Įkraunama...
Įkraunama...

Vardą išrinkau kol laukiausi,

Apklausa: Ar vaikui gimus jam davėte tą vardą, kurį išrinkote jo besilaukdamos? (437 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pavadinom visai kitu vardu, kai gime sunu tas vardas, kuri galvojome duoti visai netiko smile.gif
Atsakyti
Pavadinome tuo vardu, kuri jau buvome isrinke, net minties nebuvo galvoti kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 07 28, 21:11)
Pavadinome tuo vardu, kuri jau buvome isrinke, net minties nebuvo galvoti kita smile.gif

Mes taip pat 4u.gif
Atsakyti
varda dukrytei jau zinojome pries nestuma, taip ja ir pavadinome wub.gif bet besilaukiant, kol dar tiksliai nezinojome kas bus, isrinkome ir berniukui varda, taip kad dabar jeigu ateityje turesime suneli vardo rinkti jau nebereikes smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
mergaitei vardasugalvojau, teisingiau jis pats i galva atejo nakti kai buvau nestuke.gif 4menesi, oki ir uzdejom, apie berniuko varda ne negalvojom, nors iki paskuines minutes nezinojom ko laukiames mirksiukas.gif
Atsakyti
Ta diena,kai suzinojau,kad bus berniukas,pasakiau vyrui varda taip ir pavadinom thumbup.gif
Atsakyti

Pavadinome vaikučius tais vardais, kuriuos jau buvome išrinkę nėštumo metu smile.gif

Nebuvo minties pakeisti pasirinktąjį vardą netgi tada, kai registruojant sužinojom, kad vienas išrinktas vardas buvo tų metų populiarumo viršūnėje biggrin.gif

Atsakyti
Dukra pavadinom nestumo metu isrinktu vardu, ir jus mums pats paciausias iki siol.Ir labai labai tinka musu pupai. 4u.gif
Dabar vel renkame vardą sūnui ir tikimės taip pat pavadinsim tuo vardu, kurį išrinkome abu su vyru nėštumo metu.
Atsakyti
buvom isrinke varda berniukui, bet gime mergaite, kuri visa savaite buvo be vardo, nes neturejom mergaitisko vardo sugalvoje. uztat, kai gime antras berniukas, panaudojom senai sugalvota varda.
Atsakyti
abu vaikucius pavadinom vardais, kurie jau buvo sugalvoti nestumo metu wub.gif
Atsakyti
Aš irgi besilaukdama buvau komplektėlį vardų išrinkusi ir turėjau savo favoritą smile.gif kai vaikas gimė ir pirmą kartą ją pamačiau, iš karto žinojau, kuo ji vardu, tai jai taip tiko thumbup.gif Mano favoritas biggrin.gif
Atsakyti
Ne,nei veinai,nei kitai dukrai nedavem sugalvotu vardu. Vyresnelei nei vienas tiesiog is sarasiuko netinko,vardas sove i galva kelios paros po gimimo,taip ir liko,o maziukei isvis beveik 1men galvojom varduka. Siaip as aplamai linkusi is anksto nesugalvoti vardo,nes vis tik,reikia pamatyti vaikuti,ir tada parinkti jam varda,o ne pirma tieisog isrinkti varda,grazu,taciau galbut jis neatitiks nei charakterio,ar isvaizdos ax.gif Juk anksciau irgi rinkdavo vardus gimusiam vaikui,o ne gyvenanciam dar pilvely ax.gif
Atsakyti