Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(GiedreB @ 2011 12 30, 13:01)
gal galite pakritikuoti mano rožių fotosesiją ax.gif



keblu su tom gėlėm.... Šiaip norisi matyt daugiau paties žiedo, jo grožio... dabar daugybė tų žalių lapų, lapelių ... gal reikėjo tuos stiebus apskabyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2011 12 30, 16:01)
Na ir žiauri gi tu dry.gif


lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti

kaip tik kitą savaitę bandysim derinti kada koks seminaras bus,tai tikrai pranešime ir čia 4u.gif
[/quote]

Aciu, lauksiu ziniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2011 12 30, 13:13)
graziausia antroji - kur tik 1 ziedas  4u.gif

4u.gif

QUOTE(mamagute @ 2011 12 30, 16:04)
keblu su tom gėlėm.... Šiaip norisi matyt daugiau paties žiedo, jo grožio... dabar daugybė tų žalių lapų, lapelių ... gal reikėjo tuos stiebus apskabyt 4u.gif


nupešiojau , bet nupešiotos man nepatiko kažkaip, tiksliau gavosi tokios neįdomios rolleyes.gif

ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos

retai rodausi čia, nes neturiu, ką parodyt, o per šventes tai neturiu ir ką pasakyt labai prasminga, tai tyliu.. Šiandien po ilgo laiko fotografavau. Tai greit gal parodysiu eilinę gražią mergaitę biggrin.gif xixixi nes šiuo metu niekam kitam nesijaučiu tinkama smile.gif

be to, atostogauju, žiūriu daug filmų, gal ką paskui parekomenduoti galėsiu..smile.gif


patiko kai kurios Kikės paskutinės foto; ten Tavo sesuo, taip?
Atsakyti
Laba,

grįžtu po mini atostogėlių. Vyrai pasigrobė mane po darbo ir išsivežė į Dresdeną. Pasiilgstu to miesto ir taip nuostabiai gera ten buvo. Ką tik grįžom. Po ilgos kelionės prisėdu su kava pailsėti paskaitinėsiu ką prirašėt, pažiūrinėsiu ką gražaus parodėt.

linkėjimai

o, matau Laukinė įkėlė pumpurėlius. Žinokit aš ne tik pumpurėlius, bet išsiskleidusius žiedelius mačiau. VAKAR. Savo akim netikėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 30 gruodžio 2011 - 18:55
QUOTE(sayonara @ 2011 12 30, 18:51)
Sveikos

retai rodausi čia, nes neturiu, ką parodyt, o per šventes tai neturiu ir ką pasakyt labai prasminga, tai tyliu.. Šiandien po ilgo laiko fotografavau. Tai greit gal parodysiu eilinę gražią mergaitę biggrin.gif xixixi nes šiuo metu niekam kitam nesijaučiu tinkama smile.gif

be to, atostogauju, žiūriu daug filmų, gal ką paskui parekomenduoti galėsiu..smile.gif
patiko kai kurios Kikės paskutinės foto; ten Tavo sesuo, taip?

malonu,kad patiko 4u.gif tėp tėp,ten mano sesutė blush2.gif čia kankinau visą Kalėdų dieną ją lotuliukas.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 12 30, 19:53)
Laba,

grįžtu po mini atostogėlių. Vyrai pasigrobė mane po darbo ir išsivežė į Dresdeną. Pasiilgstu to miesto ir taip nuostabiai gera ten buvo. Ką tik grįžom. Po ilgos kelionės prisėdu su kava pailsėti paskaitinėsiu ką prirašėt, pažiūrinėsiu ką gražaus parodėt.

linkėjimai

o, matau Laukinė įkėlė pumpurėlius. Žinokit aš ne tik pumpurėlius, bet išsiskleidusius žiedelius mačiau. VAKAR. Savo akim netikėjau.


šiandien ir aš mačiau pumpurėlius blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2011 12 30, 21:16)
šiandien ir aš mačiau pumpurėlius  blink.gif


mano kieme kazkokios baltos gelytes prazydo doh.gif svieto pabaiga....


Taigi,manau ryt jau nebeprisesiu prie neto,siandien irgi, po ilgos pasiruosimo dienos,trumpam tik prisedau, noriu pasveikinti visas ir visus su artejanciais Juodojo Drakono metais, stiprybes, istvermes, drasos Jums visiems 2012 -aisiais!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 30 gruodžio 2011 - 20:57
Gal rytoj jau nebus kada prisesti prie kompo...

Tad sveikinu visus su artejanciais Naujaisiais Metais, linkiu ikvepimo, tobulejimo, dziaugsmo, laimes, sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 12 30, 21:56)
mano kieme kazkokios baltos gelytes prazydo doh.gif svieto pabaiga....

Uošvis vakar sakė, kad paupyje antis peri kiaušinius. Buvo priėjęs iš arti pažiūrėti, antis susigužė, bet kiaušiniu nepaliko... doh.gif Sako, gaila foto aparato neturėjau... O man kaip gaila tos anties paliko... verysad.gif Tikiuosi nebeatšals, noriu pavasario. Šiandien buvau parke pafotografuoti, taigi, žieminiai žiedai:

user posted image

Svajonių išsipildymo, kūrybinio įkvėpimo, kantrybės 2012-aisiais!!! Linkiu, kad juodojo drakono metai Jums visoms būtų JUODAI laimingi, džiaugsmingi ir sėkmingi! thumbup.gif
Atsakyti

Nesirodau etery...Sventes...


QUOTE(sayonara @ 2011 12 30, 18:51)

be to, atostogauju, žiūriu daug filmų, gal ką paskui parekomenduoti galėsiu..smile.gif
patiko kai kurios Kikės paskutinės foto; ten Tavo sesuo, taip?


Tai jau lauksiu rekomendaciju;)beje, gal zinot kur gauti filma "Everlasting moments" ne kazi kokia svetima kalba(na, bent jau anglu) turiu parsisiuntusi islinoomanijos,bet ten kazkokia man nesuprantama kalba kalba,tai likau nieko nepesusi:( jei kas nors zinot nuoroda ar buda parsisiutilt kalba buciau bais dekinga;)

Atsakyti
Labos 4u.gif

QUOTE(pandre @ 2011 12 31, 03:00)
beje, gal zinot kur gauti filma "Everlasting moments" ne kazi kokia svetima kalba(na, bent jau anglu) turiu parsisiuntusi islinoomanijos,bet ten kazkokia man nesuprantama kalba kalba,tai likau nieko nepesusi:( jei kas nors zinot nuoroda ar buda parsisiutilt kalba buciau bais dekinga;)

Turiu rusiškai, jei tinka, galiu per skaipą permest po švenčių 4u.gif
Atsakyti