Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(pandre @ 2011 12 31, 03:00)
Nesirodau etery...Sventes...
Tai jau lauksiu rekomendaciju;)beje, gal zinot kur gauti filma "Everlasting moments" ne kazi kokia svetima kalba(na, bent jau anglu) turiu parsisiuntusi islinoomanijos,bet ten kazkokia man nesuprantama kalba kalba,tai likau nieko nepesusi:( jei kas nors zinot nuoroda ar buda parsisiutilt kalba buciau bais dekinga;)


aš tai jį turėjau originalo kalba su angliškais subtitrais. visiems rekomenduoju žiūrėti būtent taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 12 31, 10:05)
aš tai jį turėjau originalo kalba su angliškais subtitrais. visiems rekomenduoju žiūrėti būtent taip smile.gif

turiu ir aš tokį 4u.gif jei kam reikia
Atsakyti
smile.gif laba,

Ar pradėsit ryt kokius naujus fotografinius projektus?

šaunuolės tos, kurios pabaigė pradėtus šių metų projektus. Aš tai ties 23a savaite strigau smile.gif Gėda man pelėda

Atsakyti
Aš mąstau apie 52 savaičių projektą. smile.gif
Atsakyti
As galvoju apie 365, ar kitais metais bus 366 dienos blush2.gif gal 52 lengvesnis blush2.gif g.gif nezinau ar sugebeciau, bet reikia postumio, noriu fotkinti bet vis atidedu veliau, taip ir dingsta kadrai... ir tingini reikia nugaleti kartais tongue.gif bet aisku ir kitu kliuciu atsirado tongue.gif ... dingo pakrovejas ir kortele doh.gif tongue.gif ka naminukam duot valgyt, kad grazintu? bigsmile.gif net proginio auto nepasidariau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 12 31, 12:39)
Ar pradėsit ryt kokius naujus fotografinius projektus?

Man irgi gėda pelėda dėl "100 strangers" projekto...tai vat kitais metais pasižadu sau tokias mažytes poilsio minutes tik su fotoaparatu rankose...pašaudyt žmonių gatvėj...be jokio papildomo balasto - vaikų, pirkinių krepšių ir t.t....žodžiu nedaryt 10 darbų vienu metu...žadu bandyti skirti laiką vaikams ir laiką fotografijai...daugiau planuoti ... kas šiemet man nelabai pavyko doh.gif blush2.gif

P.S. tavo siuntinio laiškelį-atvirutę tik vėliau radau doh.gif tai ačiū dar kartą 4u.gif



O besibaigiant metams palinkėsiu visoms kitais metais kuo daugiau širdžiai mielų kadrų ir fotosesijų...tokių kūrybinių ir artimų jūsų sielai, mintims.. 4u.gif harmoningo fotografavimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 31 gruodžio 2011 - 14:20
QUOTE(gotte @ 2011 12 31, 15:20)
Man irgi gėda pelėda dėl "100 strangers" projekto...tai vat kitais metais pasižadu sau tokias mažytes poilsio minutes tik su fotoaparatu rankose...pašaudyt žmonių gatvėj...be jokio papildomo balasto - vaikų, pirkinių krepšių ir t.t....žodžiu nedaryt 10 darbų vienu metu...žadu bandyti skirti laiką vaikams ir laiką fotografijai...daugiau planuoti ... kas šiemet man nelabai pavyko doh.gif  blush2.gif




100 nepažįstamųjų fainai būtų. Bet kiek daug, jaučiu taip pat strigčiau. Gal apie 12 reiktų pamąstyti. Į mėnesį vienas. Nors vėlgi, nesinori imtis kažko, ko jau kartą neužbaigiau


Nepamirškit, kad ryt prasideda metų projektas, Fotografai fotografų akimis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 31 gruodžio 2011 - 14:23
QUOTE(Yvette @ 2011 12 31, 14:22)
100 nepažįstamųjų fainai būtų. Bet kiek daug, jaučiu taip pat strigčiau. Gal apie 12 reiktų pamąstyti. Į mėnesį vienas. Nors vėlgi, nesinori imtis kažko, ko jau kartą neužbaigiau
Nepamirškit, kad ryt prasideda metų projektas, Fotografai fotografų akimis  smile.gif

Jooo... 100 daugokai g.gif bet reikia pasistengti biggrin.gif

Mes tinkamės su londonietėmis po švenčių...tai vat turim omeny šitą projektą irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano fotoaparato (nikon D40) objektyvas sugedo nepataisomai. buvo komplekte 18-55 kitinis.
gal kas zinote kur galima isigyti objektyva Kaune pigiau (gal kas uzveza) ir koki pasiulytumete, nes norisi geresnio.
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2011 12 31, 13:27)
Aš mąstau apie 52 savaičių projektą.  smile.gif


Aš taip pat apie šį galvoju, bet pas mane būna krizės su savim biggrin.gif Padedu fotoaparatą į lentyną karts nuo karto ax.gif Bijau, kad ir šiais metais taip nebūtų blush2.gif
Atsakyti
Aš bandau užbaigti didelį šių metų projektą smile.gif
sutvarkyti foto, išsiųsti spausdinti, teliks surašyti į cd. Nu tikiuosi spėsiu ir neužmesiu šio reikalo po valandos.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Jo, say, parekomenduok kokių filmų gerų
pandre, kaip sekasi draugystė su mamke?
Yvette ar nieko nepavyko ištraukt iš mirusio kompo? Užuojauta, beje....

Mane ligos surietė, tad guliu lovoj ir tiek....


Atsakyti