Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(radulia @ 2012 02 19, 00:33)
hmmmm, vse- man reikia.... thumbup.gif  tik blin Martinoj visai nebunu doh.gif  doh.gif

yra ir toks tankinantis,turėjau sidabrinėje pakuotėjs ,geras:
http://ru.eveline.eu...Separation.html
O Martinos kelios Vilniuje yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 19 vasario 2012 - 08:06
QUOTE(xde @ 2012 02 19, 08:06)
yra ir toks tankinantis,turėjau sidabrinėje pakuotėjs ,geras:
http://ru.eveline.eu...Separation.html
O Martinos kelios Vilniuje yra mirksiukas.gif

aciu 4u.gif man tos Martinos visai ne po keliui buna doh.gif esu be masinos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(avietee @ 2012 02 17, 22:29)
Sveiki,
siandien Traku g Droge apziurejau auksciauisgirta Ruby Rose stenda, na viskas man jame payiko, ir pudros, ir lupu dazai, seseliai, super. Ar yra pirkusiu ka nors, kokie atsiliepimai?

Jei Golden rose, tai jų fantastiški lakai, turiu iš serijų Paris ir Care+ strong. Šitie lakai man laiko ilgiausiai, laisvai savaitę be jokių top coat'ų. Taip pat patiko skaitalai Terrracota:

user posted image

Labai smulkaus malimo, duoda drėgną blizgesį be atskirų blizgučių. Bet spalva nepigmentuota ir jie tookie ekonomiški, kad net amžini biggrin.gif . 2 metus naudojau bene kasdien ir net nesimatė, kad kas būtų naudota wacko.gif

Šešėliai nepatiko, kitko nebandžiau.
Atsakyti
QUOTE(Sals@ @ 2012 02 18, 23:48)
Nusipirkau Eveline anticeliulitini krema, visai patinka kad gerai susigeria. MAciau yra ir serumu sios firmos, gal kas galite palyginti kas labiau patiko kremai ar serumai?



as pirmiausia tepu serumo, o po to dar krema smile.gif
man kazkaip serumas greiciau susigeria, nemegstu laukti ilgai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2012 02 19, 09:06)
yra ir toks tankinantis,turėjau sidabrinėje pakuotėjs ,geras:
http://ru.eveline.eu...Separation.html
O Martinos kelios Vilniuje yra mirksiukas.gif

o gerai issilaikio per diena sios firmos tusai? nenubyra?
gal galit patarti koki jamt, kad ilgai laikytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2012 02 19, 13:46)
Jei Golden rose, tai jų fantastiški lakai, turiu iš serijų Paris ir Care+ strong. Šitie lakai man laiko ilgiausiai, laisvai savaitę be jokių top coat'ų. Taip pat patiko skaitalai Terrracota:

user posted image

Labai smulkaus malimo, duoda drėgną blizgesį be atskirų blizgučių. Bet spalva nepigmentuota ir jie tookie ekonomiški, kad net amžini biggrin.gif . 2 metus naudojau bene kasdien ir net nesimatė, kad kas būtų naudota  wacko.gif

Šešėliai nepatiko, kitko nebandžiau.

Aciu uz komentarus. O manlabai patiko pudros ir lupdaziai, ju dizainas ir siaip, tiesa nieko nebandziau, bet labai gundausi smile.gif Norejau lupdazio 98 nr, bet nebuvo. Idomu, kokiuose Drogose dar yra ju stendas ...smile.gif Gal kas zino?
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2012 02 18, 16:32)
na tikrai nebent prieš dažantys tušu ji naudoti o daugiau tai  schmoll.gif  doh.gif kažkoks nesusipratimas - nei ka laiko, nei fiksuoja  g.gif



Na taip, tam ir naudoju smile.gif Antakiu nefiksuoju, o blakstienoms, man - issigelbejimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2012 02 18, 22:20)
Gal dar kokiu neblogu spalvu zinote? smile.gif
Papildyta:
martinoje ju yra smile.gif

dar tangy 976 spalva man patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 19 vasario 2012 - 18:51
QUOTE(rosea @ 2012 02 19, 17:09)
o gerai issilaikio per diena sios firmos tusai? nenubyra?

user posted image
Šis nubyra vakarop,dažiau 2 sluoksnius,tušas naujas.Nekartosiu jo ateityje.
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2012 02 19, 11:46)
Šešėliai nepatiko, kitko nebandžiau.

kokius kitų firmų šešėlius vertėtų įsigyti?Iki šiol turiu ruby rose...
Atsakyti


user posted image

Na ir as sita daikta nusipirkau,mokejau 15,bet teko pavargti,kol ja radau doh.gif na toks blondiniskas klauusimas ax.gif -tai kuo ji skiriasi nuo naktinio kremo?juk vakare issitepi,o ryte nuplauni ax.gif ax.gif Na si vakara ismeginsiu,gal bus aiskiau ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DIVELONA @ 2012 02 19, 20:54)
tai kuo ji skiriasi nuo naktinio kremo?

niekuo.Tik ji nėra iš karto įsigerianti,bet ryte -nė žymės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 19 vasario 2012 - 21:05
QUOTE(xde @ 2012 02 18, 20:44)
"Martina yra daug arčiau gatvės, matosi iškart išlipus stotelėje iškaba. Dar prieš lipant laiptais į Iki, kairėje.  Šalia jos yra vaistinė, Silver City, Kika, kepyklėlė, o prieš atkeliant ją čia, toje vietoje buvo kiniečių parduotuvė. "

kokiam cia rajone Kaune?
Atsakyti