Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

ir man bio kremas su migdolais nieko gero g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrizzze @ 2012 02 17, 14:49)
pabandyk sita  mirksiukas.gif user posted image



Šitas kokosinis kremas ir man labai patiko, kelias žiemas jį kartojau thumbup.gif
QUOTE(gabrizzze @ 2012 02 17, 15:01)


Turejau, man asmeniskai nepatiko  schmoll.gif




QUOTE(lilayte @ 2012 02 17, 17:01)
ir man bio kremas su migdolais nieko gero g.gif

Deja, nepatiko ir man sad.gif
Atsakyti
Išbandžiau Babuškos Agafos drėkinantį- nepatiko. Traukia odą unsure.gif Ėjau pirkti Eveline drėkinančio, bet pardavėja įsiūlė Lirene- nepatiko irgi. Šiam mėnesiui bandymų užteks- grįžau prie Nivea didelio, balto indelio. Oda atrodo jo ir telaukė cool.gif biggrin.gif
Bet Eveline vistiek mėginsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrizzze @ 2012 02 17, 14:01)
Na bet kokie veido bruozai... plaukai user posted image

aciuks blush2.gif blush2.gif

QUOTE(lilayte @ 2012 02 17, 16:00)
kam jis naudojamas,kur pasiskaityti apie ta vandeni?
nusipirkau eveline makiazo valikli labai akis graužia sad.gif netinka

prasom, trumpai
Tokio vandens gamybai naudojama micellar technologija. Micelle (micelė) - mikroskopinė molekulės dalis.
Iš esmės tai dispersinis micelinis tirpalas, t.y. vanduo su tartum pakibusiomis riebiųjų rūgščių micelėmis, kurios prisilietusios prie odos, pritraukia nešvarumus nepažeidžiant epiderminio sluoksnio. Todėl makiažą ir purvą nuvalo akimirksniu.
Toks vanduo tinka net jautriausiai veido odai.
Atsakyti
Sveiki,
siandien Traku g Droge apziurejau auksciauisgirta Ruby Rose stenda, na viskas man jame payiko, ir pudros, ir lupu dazai, seseliai, super. Ar yra pirkusiu ka nors, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Venice @ 2012 02 17, 10:15)
Aš naudoju šitą, prieš dažant blakstienas tušu. Be jo nemokėčiau jau lygiai pasidažyti smile.gif

user posted image

as su juo antakius tepu ,cia zele jai neklistu ,pas mane kazkike tamsesne pakuote ,sunaudota gal 4,5 buteliukai geras daikciukas nuolat kartojamas:) drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2012 02 17, 14:50)
O jis antakius stipriai fiksuoja?

nu man laiko visa diena pas mane 1 antakis linkes nusileisti zemyn nezinau kodel tai laiko man jis pakelia lotuliukas.gif bet nesulipina antakiu,net nesimato kad tepta zele.
Papildyta:
eucerin vazelinas jautrioms lupoms smile.gif labai fainas. geriausias is turetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(radulia @ 2012 02 17, 18:55)
aciuks blush2.gif  blush2.gif
prasom, trumpai
Tokio vandens gamybai naudojama micellar technologija. Micelle (micelė) - mikroskopinė molekulės dalis.
Iš esmės tai dispersinis micelinis tirpalas, t.y. vanduo su tartum pakibusiomis riebiųjų rūgščių micelėmis, kurios prisilietusios prie odos, pritraukia nešvarumus nepažeidžiant epiderminio sluoksnio. Todėl makiažą ir purvą nuvalo akimirksniu.
Toks vanduo tinka net jautriausiai veido odai.

aciu reikes nusipirkti tada smile.gif
Atsakyti
Jau kelis kartus bandžiau B rich keratin kaukę, man ji visai nepatinka, nieko mano plaukams nedaro, nu gal truputį daugiau drėkina nei paprastas balzamas, bet nieko gero schmoll.gif o čia ji tokia išgirta unsure.gif man labiau patinka Gaja kaukė - po jos tikrai plaukai kitaip atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrizzze @ 2012 02 17, 15:01)
Kazkaip jau brangiai mokejot  g.gif esu macius berods po 7lt...  g.gif


Gal pabrangino wink.gif Bet man už lūpdažį 9lt irgi nėra daug wink.gif

QUOTE(avietee @ 2012 02 17, 22:29)
Sveiki,
siandien Traku g Droge apziurejau auksciauisgirta Ruby Rose stenda, na viskas man jame payiko, ir pudros, ir lupu dazai, seseliai, super. Ar yra pirkusiu ka nors, kokie atsiliepimai?


Golden Rose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Venice @ 2012 02 17, 09:15)
Aš naudoju šitą, prieš dažant blakstienas tušu. Be jo nemokėčiau jau lygiai pasidažyti smile.gif

user posted image


na tikrai nebent prieš dažantys tušu ji naudoti o daugiau tai schmoll.gif doh.gif kažkoks nesusipratimas - nei ka laiko, nei fiksuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2012 02 18, 13:34)
Jau kelis kartus bandžiau B rich keratin kaukę, man ji visai nepatinka, nieko mano plaukams nedaro, nu gal truputį daugiau drėkina nei paprastas balzamas, bet nieko gero  schmoll.gif  o čia ji tokia išgirta  unsure.gif man labiau patinka Gaja kaukė - po jos tikrai plaukai kitaip atrodo  thumbup.gif



man irgi B rich keratin kauke nepatiko,jokio poveikio nepajutau schmoll.gif kitas reikalas yra Babuska agafija sausiems ir pazeistiems plaukasm,jis skysta,bet jos poveiki man patiko.anadien droge ziurejau i Gajos kauke,tai konsultante patikino,kad jos sudetis prasta g.gif g.gif bet gundausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2012 02 14, 12:00)
mačiau užvežtas naujas šia savaite pirksiu
user posted image
sunadojau 3buteliukus su orchidejomis ir hialurono rugstimi wub.gif


nupirkau, pabandžiau g.gif man rodos su orchidejom geriau valo, na žiuresiu, viena kart tik ir bandžiau smile.gif

user posted image
šiandien prigrebiau, nesusilaikiau pasidažiau tai bigsmile.gif vieno sluoksnio tisiog "per akis" nes du это просто не прилично lotuliukas.gif

dar pabandymui, nors man rodos nieko jau nepades lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti