Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms.

Mano mylimiausi tai Lancome Hypnose Drama wub.gif gavau maza megyneli ir begalo patiko, labai mielas sepetelis biggrin.gif atrodo kaip netikros blakstienos butu pridetos po dazymo
antroje vietoje butu Make up forever Smoky eyes. Taipogi visai nieko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2012 01 08, 23:46)
O man patinka Lancome doll eyes

Man jis irgi patinka. Netrupa, netepa, natūraliai, tačiau tuo pačiu įspūdingai padažo blakstienas. Atrodo, kad jos natūraliai yra įspūdingos, o ne pridažytos tušu. Patinka, kad nelipina blasktienų ir net du sluoksniai neatrodo kaip nudvėsusio voro kojos. Gal tik kiek sausokas - gali dirginti jautrias akis ir manau, kad gana greitai sudžius.

Kol kas iš visų bandytų tušų šitas ir mano paskutinis Estee Lauderis (neatsimenu dabar pavadinimo) man buvo patys pačiausi, nors EL dažė ryškiau, juodžiau ir labiau ilgino. Taip kad didesnės mano simpatijos atitenka EL, Lancome laimi tik šepetėlio, kvapo ir superinio atskyrimo atžvilgiu smile.gif
Atsakyti
gal kas bande ?
PRESTIGE
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 09 sausio 2012 - 17:04
is visu bandytu pats paciausias Lancome Virtuose, o jei is pigesniu Loreal 4D. su akcija pirkau tai prigriebiau 2 vnt. patenkinta
Atsakyti
Labai ieskau tuso ir niekaip negaliu issirinkti tarp siu.YSL Faux Cils ar Lancome Doll Lashes kuris geresnis???Siuo metu baigineju HR tigrini.
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 01 10, 19:47)
Labai ieskau tuso ir niekaip negaliu issirinkti tarp siu.YSL Faux Cils ar Lancome Doll Lashes kuris geresnis???Siuo metu baigineju HR tigrini.

as imciau YSL Faux Cils 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 01 10, 19:49)
as imciau YSL Faux Cils 4u.gif

Baigineju dabar YSL faux Cils. Na tikrai neblogas butų (ilgina neblogai, po 3 net sluoksniu nepadaro musiu koju), jei ne jo greitas sutirstejimas ir paakiu tepimas. Man dar jis sunkiai labai nuvalomas. Gramdau gramdau, bet ryte vis tiek juosteles po akim buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita23: 10 sausio 2012 - 18:02
QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 10, 05:57)
Baigineju dabar YSL faux Cils. Na tikrai neblogas butų (ilgina neblogai, po 3 net sluoksniu nepadaro musiu koju), jei ne jo greitas sutirstejimas ir paakiu tepimas. Man dar jis sunkiai labai nuvalomas. Gramdau gramdau, bet ryte vis tiek juosteles po akim buna.


Kaip jau rasiau anksciau - tikrai nekartociau YSL! Del siaubingo paakiu tepimo... Ir tikrai - sunkiai nusivalo.
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 01 10, 19:47)
Labai ieskau tuso ir niekaip negaliu issirinkti tarp siu.YSL Faux Cils ar Lancome Doll Lashes kuris geresnis???Siuo metu baigineju HR tigrini.

siulyciau paciai issimegint, nes kas vienam tinka, kitam - ne. pvz visu isgirtas ysl faux cils shocking man buvo pats blogiausias turetas tusas, o kitom jis buvo geriausias, taigi kad isvengtum nusivylimo ir pinigu svaistymo issimegink pardej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 01 10, 18:14)
siulyciau paciai issimegint, nes kas vienam tinka, kitam - ne. pvz visu isgirtas ysl faux cils shocking man buvo pats blogiausias turetas tusas, o kitom jis buvo geriausias, taigi kad isvengtum nusivylimo ir pinigu svaistymo issimegink pardej  4u.gif


Man sis tusas irgi be galo nepatiko,gailejausi isxleistu pinigu jam doh.gif
Atsakyti
as dabar labai dziaugiuosi Lancome hypnose mirksiukas.gif ,grazo graziai,spalva intensyvi,atskiria gerai ir labai gerai issilaiko 4u.gif ,teko net saunoj buti pasidazius,tai niekas nenubego...mylimiausias tapo
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 01 10, 12:23)
is visu bandytu pats paciausias Lancome Virtuose,


Man Virtuose taip pat labai patiko, labiau nei Hypnose smile.gif
Atsakyti