Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 6

patiems artimiausiems, kuriuos puikiai pazistu tai dovanosiu sitaip:
vyrui - kompiuterini zaidima (maniakas sito dalyko)
mamai knyga apie namus, ji megsta kaupti visokias enciklopedijas,sita neseniai pasirodziusi,tad tikrai dar nespejo isigyti,
sesei vonios ranksluosti (pati prase)
teciui - dekla laikrasciams (neprase,taciau namuose pas juos per laikrascius zurnalus praeiti neimanoma, visos kedes ir lovos apdetos, tad pasielgiau praktiskai, o ar patiks paziuresim),
tiek vyro tiek savo mociutei dovanosiu kalendoriu su dukrytes nutoraukomis, buvom padovanoje,kai dukryte buvo dar kudikis,tai abi dziaugesi (pas abi pirma ir vienintele kol kas proanuke) praejo trys metai, dovana nusprendziau pakartoti biggrin.gif
o toliau tolimesni zmones,tai jiems daugiausia dovanosiu kas valgoma ir pati to prasiau,arba kai labai gerai zinau ka megsta.
uosviams dovanosiu toki rinkinuka - vyno butelis, saldainiai, ikrai (uosvis labai megsta) arbata (anytos megstamiausia)
vyro kriksto tevu seimai - kava, saldainiai, vytintos zverienos desreles (jo kriksto mama tokias galetu nenustoti valgyti istisai,tik kad istisai ju valgyti finansai neleidzia), vaisiai
vyro broliui - puodelis su katinu ir pliusinis katinas (kolekcionuoja viska kas yra su katinais: statuleles,paveikslus,nuotraukas, pliusinius zaislus, kolekcija sudaro,gal 500 egzemplioriu ir tikrai zinau,kad tokio puodelio neturi)
vieno vyro pusbrolio seimai(vaiku neturi) - puodeliai su siltukais (tokiu pageidavo) arbata ir saldainiai
kito vyro pusbrolio seimai - vaikams bilietai i kino teatra, tevams 50 Lt kuponas pavalgyti zuvies restorane (megsta zuvi labai)
seses vaikinui - puodelis termosas (sese pasnibzdejo,kad tokio noretu)
va tokios siemet mano kaledines dovanos...
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2011 12 13, 22:34)
Labas vakaras
Ar norėtumėt gaut masažą dovanų? Ta prasme masažui kuponą?


Man tinka visaip parodytas dėmesys. Kita vertus, tikrai yra įdomesnių dovanų nei masažas, kurias norėčiau gauti.
Papildyta:
QUOTE(zaliaake25 @ 2011 12 14, 09:42)
Čia tokia kukli dovana

Kalėdinės lauktuvės - dovanos, kurios iškeliauja į vaikų namučius, tikiuosi, kad sušildys ir pasaldins gyvenimą ir širdeles jiems


Labai labai gražu ir miela. Jūs šaunuolė 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 12 14, 09:45)
idomus zmoniu skirstymas  g.gif jei zmogus rengiasi tik garsiu firmu drabuziais, kosmetika tik brangiausia ir tai daro del "pakazuchos"- tai jis snobas, kuris nori pasirodyt - o tokio nenustebins ir masazas, kitas variantas - jis  issilavines, daug pasiekes ir ispruses zmogus, kuris TIKRAI apsidziaugs gaves GEROS arbatos ar rinktines kavos rinkini  tongue.gif 
as apskritai dovanos esme biski kitaip suprantu. mano supratimu tai demesio parodymas, o ne nerimasis is kailio kaip nustebint ir taip visko turinti ar galinti sau leist  zmogu  mirksiukas.gif  beja, tokie zmones labai daznai buna paprastesni nei kitiems atrodo  mirksiukas.gif


Visiškai sutinku su Jūsų nuomone 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal turit idėjų ką padovanot 20metei studentei sesei? Aš pati niekaip nesugalvoju. Pirma galvojau kokią šiltą pižamą,bet užsiprašė iš kito žmogaus, o visokie rinkiniai su dušo želėm ar kažkas panašaus daug kartų dovanoti, ji jokių pomegių kaip ir neturi,su papuošalais mūsų skonis nesutampa.Na žodžiu niekaip nesugalvoju,gal jūs kokių idėjų mestelsit,beje norėčiau kad nebūtų labai brangu, na apie 30 lt blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsena. @ 2011 12 16, 21:57)
Sveikos  4u.gif gal turit idėjų ką padovanot 20metei studentei sesei? Aš pati niekaip nesugalvoju. Pirma galvojau kokią šiltą pižamą,bet užsiprašė iš kito žmogaus, o visokie rinkiniai su dušo želėm ar kažkas panašaus daug kartų dovanoti, ji jokių pomegių kaip ir neturi,su papuošalais mūsų skonis nesutampa.Na žodžiu niekaip nesugalvoju,gal jūs kokių idėjų mestelsit,beje norėčiau kad nebūtų labai brangu, na apie 30 lt  blush2.gif  smile.gif


