Įkraunama...
Įkraunama...

Aukštųjų Šančių Kaimynės

QUOTE(Raile @ 2012 01 29, 20:49)
As irgi ten taip ziuriu.. Va, skalbinius lyginsiu prie TV..
O generoles, tai eina sau doh.gif  Giulijos ir Monikos stiliukas- neduok Die... Kartu su jomis viename mieste gyvenau, tom paciom gatvelem vaiksciojau.. Dar ir Monikute mokiau vienuerius metus... Nejauciu jokios simpatijos ir tiek... Atgrasios jos man... O is choro tai tik poros zmogiuku nepazistu.. Visi labai saunuoliai thumbup.gif  Papasakojo apie choro "virtuve", diktata, nuorodas, aprengima, makiazus ir t.t. Bjauru ten..

Man jau pati Giulija iš povyzos tokia smile.gif
O apie triemčikus... Neatsižadėk ligos, tiurmos ir ubago lazdos.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2012 01 29, 20:03)

O apie triemčikus... Neatsižadėk ligos, tiurmos ir ubago lazdos.

Aš labai norėčiau, kad visuomenė būtų informuota, už ką ir kelintą kartą tos dainorėlės sėdi rolleyes.gif
Atsakyti
Ne, as neatsizadu tikrai... Bet kazkaip simpatijos joms nejauciu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 01 29, 21:21)
Ne, as neatsizadu tikrai... Bet kazkaip simpatijos joms nejauciu schmoll.gif

niekas nekalba apie simpatijas, kalba apie pasmerkimą. aš už tai, kad ne man jas teisti ir smerkti.
ką darot ryt su vaikais? vedat į daržus? blush2.gif dvilypis jausmas kol galiu, lyg galėtų ir pabūti, iškitos pusės.... niu iki mašinos ir nuo mašinos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskius_0417: 29 sausio 2012 - 20:31
QUOTE(meskius_0417 @ 2012 01 29, 20:23)

ką darot ryt su vaikais? vedat į daržus? blush2.gif  dvilypis jausmas kol galiu, lyg galėtų ir pabūti, iškitos pusės.... niu iki mašinos ir nuo mašinos...

Vesim ryt ir visą savaitę, jei tik darželis veiks biggrin.gif Nėra pasirinkimo rolleyes.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif Brrrr -20 šalčio doh.gif .. Kaip reikes važiuoti? Vakar po darbo vos savo dyzeliuką užkūriau...
Meškiau, leidi savo damutes i daarželį?
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vakar man grįžusiai Barbora pasakoja "Mama, su sese žaidem.. Ji buvo Goda, o aš Neda... wub.gif bigsmile.gif "

Neperšalkite, geros žiemos 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Sušalę, sustirę, bet tikiuosi, neapmirę... lotuliukas.gif Kur pradingę? Sveiki g.gif
Atsakyti
Mus, kaip kokius bankrutavusius, išstūmė į 2-ą puslapį blink.gif Keliu į priekį....... hihihi.gif

Labukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tikiuos, kad visi sveiki 4u.gif
Atsakyti
Labas labas smile.gif
Mes apysveikiai - abi su slogom - ale tikiuosi praslysim taip ax.gif
Vakar su drauge mergaičių vakarėlį darėm alc.gif: tai šiandien vos prieš 11 iš lovos išlipau blush2.gif gerai, kad nepasidaviau įkalbinėjimams ir parsiradau namo laugh.gif
naudojuos proga, kad niekas netrukdo, tai namus apkuopsiu.
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2012 02 11, 13:29)
Labas labas smile.gif
Mes apysveikiai - abi su slogom - ale tikiuosi praslysim taip ax.gif
Vakar su drauge mergaičių vakarėlį darėm  alc.gif: tai šiandien vos prieš 11 iš lovos išlipau blush2.gif gerai, kad nepasidaviau įkalbinėjimams ir parsiradau namo laugh.gif
naudojuos proga, kad niekas netrukdo, tai namus apkuopsiu.

Labuka 4u.gif
Tai nesmagu, kad negaluojat verysad.gif Kad tik neįsisirgtumete.. Labai suprantu ir uzjauciu, nes man sloga ziauriausia liga, ji mane labai issekina, isvargina.. Jauciuos blogai, negraziai, be nuotaikos, liudnai.. O galiausiai, pasibaigia sinusitu beveik 100%
Kas su Rugile buna, juk i darzeli turbut neleidi g.gif
Mes ryt pirma diena i darzeli zygiuosim po 3-jų savaiciu sirguliavimo.. Lyg ir nori eiti, bet apsisukusi ir vel savo varo- nenoriu, neisiu, nemiegosiu... doh.gif

Sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 02 12, 14:09)

Mes ryt pirma diena i darzeli zygiuosim po 3-jų savaiciu sirguliavimo.. Lyg ir nori eiti, bet apsisukusi ir vel savo varo- nenoriu, neisiu, nemiegosiu... doh.gif


Tik mažiau leiskis į kalbas ir mažiau pergyvenk dėl tų ašarėlių, jos būna labai trumpalaikės ir tik prie mamos. Jei pati drebi ir vaikai tai jaučia. Neturėtum kur palikti ir eitų kaip didelė ir net neklausytum ko nori ar ne smile.gif Taip, kad mamuk, tik stiprybės ir vidinės ramybės.
Aš pati irgi apsisnargliavusi, nes nepamenu kada taip blogai jaučiausi... kažkokia tragedija, atrodo net rankų neturiu jėgų pakelti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2012 02 12, 16:06)
Tik mažiau leiskis į kalbas ir mažiau pergyvenk dėl tų ašarėlių, jos būna labai trumpalaikės ir tik prie mamos. Jei pati drebi ir vaikai tai jaučia. Neturėtum kur palikti ir eitų kaip didelė ir net neklausytum ko nori ar ne smile.gif Taip, kad mamuk, tik stiprybės ir vidinės ramybės.
Aš pati irgi apsisnargliavusi, nes nepamenu kada taip blogai jaučiausi... kažkokia tragedija, atrodo net rankų neturiu jėgų pakelti sad.gif

Eina sau, gal koki virusioka pasigavai g.gif Na, dabar tokie orai idomus, o ir serganciu nemazai.. Baisiausia, kad vaiku neuzkrestum doh.gif
Ar taviskes eina i darza? Barboriutei tai labai svarbu biggrin.gif Ziuri vis nuotraukose i savo drauges biggrin.gif
Atsakyti