Įkraunama...
Įkraunama...

Vardą išrinkau kol laukiausi,

Apklausa: Ar vaikui gimus jam davėte tą vardą, kurį išrinkote jo besilaukdamos? (437 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Visada išsirinkdavom du vardus-patį pačiausią na ir dar vieną, apsidraudimui smile.gif Pavadindavom pačiu pačiausiu, atrodė, kad kitoks vardas ir negali būti.
Atsakyti
Taip,isrinkau budama nescia,taip ir pavadinau,ir nerealiai dziaugiuosi,jam labai tinka wub.gif
Atsakyti
as tik pastojus zinojau varda, ikrito y galva ir fsio, tiek mergaite tiek berniukas butu buves su tuo paciu vardu ir dabar ne trupucio nesigailiu, kad toki varda daviau, tinka mano kleckiukui jis o ir visiems kitiems jis patinka thumbup.gif
Atsakyti
Mes buvom isirinke du vardukus, paskutini vakara pries gimdyma sove i galva visai kitas vardas, vyrui irgi labai patiko, gimus ir pavadinom, realiai tie isrinkti vardai is anksciau jam net netiko smile.gif
Atsakyti
Mums buvo sunku išsirinkti, man patinka - vyrui ne, vyrui patinka - man ne biggrin.gif Net burtus traukėm... O po to kažkaip nusiraminom, nusprendėm gims - pažiūrėsim - pavadinsim smile.gif O likus keliom dienom iki gimdimo vyras vardą sugalvojo. taip ir pavadinom Aurelijum.
Atsakyti
Aš ir su vyru išrinkom vardąm kai dar laukėmės, kai gimė vaikutis vyrui liepiau nueiti, pažiūrėti, ar tinka vardas, ir tiko thumbup.gif
Atsakyti
Vardus tiek mergaitei, tiek berniukui išrinkom kai laukėmės pirmo leliuko, nes iki kol gimė nežinojom kas bus. Tai tie išrinkti vardai ir liko. Sūnu vistiek pavadinom tuo prieš 5 metus išrinktu vardu smile.gif
Atsakyti
Mes irgi isrinkom varda kol laukiames ir kai gime jau buvo aisku koks vardas smile.gif Aisku buvo isrinkti du patys paciausi vardai berniukui ir mergytei, gime berniukas biggrin.gif
Atsakyti
mes ir pavadinom tais vardais dukras, kuriuos buvom dar iki gimimo sugalvoję, nebesimėtėm gimus.. ax.gif
Atsakyti
As kokius 10 metu zinojau,kokiu vardu pavadinsiu savo busima sunu(gyvai ne vieno zmogaus tokiu vardu nezinoaju).Iki beveik 7 menesio ikalbinejau vyra,kad butent ta varda ir duotumem,dar ir bilietus lektuvu uzsisakiau.
Viena ryta nubudus supratau,kad siuo vardu nevadinsiu nors tu ka biggrin.gif
Vyrui sokas buvo,na o man turbut hormonai siautejo ...Teko rinkti kita varda smile.gif
Atsakyti
man atrodė, kad visą gyvenimą žinojau, kuo vadinsiu vaikutį. bet gimusiam vardas netiko, teko daugiau kaip mėnesį rinkti naują.
Atsakyti
Taip vaikuciui varda isrinkome dar man bunant nestuke, taip ir pavadinome mazyli pirma karta uzdejus man ant krutines wub.gif
Atsakyti