Įkraunama...
Įkraunama...

Vardą išrinkau kol laukiausi,

Apklausa: Ar vaikui gimus jam davėte tą vardą, kurį išrinkote jo besilaukdamos? (437 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Laba diena,
labai smalsu man pasidarė, kaip jums sekėsi išrinktąjį vardelį "suderinti" su vaikučiu wink.gif

jau esu numaciusi vardeli savo vaikuciui, tik dar abejoju, ar nepersigalvosiu, todėl
labai įdomi jūsų patirtis tokioje situacijoje 4u.gif
Atsakyti
Labutis, kol laukiausi mes su vyru galvojome apie skirtingus vardus. Mūsų tėvelis labai norėjo, kad mūsų pirmagymis būtų Erikas, o aš tuo metu svajojau apie Mantą. O ligoninėje seselė, sužinojusi mūsų norus pasakė, kad tada nei vieno, nei kito vardo neduosite, o surasite tokį, kuris bus priimtinas jums abiems. Taip ir atsitiko bigsmile.gif Bet kai važiavome užregistruoti sūnelio dar nebuvome apsisprendę kokį vardą duosime, nes vyras vis galvojo, kad aš persigalvosiu, o ir aš tikėjausi, kad jis man nusileis. Galiausiai vardų lentoje radome 2 vardus, kurie patiko mums abiems: Gytis ir Matas. Taigi, kai paklausė kokį vardą rašyti, leidau mūsų tėveliui spręsti ir jis išrinko Mato vardą (nes vienas iš geriausių tėčio draugų yra Gytis). Dabar džiaugiuosi, kad radom kompromisą, nors dabar ir Erikas nebe taip baisiai atrodo, bet kažkaip prie sūnaus veidelio šis vardas, man atrodo, nelabai tiktų.
Atsakyti
mes tai abu kaip ir radome kompromisa, tai "pestis" nereikes, tik idomu ar nepersigalvosim
Atsakyti
Mes kokį buvom sugalvoję, tokį ir davėm ax.gif
jau gimdykloj supratom, kad jam vardukas labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
kaip sumanėm taip padarėm biggrin.gif
Atsakyti
pavadinome taip kaip ir buvom sumaste,bet dar buvo siek tiek abejoniu ir buvo dar keli atsarginiai variantai,bet kai pamatem dukryte iskart buvo aisku,kad atsarginiu variantu nebereikes biggrin.gif
Atsakyti
mes taip pat davem kompromisini varda, kuris buvo apsprestas dar nestuke.gif liux thumbup.gif
Atsakyti
Abu vaikus pavadinau budama nestuke.gif
Atsakyti
Mes buvom nestumo metu sumaste keleta vardu, veliau (dar iki gimdymo) pora atkrito ir liko du, kuriuos ir "lipdem" mazei, kai ji gime biggrin.gif Na prilipo, kaip paskui pasirode, tuo metu labai daznas vardas Gabija (o jis man tiesiog labai grazus buvo), bet vis viena jai labai tinka ir mums iki siol labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
Vardą sugalvojom kai buvau apie trečią mėnesį neščia, kai gimė dukrytė taip ir pavadinom, ne tik kad tas vardas neatsibdo, bet netgi prie jo labai pripratom. Dar pilvelyje į vaikiuką kreipdavausi vardu ir kas įdomiausia, jog dar nežinodama lyties šį vardą išrinkau, tiesiog jaučiau, kad bus mergytė (berniukui varianto net neturėjom) smile.gif
Atsakyti
Nuo pat nėštumo pradžios pradėjau ieškoti gražių vardų, o 38-39 nėštumo savaitę radau vardą Ignius, kuris mums patiko ir mūsų sūnui labai tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2006 03 29, 10:34)
Nuo pat nėštumo pradžios pradėjau ieškoti gražių vardų, o 38-39 nėštumo savaitę radau vardą Ignius, kuris mums patiko ir mūsų sūnui labai tiko  smile.gif


buvom išrinkę vardą ir mergaitei ir berniukui. Eglę parinkome, nes man tai buvo gražus vardas, be to žinojome, kad panelė bus aukšta, ne mes abu visai nemaži. nesigailiu, ir dukra vardu patenkinta.
Atsakyti