Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštųjų Šančių Kaimynės

Aš sakiau, dar šiandien nenupuošinėsiu, nu gaila man doh.gif biggrin.gif

Buvom pas gydytoją, jau sveika Rugilė - pirmadienį žygiuosim kas į darbą, kas į darželį. Pagaliau thumbup.gif Jau taip pasiilgau darbo, to aplinkos pakeitimo ax.gif Aišku darbų bus pagerintai, nes "juk kiek laiko dabar ilsėjausi namie" lotuliukas.gif

Susipirkom viską šaltienei, reik eit uždėt virt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2012 01 06, 13:39)
Aš sakiau, dar šiandien nenupuošinėsiu, nu gaila man doh.gif biggrin.gif

Buvom pas gydytoją, jau sveika Rugilė - pirmadienį žygiuosim kas į darbą,  kas į darželį. Pagaliau thumbup.gif Jau taip pasiilgau darbo, to aplinkos pakeitimo ax.gif Aišku darbų bus pagerintai, nes "juk kiek laiko dabar ilsėjausi namie" lotuliukas.gif

Susipirkom viską šaltienei, reik eit uždėt virt bigsmile.gif

4u.gif - kad jau sveikos, tai smagu! Maniske irgi i darzeli nuo pirmadienio mirksiukas.gif Nors dar kosulys, bet daktare nebemato priezasties, net vaistus liepe nutraukti kosuliui, tik arbata pagerti.. Mergina nelabai apsidziauge sia zinia, nes jau labai priprato namie...

Sinuhas, verda saltiena g.gif ? Super thumbup.gif , o as nemoku. Man atrodo, daug darbo, daug vargo, baisu, kad nepavyks.. Nemoku blush2.gif , o taip megstu saltiena.. Ka dedi, kaip gamini? Issivirciau gal g.gif Ryt zuiki pagal Beata kepsiu..

Gavau dovanu limfodrenaziniu masazu komplekta su Roll shaper. Isivaizdavau, kad ten atsipalaiduosiu, atsigulusi pasnausiu wub.gif , o cia paciai kaip kokiame sport klube teks papluseti doh.gif .. Na, ir uztaise man sesyte dovana lotuliukas.gif Bandysiu nuo kitos savaites, gal sventini prieaugi pajudins, nes jau oi kaip jauciasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 01 07, 01:10)


Sinuhas, verda saltiena g.gif ? Super thumbup.gif , o as nemoku. Man atrodo, daug darbo, daug vargo, baisu, kad nepavyks.. Nemoku blush2.gif , o taip megstu saltiena.. Ka dedi, kaip gamini? Issivirciau gal g.gif  Ryt zuiki pagal Beata kepsiu..



Nesimiega? bigsmile.gif
Baik jau - visiškai nesunku schmoll.gif Paėmiau vakar dvi kojas, dvi ausis, mėsos gabaliuką, ir užstačiau virti. Kai užvirė nugraibiau putas (galima verst lauk, perplaut ir dėt naują vandenį virt), tada druskos, morka, svogūnas, česnakas, pipirai, lauro lapai ir ant mažos ugnies viriau apie dvi valandas (kol mėsa nėrėsi nuo kauliukų). Išėmiau mėsą, nukaulinau, supjausčiau, morką irgi supjausčiau, perkošiau sultinį, sudėjau mėsą, užviriau vėl viską ir supilsčiau į indukus. Viskas mirksiukas.gif
Tik negalima verdant dapilinėt vandens, nes tada nestings, jau kiek nuvirs ir kiek liks, tiek mirksiukas.gif

Reik eit prasisiurbliuot, pietų ruošt nereik, vakare gal reiks pavažiuot kur pasižmonėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2012 01 07, 11:20)
Nesimiega? bigsmile.gif
Baik jau - visiškai nesunku schmoll.gif Paėmiau vakar dvi kojas, dvi ausis,  mėsos gabaliuką, ir užstačiau virti. Kai užvirė nugraibiau putas (galima verst lauk, perplaut ir dėt naują vandenį virt), tada druskos, morka, svogūnas, česnakas, pipirai, lauro lapai ir ant mažos ugnies viriau apie dvi valandas (kol mėsa nėrėsi nuo kauliukų). Išėmiau  mėsą, nukaulinau, supjausčiau, morką irgi supjausčiau, perkošiau sultinį, sudėjau mėsą, užviriau vėl viską ir supilsčiau į indukus. Viskas mirksiukas.gif
Tik negalima verdant dapilinėt vandens, nes tada nestings, jau kiek nuvirs ir kiek liks, tiek mirksiukas.gif

Reik eit prasisiurbliuot, pietų ruošt nereik, vakare gal reiks pavažiuot kur pasižmonėt rolleyes.gif

lotuliukas.gif fool.gif hihihi.gif paskutini sakini perskaiciau "Raile, eik prasisiurbliuot...." Galvoju, is kur Sinuhas zino g.gif , kad man reikia kambarius apsitvarkyti mastau.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Matai, visai ta saltiena nieko sudetingo, pasirodo g.gif Mano mociute ten kiaules galva virdavo kazkaip, tai man KOSMOSAS atrode biggrin.gif
Parekomenduokite siandien dirbancia kokia siuvyklele. Reikia siule sijono susiuti, noriu i valykla tvarkinga priduoti.