iki 30lt: manikiura, knyga, sketi, dirza, bilieta i teatra, koncerta, kina... jei kazkas jau dovanos pizama - nupirkit grazia pagalve (cia aisku nuo zmogaus priklauso, as pvz labai dziauciaus, kitai gali atrodyt totali nesamone) 4u.gif ... O siaip tai as sases pati paklausiu ko ji nori - ji pas mane labai praktiska (as -priesingai), tai visada ZINO ko jai reikia ax.gif
Atsakyti
Po egle bus : serveteliu laikiklis su gervemis , alaus buteliukas,sokolado, i masina kvapu rinkinys, knyga, barbes , angelai i kambarius mergaitem mazom, sokoladiniai seneliai ,rasikliai,vitaminai,kiseninis peiliukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsena. @ 2011 12 16, 23:57)
Sveikos  4u.gif gal turit idėjų ką padovanot 20metei studentei sesei? Aš pati niekaip nesugalvoju. Pirma galvojau kokią šiltą pižamą,bet užsiprašė iš kito žmogaus, o visokie rinkiniai su dušo želėm ar kažkas panašaus daug kartų dovanoti, ji jokių pomegių kaip ir neturi,su papuošalais mūsų skonis nesutampa.Na žodžiu niekaip nesugalvoju,gal jūs kokių idėjų mestelsit,beje norėčiau kad nebūtų labai brangu, na apie 30 lt  blush2.gif  smile.gif

Na jei nesutampa, tai pirk jai tokį papuošalą, kurio sau gyvenime nepirktum, ir pataikysi thumbup.gif .

Dar gali patalynes komplektuką, bilietus į kiną, šaliką ar pirštines, kokį kremą ekologinį, ką nors su studijom susijusio, kokią užrašinę didelę ar pan, tušą ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 12 17, 11:44)
Po egle bus : serveteliu laikiklis su gervemis , alaus buteliukas,sokolado, i masina kvapu rinkinys, knyga, barbes , angelai i kambarius mergaitem mazom, sokoladiniai seneliai ,rasikliai,vitaminai,kiseninis peiliukas  ax.gif

i masina kvapu rinkinys - nepatiktų tokia dovana, nebent tik sau ar vyrui, bet nelabai "dovaniška" dovana, nes čia tokia superbuitinė prekė. Tas pats kaip indų ploviklis ar wc gaiviklis. Na, nežinau, Kalėdos juk, tai jau geriau kojinių pora (nors irgi ne kiekvieną pradžiugins) ar dušo želė (jei nepatiks, tai bent voniai plauti tiks)...

Visos kitos dovanėlės nuskambėjo gerai 4u.gif Nors esu kategoriškai nusiteikus prieš dovanojimą tabako ar alkoholio, neskatinu to jokia forma. Aštrūs daiktai netinka tiems, kurie tiki prietarais, bet aš netikiu, tai man gerai biggrin.gif
Atsakyti
Galvoju padaryti tokią dovaną: krepšelis su kasdien naudojamais maisto produktais, nes dažnai lankausi svečiuose ir beveik gyvenu, tuo pačiu ir šaldytuvą tuštinu biggrin.gif

Klausimai du.
1. Ar neįsižeis žmogus gavęs tokią dovaną? Atseit "aš ne vargšas, galiu pats nusipirkti". Žmogus vyresnio amžiaus, taupantis.
2. Kokie dalykai galėtų įeiti į dovaną? Galvoje turiu kavą, pyragaitį, visai smagu būtų kas nors mėsiško ir sūriško, bet kažkaip nekalėdiškai skamba.
Atsakyti
Skirtukai knygoms gal kam pravers
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Man labai patiko toks dalykas

Praktiška dovana su palinkėjimais
Visus žemiau išvardintus daiktus sudėti į krepšelį ar dėžutę ir jubiliato prašyti juos po vieną išsitraukti, o kai ištraukia, sakyti tokius palinkėjimus:

