Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms.

As neseniai pabaigiau EL lash XL, pradzioje daze labai graziai, bet mazdaug po men pradejo labai naturaliai dazyt ir graziai neissukuodavo. Pries si naudojau Lancome Flex WP Mascara, sis irgi is pradziu dazo graziai, bet man vis tiek mazoka tankinimo. O dabar vel grizau prie savo mylimiausio Prestige "My bigest lashes", na man jis nerealus, nereik det pastangu kad graziai padazytu, issukuoja, pailgina, patankina ir kokybe smarkiai pralenkia kaina. Tiesa EL buvo vienas is nedaugelio kuris visiskai nebyrejo, net ir visa diena isbuvus, velai vakare jokiu patamsejusiu paakiu smile.gif
Atsakyti
Chanel esu bandžiusi tušo mėginuką, tai labai patiko, tik kad neatsimenu pavadinimo. ir neaišku, ar lygiai taip pat patiktų, naudojant ilgesnį laiką.

O kaip Clinique, netepa paakių? Labiausiai domina High Impact.
Atsakyti
vakar nusipirkau stai sita
user posted image
pirmas ispudis : labai atskite blakstienas, vos ne po viena, bet toks sausokas manyciau.. daziausi ryte, bet buvau per pietus nuejus paguleti, tai tik neseniai atsikeliau, bet tusas nepritupejes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myglle: 14 sausio 2012 - 16:48
QUOTE(myglle @ 2012 01 14, 16:41)
vakar nusipirkau stai sita
user posted image

Atsiliepimus prašom į eterį bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbaniukė @ 2012 01 14, 12:27)
tai niekas nenaudojat chanelio?

Esu bandzius nemazai Chanel tusu.
Chanel Inimitable- vienas is mano favoritu, itraukciau i geriausiu tusu penketuka. Nuostabiai atskiria blakstienas, issukuoja ir surikiuoja i grazia veduokle smile.gif Pakankamai ilgina ir tankina. Rezultatas - naturalios, neperkrautos dailios blakstienos, graziai issukuotos ir atskirtos. Naudojau gal 3 buteliukus is eiles.
Chanel Inimitable Intense- patobulintas Inimitable variantas, bet man atrodo, kad skyresi tik tuo, kad sunkiau nusivale..Gal kiek juodesnis pats tusas. Jo antra karta nekartojau, labiau patiko tas pirmasis jo variantas. Dazo gerai kaip ir inimitable, beveik nieko jie nesiskiria.
Chanel Exceptonnel de Chanel- idomus sepetelis - mixas tarp guminio ir paprasto, reikejo laiko kol pripratau ir ismokau juo graziai pasidazyti. Geriausiai iseidavo braukiant nuo saknu link galiuku ir tuo pat metu sukant pati sepeteli (nzn ar aiskiai issireiskiau). Graziai pariecia ir pakelia blakstienas. Nesulipina.
Chanel Sublime de Chanel- sis kol kas mano turetu tusu lyderis, tikrai drasiai rekomenduoju, nes geresnio tarp Chanel (man) nera. Ypatingai graziai padazo, daro viska ko as reikalauju is blakstienu tuso - ilgina, atskiria, storina ir uzriecia. Laikosi visa diena, nebyra. Turejau 2 kartus ir dar pirksiu.
Chanel Cils a cils- sis tusas is mano juodojo saraso. Turetu storinti. Bet dazydavo tragiskai, lipindavo blakstienas, per daug koses budavo ant pacio sepetelio, tepe paakius. Vienu zodziu visi imanomi minusai jam tinka. Blogesnio tuso nesu turejusi. Del jo orginalumo neabejoju, nes pirktas Duty free. Ismeciau is siuksliu deze vos puse menesio panaudojus.

tai va, tokie mano atsiliepimai apie Chanel tusus bigsmile.gif ax.gif
Beja, su By Terry tusu taip ir nepavyko susidraugauti. Kiekviena karta besidazydama bandau izvelgti jo pliusu, bet nerandu. Reikia stengtis, kad nesuliptu blakstienos, ilginimo truksta, blakstienos nesigauna tvarkingos, ir dar tokie gumuliukai veliasi, reikia daug kartu sukuoti kad ju neliktu. Tusas sviezias, pakankamai skystas, net keista kad tu gumuliuku yra. Tik tankina jis neblogai, bet graziam vaizdui vien tankinimo neuztenka. Turbut brangiausias mano turetas tusas, bet rezultatas nepateisino lukesciu. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika_puika: 14 sausio 2012 - 21:16
Pasiskaičius komentarų vakar nusipirkau Prestige firmos tušą My boggest lashes. Niekada nieko nepirkau iš tokių firmų ir skeptiškai žiūrėjau, bet va šiandien atvaikščiojau visą dieną su tuo tušu pasidažius ir visai patenkinta likau.
Privalumai:
1. Žema kaina (kainavo 25lt, bet numanau, kad akcijų būna ir pigiau galima rast)
2. Didelis kiekis (13,6ml)
3. Tepasi po truputį, nors ir naujas, bet tikrai nesideda kaip košė.
4. Nesulipina blakstienų ir nepadaro iš jų stagarų, kaip kai kurie (tepiau tris sluoksnius, o blakstienos vis tiek lanksčios)
5. Neblogai storina, gal truputį mažiau ilgina nei tikėjausi, bet šiaip nesiskundžiu.
6. Kol kas netrupa.
7. Labai juodas ir blakstienos atrodo natūralios, tokios lyg aksominės.

