Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštųjų Šančių Kaimynės

O man dabar to sniego nereikia - nebuvo gruodį, tai tegul ir nebebūna - pffff laugh.gif

Aš dirbu, darbinius kursus lankau, nėra kada prie kompo prieit.


Tiesa, labas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhas: 21 sausio 2012 - 16:57
Labas visoms 4u.gif (net juokas sueme, nes kiek jau cia musu beuzsuka... g.gif )
Nesusalote?
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 01 27, 19:15)
Labas visoms 4u.gif  (net juokas sueme, nes kiek jau cia musu beuzsuka... g.gif )
Nesusalote?

Labas smile.gif

Kaip sveikos? Kaip vaikai? biggrin.gif

Mane vakar jau griebtelėjo šaltukas rolleyes.gif Vėjo jei nebūtų, tai dar pusė bėdos, nes kai vėjuota labai žvarbu wacko.gif

Vakar Rugilė išsikomandiravo pas senelius, tai mes filmą pasižiūrėjom su MB, pavakarojom thumbup.gif Eisiu ramiai padirbt, nes prisinešiau kalną doh.gif

Raile, rekomenduoju pažiūrėt "Našlaitę" - "Orphan" mirksiukas.gif Nu net šiurpuliai lakstė nuo įtampos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2012 01 28, 12:00)
Labas smile.gif

Kaip sveikos? Kaip vaikai? biggrin.gif

Mane vakar jau griebtelėjo šaltukas rolleyes.gif Vėjo jei nebūtų, tai dar pusė bėdos, nes kai vėjuota labai žvarbu wacko.gif

Vakar Rugilė išsikomandiravo pas senelius, tai mes filmą pasižiūrėjom su MB, pavakarojom  thumbup.gif Eisiu ramiai padirbt, nes prisinešiau kalną  doh.gif

Raile, rekomenduoju pažiūrėt "Našlaitę" -  "Orphan" mirksiukas.gif  Nu net šiurpuliai lakstė nuo įtampos  cool.gif

Labuka 4u.gif
Mes sergam doh.gif . Musu abiems panoms uzsitese kosuliai, tad Barborytes nuo pirmadienio i darzeli neleidziam. Nors tempos nera, bet ir sloga islindo.. Musu vyresnele kosuliai apsede gal menesi, tempa laikosi 37 - 37,2.. Tai padare infekcineje krauja, rado mikoplazma. Kadangi abi panos kosuliuoja, tai abiems antibiotikai Klaritromicinas, nes ta bakterija labai atspari.. tai va verysad.gif
Nervina tas saltis, nemegstu storu rubu, kai pajudet negali doh.gif

Rugile sveika? Cia svarbiausia.. O Meskiaus mergytes kaip g.gif ? Irina pirmadieni parase sms, kad drauges (Neda ir Goda) Barboros labai laukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 01 28, 22:43)
Labuka 4u.gif
Rugile sveika? Cia svarbiausia.. O Meskiaus mergytes kaip g.gif ? Irina pirmadieni parase sms, kad drauges (Neda ir Goda) Barboros labai laukia biggrin.gif

jos tikrai dau kalba apie ją ir spintelę jos rodo visada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2012 01 28, 22:46)
jos tikrai dau kalba apie ją ir spintelę jos rodo visada 4u.gif

Maniske vakar sake, kad kai tete vasara nupirks batuta lotuliukas.gif , tai ji pasikvies i svecius Neda wub.gif ... O paskui pridure- Neda ir Goda biggrin.gif Va taip, va mirksiukas.gif

Nors ir antibiotikus geriam, bet siandien beveik valanda ant kalniuko davemes biggrin.gif Taip smagu buvo, nerealu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 01 28, 21:43)


Rugile sveika? Cia svarbiausia..