...o lauke zvarbu labai, nors pro lanka super kaip grazu atrodo..Tai ne vakar doh.gif Vakar rata po rajona 45 min apsukom, paslampinejom, gera gera buvo...
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 01 07, 10:37)
lotuliukas.gif  fool.gif  hihihi.gif paskutini sakini perskaiciau "Raile, eik prasisiurbliuot...." Galvoju, is kur Sinuhas zino g.gif , kad man reikia kambarius apsitvarkyti mastau.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Iš kiaulės galvos MB pusėje nerealiai skanius kukulius su bulvėm daro wub.gif Tik ten terlionės daug.

Tikrai šiandien šalta, minusas dar - gal žiema po truputį ateina hihihi.gif tai žieminių batų dar neteko išsitraukt doh.gif
Vakar kaip pavasaris buvo - šilta, gaivu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2012 01 07, 12:30)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Iš kiaulės galvos MB pusėje nerealiai skanius kukulius su bulvėm daro wub.gif Tik ten terlionės daug.

Tikrai šiandien šalta, minusas dar - gal žiema po truputį ateina hihihi.gif  tai žieminių batų dar neteko išsitraukt doh.gif
Vakar kaip pavasaris buvo - šilta, gaivu wub.gif

Namu neprasisiurbiau, bet vonia susitvarkiau thumbup.gif Duso kabina buvo uzsistovejusi, ilipau, uzsidariau ir daviau garo- kempinele, dantu sepetuku lotuliukas.gif , viskas tviskete tviska.. Kranaikaip nauji atrodo biggrin.gif Vaizdas kaip katik po remonto biggrin.gif Gaila, acto neturejau, dar labiau blizgetu mirksiukas.gif Tik, klausimas-kiek ilgai g.gif

Reiktu apsikuopti kambarius, juk pirmadieni i darba doh.gif Va, isgersiu kavyte ir kibsiu toliau..I lauka nekisim nosies, nes baisiai atrodo g.gif

Kur musu Meskius prazuvo g.gif Ir Nexta neuzsuka g.gif Ir kitos merginos... Man tai turbut jau diagnoze-PRIKLAUSOMYĖ, kur buvus, kur nebuvus vis ilendu cia bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai prasisiurbiau, mėgstu siurbt - kai būnu namie tai siurblys veikia n kartų per dieną laugh.gif nu bet pas mane yra šiukšlintojų - Rugilė ir paukščiai irnesakyk.gif

Susidėliojau pagaliau savo visas rankdarbių šmutkes į vieną vietą, prasukau porą skalbimų, sudėjau indus plaut, su Rugile mozaiką paklijavau, dabar užmigo vaiks, eisiu po dušu ir pasikavinti.
Reikia darbo dar pasidaryt, nu bet toks tingulys doh.gif

Meskius turbūt Kosto gimtadieniui balionus pučia hihihi.gif o Nexta metė mus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhas: 07 sausio 2012 - 14:29
QUOTE(Sinuhas @ 2012 01 07, 15:29)
Aš tai prasisiurbiau, mėgstu siurbt - kai būnu namie tai siurblys veikia n kartų per dieną laugh.gif nu bet pas mane yra šiukšlintojų - Rugilė ir paukščiai irnesakyk.gif

Susidėliojau pagaliau savo visas rankdarbių šmutkes į vieną vietą, prasukau porą skalbimų, sudėjau indus plaut, su Rugile mozaiką paklijavau, dabar užmigo vaiks, eisiu po dušu ir pasikavinti.
Reikia darbo dar pasidaryt, nu bet toks tingulys doh.gif

Meskius turbūt Kosto gimtadieniui balionus pučia hihihi.gif o Nexta metė mus biggrin.gif

Man irgi patinka siurbti. Tik as beveik po kiekvieno siurbimo filtra plaunu, tai kol isdziusta... Indaploves neturim verysad.gif Bet manau, bresta sis reikalas. Jau maziau priesinuosi, vyras jau ir vieta nuziurejes virtuveje.. Zodziu gyvenu devizu "As ne moteris, as indaplove lotuliukas.gif "

Kostui jau metai biggrin.gif Oho vyrutis bigsmile.gif
Jooo, Nexta mus mete unsure.gif Gaila cool.gif
Atsakyti
Laba ryta, prazuvelems 4u.gif Geros dieneles! biggrin.gif
Atsakyti

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medute55: 14 sausio 2012 - 23:35
Rytas labas 4u.gif Nauja savaite... 4u.gif Jau nebeuzsuka cia visai merginos, pamirso kelius ir takus verysad.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 01 16, 06:56)
Rytas labas 4u.gif  Nauja savaite... 4u.gif  Jau nebeuzsuka cia visai merginos, pamirso kelius ir takus verysad.gif  rolleyes.gif

Moterie, ką tu kalbi, taigi sniego atsirado thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kokie namai??? kokia kompai??? nėr kada smile.gif
Atsakyti