Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Kikirike @ 2011 12 30, 01:04)
na žinok nelabai,manau geriau kitą kartą atkreipk dėmesį į tai ką rašiau aukščiau,nes tvarkymas šiuo atveju nelabai ką padės  g.gif šaunuolė,kad stengiesi ir bandai  4u.gif

dekui 4u.gif
na man irgi dar sunku viska suziureti, jei modelis geroje pozoje, tai tada antram plane kazkas ni to buna, tai ciuozia, tai pasaliniai daiktai vaizda gadina doh.gif
Atsakyti
gal galite pakritikuoti mano rožių fotosesiją ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

daugiau flickr

ačiū kolegės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2011 12 30, 16:31)
gal galite pakritikuoti mano rožių fotosesiją ax.gif
ačiū kolegės smile.gif


graziausia antroji - kur tik 1 ziedas 4u.gif
Atsakyti
Štai ką radau vakar kieme..

user posted image

Gražių artėjančių metų.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 12 30, 12:13)
Štai ką radau vakar kieme..

user posted image

Gražių artėjančių metų.. 4u.gif



kaip pavasari smile.gif
Graziu ir tau artejanciu meteliu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
su artėjančiais merginos 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Giedrute_ @ 2011 12 30, 12:15)
kaip pavasari  smile.gif
Graziu ir tau artejanciu meteliu  4u.gif  ax.gif


Jo, negaliu patikėt, kad šiandien gruodžio 30 diena. Ant nosies pats viduržiemis, o čia lapai sprogsta... blink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Ar bus kitamet kokie nors seminarai ? siais nespejau sad.gif Cia klausimas Kikirikei gal daugiau, nes jei neklystu ji organizavo.
Atsakyti
Laukine,Endži ir visom kitoms Laimingų naujų metų ir daug kūrybinių minčių 4u.gif

QUOTE(POMPA'dur @ 2011 12 30, 11:13)
Sveikos, žiūrinėju vieną puslapiuką ir nusprendžiau su jumis pasidalint  4u.gif  Nerealios nuotraukos!!!

Gerų ateinančių metų!!! Lai juodojo drakono metai būna juodai sėkmingi  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif


dėkui už sveikinimus ir ačiū už nuoroda,tikrai labai faina thumbup.gif 4u.gif


QUOTE(tetulencija @ 2011 12 30, 13:30)
Sveikos mergaites,
Ar bus kitamet kokie nors seminarai ? siais nespejau sad.gif Cia klausimas Kikirikei gal daugiau, nes jei neklystu ji organizavo.


kaip tik kitą savaitę bandysim derinti kada koks seminaras bus,tai tikrai pranešime ir čia 4u.gif
Atsakyti
Kad jau vel anksciau laiko sveikinimai prasideda, prisidedu prie ju ir as..

Santarves seimoje, sekmes asmeniniame gyvenime, neissenkanciu minciu fotografijoje!!!Su Naujaisiais!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Taip pat didelis dekui Jums uz patarimus, kritika ir dar daug ka!!! Dziaugiuosi Jus atradus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiste: 30 gruodžio 2011 - 14:14
O aš noriu pasigirti ,kad gavau dovanų va kokius gražuolius tongue.gif pavydėkit 4u.gif Ačiūūūū Simona 4u.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2011 12 30, 15:32)
O aš noriu pasigirti ,kad gavau dovanų va kokius gražuolius  tongue.gif  pavydėkit  4u.gif Ačiūūūū Simona  4u.gif  wub.gif

user posted image


Na ir žiauri gi tu dry.gif
Atsakyti