Aha sveika - tfu tfu tfu... Sveikatos jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Eisiu prisėsiu, nes jau nusikaliau šiandien - su MB išsikuopėm šaldytuvą, paskui agurkinės katilą priviriau, vištą iškepiau, kol Rugilė miegojo dar filmą pažiopsojom - Raile, ar matei lietuvių "Artimos šviesos" ? Toks šyzovas biggrin.gif

Ryt jau darban doh.gif galėtų būti trys dienos savaitgalio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2012 01 29, 17:24)
Aha sveika - tfu tfu tfu... Sveikatos jums 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Eisiu prisėsiu, nes jau nusikaliau šiandien - su MB išsikuopėm šaldytuvą, paskui agurkinės katilą priviriau, vištą iškepiau, kol Rugilė miegojo dar filmą pažiopsojom - Raile, ar matei lietuvių "Artimos šviesos" ? Toks šyzovas  biggrin.gif

Ryt jau darban doh.gif galėtų būti trys dienos savaitgalio lotuliukas.gif

4u.gif laba,

As turiu triju dienu savaitgali, bet zinok, vistiek neuztenka, vistiek kokio pusdienio pritruksta..
Ne, as to filmo nemaciusi schmoll.gif Reikes paprasyti, kad parsiustu man.. Kazkaip si savaitgali nieko nepaziurejau, bet uztai 3-ju klasiu kontrolinius iveikiau biggrin.gif
Siandien chorus ziuresiu.. Sergu patriotiskai uz savus, uz krastiecius.. As uz kedainiecius, nors man jie... blush2.gif Zmogiukai ten labai faini, bet jau generoles doh.gif , tai atsiprasau.. Ir dar, kai papasakojo visa virtuve, tai viskas aisku pasidare.. Bet vistiek as jus juos balsuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 01 29, 16:49)

  Siandien chorus ziuresiu.. Sergu patriotiskai uz savus, uz krastiecius.. As uz kedainiecius, nors man jie... blush2.gif  Zmogiukai ten labai faini, bet jau generoles doh.gif , tai atsiprasau.. Ir dar, kai papasakojo visa virtuve, tai viskas aisku pasidare.. Bet vistiek as jus juos balsuosiu lotuliukas.gif

Aš irgi žiūriu - praktiškai tik klausau besiuvinėdama, bet nebalsuoju už nieką smile.gif
O kuom tos generolės blogos?
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2012 01 29, 20:27)
Aš irgi žiūriu - praktiškai tik klausau  besiuvinėdama, bet nebalsuoju už nieką  smile.gif
O kuom tos generolės blogos?

aš irgi žiūriu, man chorai visada labi labai labai patinka, kokie bebūtų.
Labai laukiu PNV pasirodymo.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2012 01 29, 19:36)

Labai laukiu PNV pasirodymo.

Čia to tiuremščikių? Aš tai pikta, ypač kai praėjusią laidą reportažą rodė, jau tokią muziką uždėjo, jau tokios visos atseit vargšės, geros doh.gif Labai neskaniai pasirodė schmoll.gif Gal čia ir mano darbo specifika kalta, bet man iškart atmetimas...
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2012 01 29, 20:27)
Aš irgi žiūriu - praktiškai tik klausau  besiuvinėdama, bet nebalsuoju už nieką  smile.gif
O kuom tos generolės blogos?

As irgi ten taip ziuriu.. Va, skalbinius lyginsiu prie TV..
O generoles, tai eina sau doh.gif Giulijos ir Monikos stiliukas- neduok Die... Kartu su jomis viename mieste gyvenau, tom paciom gatvelem vaiksciojau.. Dar ir Monikute mokiau vienuerius metus... Nejauciu jokios simpatijos ir tiek... Atgrasios jos man... O is choro tai tik poros zmogiuku nepazistu.. Visi labai saunuoliai thumbup.gif Papasakojo apie choro "virtuve", diktata, nuorodas, aprengima, makiazus ir t.t. Bjauru ten..
Atsakyti