Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 6

Tokios turbūt pačios pačiausios dovanos, kai gali sunaudoti smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 12 14, 20:29)
nes kai žmogus visko turi, na kažkaip nežinau kuo nustebint. plius kai jis materialistas.


va..va..cia grynai mano uosviai ir vyro sesuo su broliu topsecret.gif ...neitiksi jiems niekada schmoll.gif ,visur savo nuomone ,viskas pas juos geriausia ,stilingiausia,prabangiausia doh.gif

tai gaus dideli sienini kalendoriu viena ant visu su seimos (kiekvienas menuo su nuotrauka pas ka gimtadienis ) nuotraukom ,apibrauktais gimtadieniais ,sventem ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(agotas @ 2011 12 14, 21:03)
As tai padaryciau valgoma dovana: gero vyno butelis, gabaliukas gero surio, alyvuogiu, dar kazko, kas tinka prie vyno. Prideciau sausainiu, geros arbatos ar kavos.


Kaip tik susiradau sia tema ,nezinodama ka dovanoti MB doh.gif Viska turi zmogus ,ko neturi nueina- nuperka (as nekalbu apie labai brangius daiktus)
Tai grynai paraset kaip darysiu ,eisiu i vynoteka pvz Akropoly ten uzkandeliu neblogu yra,suriu,alyvuogiu geru ...ir prisipirksiu siu dalykeliu .Svarbu vyna pataikyt isrinkt ,toks jau gurmanas pas mane doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evvva: 20 gruodžio 2011 - 16:14
Dovanose sesei daug saldainių, gal galite patarti kokį užrašą pridėti? Sugalvojau tik vieną ''kad gyvenimas būtų saldesnis'', bet nežinau man nelabai blush2.gif
Atsakyti
Kiek žinau - aš krikštodukrytei (1,7m) - roges, mano dukrytei (5,3m) krikšto mama (mano sesuo) - lėlę Paulą
O mes šiemt sutarėmė daryti taip - jokių dovanų suaugusiems drinks_cheers.gif Tiesiog, nuo kiekvienos šeimos, po kažkokį patiekalą, užkandį, skanumyną, kažką įdomaus ir skanaus žodžiu wub.gif Beabejo, dar po idėją, žaidimą kažkokį, kad būtų smagu ir vaikams ir tėvams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2011 12 19, 20:16)




liux! thumbup.gif
tik ka galima butu panaudoti vietoj krepsio?
manau zmogui kruiam dovanosiu nelabai jis reikalingas(o ir graziu kiek parduotuviu apejau - neradau) g.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2011 12 21, 15:25)
liux! thumbup.gif
tik ka galima butu panaudoti vietoj krepsio?
manau zmogui kruiam dovanosiu nelabai jis reikalingas(o ir graziu kiek parduotuviu apejau - neradau)  g.gif


Maxej dabar yra labau daug ivairiu ismatavimu dovanu deziu visokiu formu ir rastu - manau puikiai tiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2011 12 21, 17:25)
liux! thumbup.gif
tik ka galima butu panaudoti vietoj krepsio?
manau zmogui kruiam dovanosiu nelabai jis reikalingas(o ir graziu kiek parduotuviu apejau - neradau)  g.gif

as vienais metais dejau i tokia pinta dezute (jysk'e buna, medziagele isklota, tik medziagele pasiuvau sventiskesne) o tokiu dezuciu visada prireikia beveik visiems. Kokiom smulkmenom susideti. Paskui maciau,kaip tas zmogus ja laike ant stalo prie kompiuterio susidejo visokias kanceliarines smulkmenas
Atsakyti
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2011 12 21, 17:05)
as vienais metais dejau i tokia pinta dezute (jysk'e buna, medziagele isklota, tik medziagele pasiuvau sventiskesne) o tokiu dezuciu visada prireikia beveik visiems. Kokiom smulkmenom susideti. Paskui maciau,kaip tas zmogus ja laike ant stalo prie kompiuterio susidejo visokias kanceliarines smulkmenas



sugalvojau! kadangi tas zmogus yra mano vaikinas - turiu toki padekla, kuri kazkada norejau dekupazuot, kol kas jis plikas dar... bet ir jam prikabinsiu palinkejima - 'pusryciams i lova ' wub.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit, ką dovanoti sesei ir švogeriui, jis anglas, atvyksta trumpam. Nori kokio laiko praleidimo, adrenalino, ne didmiestis. Ten tai tikrai pramogu sociai.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 12 19, 21:30)
Man skilandis net labai kalėdiškai atrodo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Na tik kad jis nepigus  biggrin.gif  biggrin.gif


Man irgi labai kalėdiška, juolab kad skilandžių/kumpių įvairiausių yra, kainos nuo...iki. Pati dovanoju draugams užsieniečiams, kurie juokauja, kad Kalėdų vien dėl lietuviškų mėsų laukia biggrin.gif . Pati irgi norėčiau kokio gero kumpio gabalėlio, tik va, kumpių senis aplenkia mane... O jau sūrių - pelėsinių, smirdaklinių ir kt. biggrin.gif - krepšelio kasmet prašau (tik irgi senis, matyt, neperskaito...)
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2011 12 21, 22:56)
Merginos, patarkit, ką dovanoti sesei ir švogeriui, jis anglas, atvyksta trumpam. Nori kokio laiko praleidimo, adrenalino, ne didmiestis. Ten tai tikrai pramogu sociai.


Jei tik galimybės leidžia, užsakykit pasivažinėjimą keturračiais kokioje atokesnėje kaimo turizmo sodyboje. Kai pavarinės po lietuviškus miškus-bekeles, tai adrenalino bus pilnos kelnės biggrin.gif Dar jei toks orelis - pliurzynė, tai to adrenalino tik daugiau bus. Po visko sodybos šeimininkas dar ir pirtelę dažniausiai gali pakurt (už papildomą mokestį, žinoma rolleyes.gif )
Atsakyti
Ka padovanoti turtingiems zmonems kurie tokie prie aukstuomenes.... 100-200 lt, pomegiu nezinau, galvojau kokius bilietus i teatra, bet jie labai uzsieme visada, tai su tuo laiku dar nepataikysiu... bus veltui dovana
Atsakyti