į kokius druskininkus pasilepint, tai gal masažai turėtų tikt? na tokios mintys dar tik. aš dar ieškojimuose ir galvojimuose


As tai padaryciau valgoma dovana: gero vyno butelis, gabaliukas gero surio, alyvuogiu, dar kazko, kas tinka prie vyno. Prideciau sausainiu, geros arbatos ar kavos.
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2011 12 14, 20:03)
As tai padaryciau valgoma dovana: gero vyno butelis, gabaliukas gero surio, alyvuogiu, dar kazko, kas tinka prie vyno. Prideciau sausainiu, geros arbatos ar kavos.

variantas aišku

mes kažkada ėjom gimtadienį irgi pas tokį vieną snobą (dabar suvokiau, kad kažkaip pas mus aplinkoj jų nemažai biggrin.gif ), taigi padovanojom pintą krepšelį, pilną visokiausių rūkytų mėsyčių, dešryčių. nu nereakiai patiko thumbup.gif ir jubiliatui ir svečiams biggrin.gif
čia biškį OT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2011 12 14, 20:03)
As tai padaryciau valgoma dovana: gero vyno butelis, gabaliukas gero surio, alyvuogiu, dar kazko, kas tinka prie vyno. Prideciau sausainiu, geros arbatos ar kavos.


man butu tobula dovana ax.gif
Atsakyti
Aš šiemet žadu visiems dovanoti valgomas dovanas-nesimėtys po namus eiliniai niekučiai...ir pati kokią valgomą dovaną geriau gaučiau bigsmile.gif
Atsakyti
Teka jie tokie išsiputę ir yra, nes jie 0,5 cm storio iškočioti, galima plonai plonai iškočioti bus plonyčiai imbieriniais sausainukai, bet aš tokius kaimiškus padariau, kad pajaustų lotuliukas.gif švenčių skonį wub.gif

Žiūrėkite gal kam įdėja patiks nes ką tik supakavau, kitaip negaliu dirbti ir daryti nei dėžučių nei artimiesiems apie dovanas galvoti, nes zuja mažiukas aplinkui, tenka panaktinėti smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(agotas @ 2011 12 14, 20:03)
As tai padaryciau valgoma dovana: gero vyno butelis, gabaliukas gero surio, alyvuogiu, dar kazko, kas tinka prie vyno. Prideciau sausainiu, geros arbatos ar kavos.

Ale pritariu, mes mamoms darome tokias dovanas įvairiausių prieskoninių žolelių (rozmarinai, čiobreliai, raudonėliai...), aliejus gamintas namuose (alyvuogių aliejus su žolelėmis padarytas), po to sultiniai, vyno actai, kavos, šokolado sūrio ir vyno buteliai tokios dovanos laukia

QUOTE(Teka @ 2011 12 14, 20:09)
variantas aišku

mes kažkada ėjom gimtadienį irgi pas tokį vieną snobą (dabar suvokiau, kad kažkaip pas mus aplinkoj jų nemažai biggrin.gif ), taigi padovanojom pintą krepšelį, pilną visokiausių rūkytų mėsyčių, dešryčių. nu nereakiai patiko  thumbup.gif ir jubiliatui ir svečiams biggrin.gif
čia biškį OT biggrin.gif


Geras variantas irgi, o jeigu tų kaimiškų tikrųjų skilandžių, nugarinių gavus tai iš vis pasaka thumbup.gif
QUOTE(Mil@na @ 2011 12 14, 21:47)
Aš šiemet žadu visiems dovanoti valgomas dovanas-nesimėtys po namus eiliniai niekučiai...ir pati kokią valgomą dovaną geriau gaučiau  bigsmile.gif

Labai geras mąstymas, nes pas mus irgi taip bus, bus kai kuriems rankų darbo dovanos, tai muilai, užrašinės, albumai ir panašiai, o daugiau viskas valgoma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2011 12 15, 00:16)

aš pernai dariau storus, tai neįkandami buvo biggrin.gif nes jie gi sukietėja ten

labai gražu wub.gif

na man asmeniškai irgi labai patiktų valgoma dovana. ir tetoms, uošviams galvoju tokias dovanot.
Atsakyti
Teka ačiū už gerą žodį, šitie įkandami, nes jie sviestinės tešlos, o gal kai pastovės irgi bus neįkandami, bandyti reikės kitokius kepti
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2011 12 14, 09:27)
labai nuo zmogaus priklauso. as pvz sokineciau is laimes, patiktu labai tokia dovana  thumbup.gif  o mano mamai tai zinau kad tikrai nepatiktu  schmoll.gif


Man masažas greičiausiai nelabai patiktų... Na, dar priklauso nuo jo rūšies. Bet vieną kartą gavau masažo kuponą į tokį saloną, kur masažuotojai - tik vyrai. Nors masažas buvo nugaros, kai pradėjo užpakalį grabinėti ir tiesiogine prasme viena ranka laikydamas už užpakalio masažuoti, buvo nemalonu (nemėgstu, kai prie manęs svetimi vyrai liečiasi). Bet mielai gaučiau dovanų kokį galvos ar veido masažą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zirziliaZ @ 2011 12 14, 16:19)
mamytes, kas dovanoms kaledoriu su savomis nuotraukomis uzsakinejote, - kur tai galima padaryti, kiek kainuoja mazdaug ir kiek laiko uztrunka? aciu  atsakiusioms 4u.gif



Mes darėm per www.picturehappy.lt stalinį kalendorių, šiuo metu dar gaminamas, tai dėl kokybės negaliu pakomentuoti (rašo, kad gamyba užtrunka 5-7 dienas, yra variantas už papildomą kainą pagaminti greičiau). Mokėjau apie 25 Lt vietoj 50 Lt, nes dariau su nuolaidų kuponu. Iškart įspėju, kad užims nemažai laiko pats nuotraukų sukėlimas ir kalendoriaus maketavimas tame puslapyje... Mes su sese skyrėm maždaug visą dieną tam. Per valandą tikrai nepasidarysit, nebent imant kokį paprastą variantą, kur 1 psl. - 1 nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(zirziliaZ @ 2011 12 14, 15:19)
mamytes, kas dovanoms kaledoriu su savomis nuotraukomis uzsakinejote, - kur tai galima padaryti, kiek kainuoja mazdaug ir kiek laiko uztrunka? aciu  atsakiusioms 4u.gif



QUOTE(kismet @ 2011 12 15, 09:48)
Mes darėm per www.picturehappy.lt stalinį kalendorių, šiuo metu dar gaminamas, tai dėl kokybės negaliu pakomentuoti (rašo, kad gamyba užtrunka 5-7 dienas, yra variantas už papildomą kainą pagaminti greičiau). Mokėjau apie 25 Lt vietoj 50 Lt, nes dariau su nuolaidų kuponu. Iškart įspėju, kad užims nemažai laiko pats nuotraukų sukėlimas ir kalendoriaus maketavimas tame puslapyje... Mes su sese skyrėm maždaug visą dieną tam. Per valandą tikrai nepasidarysit, nebent imant kokį paprastą variantą, kur 1 psl. - 1 nuotrauka.


As ir ten pat pernai dariau, gamino savaite berods, kainavo apie 40 lt... bet pati nuotraukas sukelinejau gal kokia savaite... viena diena atrodo jau viskas - baigta, o kita pasiziuri, kad kazkas ne taip g.gif ... ir vel is naujo biggrin.gif
Atsakyti