šokolado plytelę - linkiu, kad gyvenimas būtų saldesnis,
plunksną, kad gyvenimas būtų švelnesnis,
duonytę, - kad gyvenimas būtų sotesnis,
muilą, - kad gyvenimas būtų švaresnis,
levandų, - kad gyvenimas būtų kvapnesnis,
vyno ar brendžio buteliuką, - kad gyvenimas būtų svaigesnis,
pinigų, - kad gyvenimas būtų turtingesnis,
degtukų, - kad gyvenimas būtų šiltesnis,
lemputę, - kad gyvenimas būtų šviesesnis,
mėtų arbatos, - kad gyvenimas būtų ramesnis,
kvepiančią žvakę, - kad gyvenimas būtų romantiškesnis.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laukineja @ 2011 12 19, 19:59)
Galvoju padaryti tokią dovaną: krepšelis su kasdien naudojamais maisto produktais, nes dažnai lankausi svečiuose ir beveik gyvenu, tuo pačiu ir šaldytuvą tuštinu biggrin.gif

Klausimai du.
1. Ar neįsižeis žmogus gavęs tokią dovaną? Atseit "aš ne vargšas, galiu pats nusipirkti". Žmogus vyresnio amžiaus, taupantis.
2. Kokie dalykai galėtų įeiti į dovaną? Galvoje turiu kavą, pyragaitį, visai smagu būtų kas nors mėsiško ir sūriško, bet kažkaip nekalėdiškai skamba.

Aš neįsižeisčiau gavusi tokia dovana tikrai, na bet žmogus žmogui nelygu. Tačiau jūs vistiek jį pažystate tai manau galite geriau spręsti tinka ar ne. Arba pritaikyti tam tikrus žodžiu... na tipo kad dažnai ištuštinu tavo šaldytuva tai bent karta metuose papildysiu. Manau turėtų suprasti.
O tas sūresnis daiktas galėtų būti koks kumpelis. Man skilandis net labai kalėdiškai atrodo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na tik kad jis nepigus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukineja @ 2011 12 19, 18:59)
Galvoju padaryti tokią dovaną: krepšelis su kasdien naudojamais maisto produktais,
1. Ar neįsižeis žmogus gavęs tokią dovaną?

Mes kolektyve keičiamės dovanėlėmis už 10 Lt, tai į dubenėlį sudėsiu įvairiausių prieskonių krepšelių ir užrašą parašysiu - "Kad gyvenimas turėtų skonį".
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2011 12 19, 21:16)
Man labai patiko toks dalykas

Praktiška dovana su palinkėjimais 

Visus žemiau išvardintus daiktus sudėti į krepšelį ar dėžutę ir jubiliato prašyti juos po vieną  išsitraukti, o kai ištraukia, sakyti tokius palinkėjimus:

šokolado plytelę - linkiu, kad gyvenimas būtų saldesnis,
plunksną, kad gyvenimas būtų švelnesnis,
duonytę, - kad gyvenimas būtų sotesnis,
muilą, - kad gyvenimas būtų švaresnis,
levandų, - kad gyvenimas būtų kvapnesnis,
vyno ar brendžio buteliuką, - kad gyvenimas būtų svaigesnis,
pinigų, - kad gyvenimas būtų  turtingesnis,
degtukų, - kad gyvenimas būtų šiltesnis,
lemputę, - kad gyvenimas būtų šviesesnis,
mėtų arbatos, - kad gyvenimas būtų ramesnis,
kvepiančią žvakę, - kad gyvenimas būtų romantiškesnis.



as irgi uz tokias dovanas. Tai vieniems tai kitiems kiekvienais metais padovanoju koki rinkini.ir zmogus manau tikrai neisizeis. Tokius krepsiukus surinkti paprastai netgi nera pigu. o ideju galima pasirinkti ivairiausiu internete.Pvz italai labai megsta dovanoti makaronus.neisizeisciau rinkinyje tokius radusi,juk vis tiek anksciau ar veliau panaudota bus.svarbu kokie idomesni kad butu. As siemet irgi uzsiprasiau ne kad nestu virtuves irankius ar suvenyrus,geriau jau maista. ir zinau,jog gausiu toki krepseli su sushi produktais. Sushi labai megstam visa seima. Ir man tikrai tiks jei krepselyje bus wasabio,imbiero,sushi lapu,lasisos vakume,avokadas.
Geras krepselis ir su suriu bei vynu.
as siemet vienam zmogui dovanosiu krepseli,kuriame bus ivairus prieskoniai astrus padazai,netgi arbata su cili pipirais,konservuoti jelapenai,adzika ir t.t. Zmogus megsta super astru maista,todel tikrai zinau jog pravers.
Atsakyti