Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriuo periodu "pilvelis" labiausiai ūgtelėjo?

man dabar su 3-čiuoju 17-18 sav, pilvas kyla ne dienom, o valandom blink.gif , o jums?
Atsakyti
Kadangi laukiu pirmo savo laliuko, tai pilvas sparciau augt pradejo nuo 20 savaiteles...
O va vyro sese kai trecio laukesi, man nuo pat pirmu menesiu atrode laaabai nescia laugh.gif
Atsakyti
Kažkaip aš ėmiau burbulėti nuo pat pradžių. Gal tik tiek, kad pilvas jau RYŠKIAI nėštukiškas pasidarė nuo 20 sav.
Atsakyti
Mano pilvukas sparciau eme rysketi nuo 29 sav. Kai isejau i dekreta, tai ir matytis pradejo. Didziausias suolis buvo 8 menesi. Tada visos formos pasiryskino. O 9 men.pabaigoje, kai pilvukas nusileido, dar didesnis pradejo atrodyti, nors nei vieno kg. nepriaugau.
Atsakyti
Maniskis irgi mazdaug nuo 20 savaites pradejo labiau rodytis. Net mama jau sako, kad matos, kur anksciau vis netikejo, kad mociute bus laugh.gif
Atsakyti
Man pilvukas pradejo matytis apie 17 savaite, kuomet laukiausi pirmagimes dukters. nestuke.gif Bet as esu apvalute pati is saves. rolleyes.gif Gal dar tai paskatino labiau matytis nestumui??? g.gif Na kaip bus su siuo nestumu parasysiu kai matysis pilvukas laugh.gif
Atsakyti
As irgi gana apvaloka, tai paciai tas pilvukas jau nuo kokios 12 savaites matesi, nors aplinkiniai net nepastebedavo. Kazkur po 20 sav pradejo mieles veikti ir jau ryskiau pilvukas augti. Dabar as jau 26 sav. Tai vyras sako, kad mano pilvas kasdien vis keiciasi, auga. Viena savaite "nukniaukiau" jo sortus - galvojau per karscius bus gerai, laisvoki dar buvo, bet sekancia savaite, kai karsciai uzejo, as jau nebeilindau i juos blink.gif Na ir as pati kasdien vis labiau ir labiau nescia jauciuosi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (zanet @ 2004 07 01, 00:52)
Na ir as pati kasdien vis labiau ir labiau nescia jauciuosi laugh.gif

Ir kaip tas nestumo jausmas wink.gif? Patinka?
Atsakyti
Mano pilvuzo gyventojas 2.gif pradejo ryskiai rodytis nuo 16 savaites. Kiek pazinojau draugiu, su nestumais, tai visoms labai skirtingai matosi. Buvo toks atvejis, kai drauge devintam menesi nescia, o pilvo nesimato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_spindulelis: 01 liepos 2004 - 00:14
QUOTE (viksrelis @ 2004 07 01, 00:08)
Ir kaip tas nestumo jausmas wink.gif? Patinka?

Ir taip ir ne laugh.gif
Kai maziukas spardosi, o paciai stogas nuo vaikisku rubeliu vaziuoja, kuo niekada gyvenime nebuciau patikejusi, tai visai thumbup.gif
Bet kai pilvas puciasi ir tampa kaip akmuo vakare po visu gerimu ir valgymu, kai kojas skauda vos per viena prekybos centra perejus, nors anksciau pesciom visas miesto (Klaipedos) parduotuves pereidavau ir dar namo pescia pareidavu, kai nakti i tualeta lakstau ir lakstau, tai ne kas huh.gif
Atsakyti
Mano sparciausiai isaugo isejus i dekreta, t.y. nuo 28 sav. suzydejau. Vyro sesuo atejus i svecius mete: nu tu ir storeji ne dienom, o valandom. Eik tu sh..., pagalvojau, negi man dietos laikytis ir toliau sau 'zydziu'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meska: 01 liepos 2004 - 09:49
Maniskis pradėjo ryškiau atsikisti nuo 20 sav,bent jau man taip atrodė,o daug kas nepastebejo ir i dekreta išeinant rolleyes.gif dar ir dabar sake darbe paklausia kur ta jusu juodukė dingo tongue.gif Dabar kai jau mum 36 sav,tai pilvelis milžiniskas darosi ir vyras juokiasi,kad storėju ne savaitėm,o dienom laugh.gif
Atsakyti