Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, diskutuojam toliau...

QUOTE(Vitulka @ 2011 12 23, 23:45)
jei tiesiog mišri, bet sausėjanti, tada Chanel Pro lumiere, Lancome Photogenic  wub.gif



o kaip jų maskavimas? mano oda mišri, tačiau dabar žiemą nosis ir skruostai išsausėjo.. noriu kažko panašaus į Dior Nude, na kad būtų tokia lengva.. bet Nude dabar tuos pasausėjimus man paryškina.. tas pats ir su HM sad.gif nenoriu kad būtų kaukės efektas ar kad labai matytusi blush2.gif man tik veido spalvą kad sulygintu ir nesimatytų pasausėjimų užtepus biggrin.gif blush2.gif

gal tiktu guerlain parure extreme g.gif ?? g.gif
Atsakyti
as su savo artdeco rich treitment spalva truputi prasoviau, spalvina veida man,ko as nemegstu doh.gif siaip kadangi idegis yra bet veidukas pasviesejes ir kai tepu man pudra nesusilygina su veido odos spalva bet dazo ja,ty spalva susilygina su kuno spalva,ir to kakzokia geltonesne,vienu zodziu. butu uzteke ir vienos make up forever tamsi. o man norisi gaivios spalvytes,kazkaip rinkausi rinkausi rozine nenorejau but,tai ir prisirinkau. biggrin.gif ps prasau atsiliepimu apie maxfactor second skin 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2011 12 23, 15:27)
Gal kas parasytu apie Clarins pudras ..mane domina Everlasting ir Skin ilusion...Turiu sausoka oda su kapiliarais gan neblogai matomais, tad reiktu , kad maskuotu raudoni.. kuri is ju vertesne demesio?

Abi jos pamaskuoja neblogai, bet jei oda sausoka tai Everlasting tikrai netiks, nes mano misria oda vietom pasausindavo. Skin Ilusion irgi tokiai misriai odai labiau tinkama, bet reiktu bandyti, gal jus naudojat tinkama veido krema, ir pakaks dregmes, nesausins pudra. As jas abi turejau, bet pastebejau kad man poras kimso (abi). Is pradziu turejau Everlasting, ji toki daugiau matini efekta duoda. Skin Ilusion tokia gaivesne, nors veidas neblizga ir su ja, tokio svytejimo priduoda. Raudni manau abi uzmaskuotu. Dabar naudou Chanel aqua, tai ji palyginus su siom, isvis vandenelis smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ateinu ir as pasidalinti savo atradimais ir paklausti patarimo. Pabandziau kremine pudryte Pupa Fondotinta antitraccia tikrai labai patiko, lengvai tepasi, atrodo naturaliai, lengvai pamaskuoja ir sulygina veido spalvyte. Viskas butu idealiai, jei ne mano issipletusios poros prie nosies. Toms vietoms reiktu kazko kito, kad uzmaskuotu issipletusias poras, kad veidas atrodytu ideliai. Gal kartais kuri turi ta pacia problema ir atrodo jos sprendima?
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2011 12 26, 11:32)
man tik veido spalvą kad sulygintu ir nesimatytų pasausėjimų užtepus biggrin.gif  blush2.gif





o bandėt Chanel Aqua Vitalumiere?
Papildyta:
QUOTE(Twinklyte @ 2011 12 23, 19:41)
nepatiko man,nei chanel naujoji nei dior forever

kodėl Dior Forever nepatiko?
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 22, 17:17)
O Panoramoj visos ir visada duoda?


Panoramoje man į mano indelį įpylė.
ir vienos pudros paskutinius likučius supylė ir dar atsiprašė,kad tiek mažai smile.gif
man šiaip atrodo prasmingiau nupilynėt klientėms, jei nėra mėginukų, nes tas tepliojimas ant rankos ar pan, nelabai naudos duoda, bent jau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twinklyte @ 2011 12 26, 12:20)
ps prasau atsiliepimu apie maxfactor second skin 4u.gif

Lengva, gaivi pudrytė, maskuoja neblogai, tikrai nematoma ant odos, maskavimas labiau lengvas- vidutinis, tačiau tikrai nėra peršviečiama ar nieko nemaskuojanti pudrytė. Smagiai tepasi, tekstūra labai maloni, ant veido atrodo lyg sveikos švytinčios odos efektas, man švytėjimo net per daug, nes naudoju riebokus kremus smile.gif
Atsakyti
sveikos,
gal galetumete patarti kokia krempudra naudoti, kad neblizgetu oda? mano oda misri, naudoju drekinamaji veido krema is loreal, taip pat ir loreal pudra. 4u.gif
Atsakyti
Labuka,atejau pasidziaugti nauja savo pudra biggrin.gif
Mano oda labai labai jautri ir kolkas galedavau naudot tik LUMENE pudra,bet pas drauge isbandziau sita: http://www.google.lt...=1t:429,r:0,s:0 nebere,tai ir nusipirkau smile.gif labai gera, nesubega i rauksleles,ir seip ,patogios onsistencijos,tikrai rekomenduoju!:)
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 12 28, 14:04)
Lengva, gaivi pudrytė, maskuoja neblogai, tikrai nematoma ant odos, maskavimas labiau lengvas- vidutinis, tačiau tikrai nėra peršviečiama ar nieko nemaskuojanti pudrytė. Smagiai tepasi, tekstūra labai maloni, ant veido atrodo lyg sveikos švytinčios odos efektas, man švytėjimo net per daug, nes naudoju riebokus kremus  smile.gif


O kokia jūsų oda? Sausa?
Atsakyti
QUOTE(Driade @ 2011 12 28, 17:14)
O kokia jūsų oda? Sausa?

Taip. smile.gif T zona linkus pablizgėti, bet nedaug.
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2011 12 23, 22:17)
Giriu kaip tik imanoma Healthy mix is bourjois wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Labai noreciau, bet turbut riebiaodem netinka? verysad.gif Naudoju Actipur, bet ziemai jau ir sviesesnis atspalvis per tamsus darosi..
Atsakyti
Merginos, jei DIOR NUDE naudoju spalva 022, tai kokios spalvos reiketu dairytis Guerlain Parure extreme ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 29 gruodžio 2011 - 15:35