Vienintelis minusas, kokį sugebėjau pastebėti kol kas yra šepetėlis. Jis milžiniškas, prie šokių nepratus buvau, todėl sunkoka pasidažyti visai neprilietus kur nors odos ir prie kaikurių blakstienų sunkoka prieiti, bet visko išmokstama.
Atsakyti
[quote=zuika_puika,2012 01 14, 23:16]
Esu bandzius nemazai Chanel tusu.
Chanel Inimitable- vienas is mano favoritu, itraukciau i geriausiu tusu penketuka. Nuostabiai atskiria blakstienas, issukuoja ir surikiuoja i grazia veduokle smile.gif Pakankamai ilgina ir tankina. Rezultatas - naturalios, neperkrautos dailios blakstienos, graziai issukuotos ir atskirtos. Naudojau gal 3 buteliukus is eiles.
Chanel Inimitable Intense- patobulintas Inimitable variantas, bet man atrodo, kad skyresi tik tuo, kad sunkiau nusivale..Gal kiek juodesnis pats tusas. Jo antra karta nekartojau, labiau patiko tas pirmasis jo variantas. Dazo gerai kaip ir inimitable, beveik nieko jie nesiskiria.
Chanel Exceptonnel de Chanel- idomus sepetelis - mixas tarp guminio ir paprasto, reikejo laiko kol pripratau ir ismokau juo graziai pasidazyti. Geriausiai iseidavo braukiant nuo saknu link galiuku ir tuo pat metu sukant pati sepeteli (nzn ar aiskiai issireiskiau). Graziai pariecia ir pakelia blakstienas. Nesulipina.
Chanel Sublime de Chanel- sis kol kas mano turetu tusu lyderis, tikrai drasiai rekomenduoju, nes geresnio tarp Chanel (man) nera. Ypatingai graziai padazo, daro viska ko as reikalauju is blakstienu tuso - ilgina, atskiria, storina ir uzriecia. Laikosi visa diena, nebyra. Turejau 2 kartus ir dar pirksiu.
Chanel Cils a cils- sis tusas is mano juodojo saraso. Turetu storinti. Bet dazydavo tragiskai, lipindavo blakstienas, per daug koses budavo ant pacio sepetelio, tepe paakius. Vienu zodziu visi imanomi minusai jam tinka. Blogesnio tuso nesu turejusi. Del jo orginalumo neabejoju, nes pirktas Duty free. Ismeciau is siuksliu deze vos puse menesio panaudojus.


labai aciu uz issamia info smile.gif
Atsakyti
As antra tubele naudojo si Benefit tusa:
user posted image

Ir net bijau pagalvoti kad reiktu vel eiti i ieskojimus nauju tusu blink.gif nes isbandziau nuo brangiausiu iki pigiausiu(tiesa prestige nebandziau, bet po tiek atsiliepimu butinai nusipirksiu pabandyti bigsmile.gif ). Taciau pvz Shopingas sake kad jai sis tusas nepatiko. Bet musu turbut skirtingi poreikiai tusam, nes man HR nu tik apatinem blakstienom dazyti blush2.gif siuliau duktereciai atiduoti, pasibande sako Nea lotuliukas.gif man reik kaad matytusi jog dazyta biggrin.gif
Atsakyti
Gal būtų kas gero ar kas blogo apie Clinique Lash Doubling ir Clinique High Lengths? g.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2012 01 16, 23:14)
As antra tubele naudojo si Benefit tusa:
user posted image

Ir net bijau pagalvoti kad reiktu vel eiti i ieskojimus nauju tusu blink.gif  nes isbandziau nuo brangiausiu iki pigiausiu(tiesa prestige nebandziau, bet po tiek atsiliepimu butinai nusipirksiu pabandyti bigsmile.gif ). Taciau pvz Shopingas sake kad jai sis tusas nepatiko. Bet musu turbut skirtingi poreikiai tusam, nes man HR nu tik apatinem blakstienom dazyti blush2.gif  siuliau duktereciai atiduoti, pasibande sako Nea lotuliukas.gif  man reik kaad matytusi jog dazyta biggrin.gif


o kur ji perkate, ir kokia kaina 4u.gif
Atsakyti
O man patinka sis, naujasis:
http://pakabutarnyba...comment-page-1/

priaugintoms blakstienoms daug tuso nereikia, tad pats tas man. smile.gif
Ilgina, storina, liux.
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2012 01 17, 09:48)
o kur ji perkate, ir kokia kaina  4u.gif


Abudu pirkti sephoroj 4u.gif
Pirmaji pirkausi pati, antra atsiunte sesuo. Kaina apie 23$.
Atsakyti