Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms :)

QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 29, 10:01)
nedarau..bet ir nemegstu , kai visi negali palaukt kazkiek ir jau ziurek zybsi kas antram lange lemputes  doh.gif

cia tai jau diagnoze, kai zmogu nervuoja tai, ka kiti savo namuose daro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2012 11 26, 15:17)
Gal žinote, kur galima tų dirbtinių eglišakių rast? Ar juostų, nežinau kaip pasakyti. Kiek žiūriu, tai tik vainikai, eglutės ir t.t. ir tie apklijuoti.

Va, radau,jei kam įdomu, tai čia http://www.e-senukai...50986445_2.html
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2012 11 29, 09:12)
pries menesi laiko  blink.gif ? as labai nemegstu tokio kaledu laukimo, kai pries menesi visi puosiasi, parduotuves is tolo rekia , kad jau kaledos, po dvieju savaiciu bloga nuo visu egluciu ir ziasliuku buna  doh.gif

o aš jau netgi pati dairaus, gal pas kažką jau žybsi wub.gif , mes su vaikais šnd pradėjom langą puošti wub.gif
Atsakyti
mano kukli pradžia biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(laurrutte @ 2012 11 28, 14:21)


Va musu advento kalendorius

Originalu ir labai grazu.  4u.gif
O del advento vainiko, nu nesumastau kur ji statyt kad armija burunduku nesunaikintu rolleyes.gif


Pas mane vienas burundukas atstoja visa armija biggrin.gif , kaskaip tikejausi kad siemet vel turesim gyva ir didele eglute ant grindu, bet ziuriu kad ir vel teks ieskoti saugios vietos doh.gif
QUOTE(jjjj @ 2012 11 28, 22:33)


Aciu 4u.gif turiu tokiu burbulu ir kaip tik masciau ka su jais padarius 4u.gif
QUOTE(RoyalBlue @ 2012 11 28, 22:58)
Mes jau pasiruose  4u.gif  tik aisku viskas gyvai atrodo graziau nes lemputes zypsi, ir seip neina perteikt visko ant foto taip kaip gyvai..



Vau 4u.gif labai ,labai 4u.gif
QUOTE(laurrutte @ 2012 11 29, 09:58)
Jo burundukai biggrin.gif vokuose sokoladiniai punigeliai ir milka sokoladukai didziajam ir teciui (priskirtam prie vaiku gimines ) lotuliukas.gif
Mes puosiames kaledoms rimtai tik po 18 d, nes reik atsvest sunaus gimtadieni, nes nesinori vaikui suplakt dvieju svenciu i viena  ax.gif Bet dekoracijos man netrukdo

Parodau musu pernykscia eglute puosta maximos zaisliukais...


wub.gif Namuka ir as imbierini svajoju siemet issikepti
Atsakyti
RoyalBlue - super!!! Labai gražu wub.gif pyk nepyk, bet jau idėją su taurėmis aš tikrai pasivogsiu.. Na jau taip gerai sugalvota, labai gražu žiūrėt bigsmile.gif aš taip pat vos tvardausi nepradėjus puoštis, bet užsibrėžiau, jog pradėsim puoštis tik tada, kai užuolaidas pasisiūsim naujas, nes nuo senųjų jau bloga.. doh.gif Rytoj važiuoju pas tėvus Kalėdinių lesyklėlių paukščiams gamint, kabinsim kai sniegas iškris (beje girdėjau, jog greitai!) rolleyes.gif 000059.gif
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 11 29, 21:39)
RoyalBlue - super!!! Labai gražu  wub.gif pyk nepyk, bet jau idėją su taurėmis aš tikrai pasivogsiu.. Na jau taip gerai sugalvota, labai gražu žiūrėt  bigsmile.gif aš taip pat vos tvardausi nepradėjus puoštis, bet užsibrėžiau, jog pradėsim puoštis tik tada, kai užuolaidas pasisiūsim naujas, nes nuo senųjų jau bloga..  doh.gif Rytoj važiuoju pas tėvus Kalėdinių lesyklėlių paukščiams gamint, kabinsim kai sniegas iškris (beje girdėjau, jog greitai!)  rolleyes.gif  000059.gif

Vok vok , nes as ja pati pasiskolinau is interneto platybiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurrutte @ 2012 11 29, 12:58)
Parodau musu pernykscia eglute puosta maximos zaisliukais, seip rodau nes visoms noriu rekomenduot eglutes is eglutes.eu nes nu nereali kokybe, nebyra, spygliai minksti neduria, labai veslios mes jau du metai jomis puosiames tai nepakartojamas dalykas auginantiems mazus vaikus ir neturintiems laiko rupintis eglute

Apie juos sesuo pernai buvo minėjusi, kad galima užsisakyti internetu
Atsakyti
QUOTE(RoyalBlue @ 2012 11 29, 23:01)
Vok vok , nes as ja pati pasiskolinau is interneto platybiu  4u.gif

aš galvoju ką čia Kalėdiško į tas taures sukišti biggrin.gif nes vasarai gėlės nuostabu thumbup.gif palankynas dariau su gėlėm, nu pasaka wub.gif uch tas visagalis internetas biggrin.gif
Atsakyti
pernai dariau tokius bumbulus is serveteliu mirksiukas.gif aisku, ne tik juos lotuliukas.gif biggrin.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2012 11 30, 10:10)
pernai dariau tokius bumbulus is serveteliu mirksiukas.gif aisku, ne tik juos lotuliukas.gif  biggrin.gif

http://i29.photobuck...usre/baltas.jpg[/img]
http://i29.photobuck.../raudonas-1.jpg[/img]

Labai gražūs, o gal galima gauti trumpą pamokėlę, kaip juos darėte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virmante @ 2012 11 30, 09:40)
Labai gražūs, o gal galima gauti trumpą pamokėlę, kaip juos darėte 4u.gif

daryta tokiu principu mirksiukas.gif ir egles, ir sirdis, ir daug ka galima taip daryt biggrin.gif
Atsakyti