Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(DIVELONA @ 2012 02 18, 18:42)
anadien droge ziurejau i Gajos kauke,tai konsultante patikino,kad jos sudetis prasta g.gif  g.gif bet gundausi blush2.gif

ten su kviečiais ar kuo ten, bet šis ingredientas paskutinis lotuliukas.gif nu bet man poveikis yra, tai ir naudojau.

dar į temą, man pasirodė, kad jordana nagų lakai yra visiškas š, man jau tą pačią dieną apsilupinėja, o aš tik maudausi (indus plaunu su pirštinėm). dabar turiu panašių spalvų essence ir catrice, tai laikosi daug geriau, o ypač top coat'as.
Atsakyti
Merginos kur yra kauno Martina, nu apejau as visa Vitebska, neradau. Dar paklausiau tai niekas nezino apie tokia parduotuve lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2012 02 18, 18:59)
nupirkau, pabandžiau g.gif man rodos su orchidejom geriau valo

ar su orchidejomis skysciu nuvalius veidas lieka visiskai gaivus?Kazkur skaiciau forume,kad nuvalius dar noretusi nuplauti...
Idomu bus atsiliepimas del tuso islikimo ir nubyrejimo,jei pastebesite toki.As ji irgi turiu,bet kazkaip neprisijaukinu po sidabrinio volumix fiberlast naudojimo.
QUOTE(S@lsa @ 2012 02 18, 19:23)
Merginos kur yra kauno Martina, nu apejau as visa Vitebska, neradau

Jau N kartų buvo rašyta...
"Martina yra daug arčiau gatvės, matosi iškart išlipus stotelėje iškaba. Dar prieš lipant laiptais į Iki, kairėje. Šalia jos yra vaistinė, Silver City, Kika, kepyklėlė, o prieš atkeliant ją čia, toje vietoje buvo kiniečių parduotuvė. "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 18 vasario 2012 - 19:45
QUOTE(julkanos @ 2012 01 27, 14:59)
mano favoritas
spalva GRAPE 028
user posted image

Prisidedu prie pagiru Jordana lakui.
Nupirkau taip pat Grape, nu spalvyte wub.gif ant mano nagu lakas (2 sluoksniai) laikesi 7 dienas cool.gif indus plaunu rankom, skalbiu rankom.
labai labai greitai isdziuna thumbup.gif kas man yra labai svarbu.
super lakas.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2012 02 18, 22:01)
Prisidedu prie pagiru Jordana lakui.
Nupirkau taip pat Grape, nu spalvyte  wub.gif  ant mano nagu lakas (2 sluoksniai) laikesi 7 dienas  cool.gif indus plaunu rankom, skalbiu rankom.
labai labai greitai isdziuna  thumbup.gif  kas man yra labai svarbu.
super lakas.

o kokia kaina ir kur nupirkti?
aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal dar kokiu neblogu spalvu zinote? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2012 02 18, 22:18)
o kokia kaina ir kur nupirkti?
aciu 4u.gif


martinoje ju yra smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau Eveline anticeliulitini krema, visai patinka kad gerai susigeria. MAciau yra ir serumu sios firmos, gal kas galite palyginti kas labiau patiko kremai ar serumai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sals@: 18 vasario 2012 - 23:49
QUOTE(julkanos @ 2012 02 18, 18:59)
user posted image
šiandien prigrebiau, nesusilaikiau pasidažiau tai  bigsmile.gif vieno sluoksnio tisiog "per akis" nes du это просто не прилично  lotuliukas.gif

kokia kaina? tik Martinoj yra? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(radulia @ 2012 02 19, 00:55)
kokia kaina? tik Martinoj yra? doh.gif

pirkau martinoj už 11,63lt
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2012 02 19, 00:15)
pirkau martinoj už 11,63lt

jis turbut nelabai apimties duoda? nes kiek skaiciau, kad ilgina labai. Idomu koks Eveline tusas labai tankina? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radulia: 19 vasario 2012 - 00:21
QUOTE(radulia @ 2012 02 19, 01:21)
jis turbut nelabai apimties duoda? nes kiek skaiciau, kad ilgina labai. Idomu koks Eveline tusas labai tankina? g.gif


man duoda ir apimties ir ilgio
mačiau yra martynoj ir tokiu

kažkas čia nesenai labai gyre šituos
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2012 02 19, 00:30)
man duoda ir apimties ir ilgio
mačiau yra martynoj ir tokiu

kažkas čia nesenai labai gyre šituos

hmmmm, vse- man reikia.... thumbup.gif tik blin Martinoj visai nebunu doh.gif doh.gif
Atsakyti