Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Ar mokykloje Jums patiko fizinio lavinimo užsiėmimai? Kaip sekėsi juose? (85 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
...mano žiniomis,su kedais ir patogiau,o svarbiausiai sveikiau 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, aciu visoms uz atsakymus..na, galiu papasakoti siek tiek apie save, antra vaikeli pagimdziau siek tiek daugiau nei pries metus laiko, labai noreciau eiti sportuoti, bet siuo metu neturiu tokiu galimybiu, nes nera zmogaus kuris pabutu su mano dukrele kol as sportuoju, o MB velai gryzta namo, jau sportavau kazkada namie, tiesiog vaikas antram aukste kol miega, as pirmam aukste muzika pasileidziu ir strapalioju, ivairius pratimus darau, nes esu lankiusi ir aerobika, tai siek tiek pratimelius prisimeni, bet va atradau sia tema, todel pagalvojau kad sportuojant drauge butu daug linksmiau, be to ir manau patarimu geru nemazia cia galima isgirsti...

bandziau atsisiusti Jillian Michaels 30 days shred
bet man deja praso slaptazodzio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2012 01 26, 11:48)
bandziau atsisiusti Jillian Michaels 30 days shred
bet man deja praso slaptazodzio  g.gif

pasikartosiu, labai patogu siustis is rutracker.org. Ten reikia prisiregistruoti , nebutinai rusiskomis raidemis smile.gif ir viskas, paieskos laukelyje ivedi tiesiog varda, pavarde, pvz Jillian Michaels, ir ismes visus imanomus DVD, naujus ir senus, mane net nervas paima, visko noriu, negaliu issirinkt biggrin.gif 4u.gif
Parasyk, kaip sekesi, ok?
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2012 01 26, 10:12)
Parasyk, kaip sekesi, ok?



ok, aciu, parasysiu
Atsakyti
Labas, nespėju perskaityt visko, naują temą kas nors sukurkit, ok? 4u.gif Apklausos temai pritariu, nedarom problemų dėl smulkmenų.
MO, dėl teismo: kitas posėdis po mėnesio, LT procesas laaaabai lėtai vyksta, jau pusantrų metų beveik po to įvykio doh.gif Ir panašu, kad vėl būsiu viešai apklausiama apie tai, ko net prisimint nenoriu...
Dėl kcal: tai čia sakykim vienu metu man reikia suvalgyt kokius 300-350 g salotų su tunu, daržovėm ir alyvuogėm ir 100g (!) duonos, nu niekaip nelenda biggrin.gif Iš nesveiko maisto taigi lengvai prisirinkčiau tiek, ir prisiverst nereiktų.
da'reda, kaip numečiau? Sureguliavau mitybą ir pradėjau sportuot, aišku, prieš tai įsispyriau sau į vieną vietą už apsileidimą cool.gif Prisijungusi čia sąžiningai atvariau 30 day shred su JM, numečiau apie 5-6 kg ir berods apie 22 cm bendrai apimčių, plius kcal skaičiavau, po to dariau Shred it with weights su JM, dar kokie 3 kg turbūt nukrito, svėriau 49 kg. Bet liemuo dabar lieknesnis nei tada, visgi turi įtakos individuali treniruotė matyt.

Vakar nunešiau sijoną susiaurint, dabar džinsus dar naujus reikia nusipirkti thumbup.gif

Atsakyti
maruša, jeeeee, fainas jausmas kai reikia drabužius siaurinti ar atnaujinti garderobą dėl sumažėjusių dydžių thumbup.gif

QUOTE(MO @ 2012 01 25, 21:35)
kas čia per viens  g.gif  blush2.gif



čia tokia labai kalta kalorijų bomba mirksiukas.gif tai braziliški saldėsiai, gaminami iš šokolado ir kondensuoto pieno , būna balti, tradiciniai, tada mišrūs, su braškėmis, su vynuogėmis, su riešutais - skanumėlis essen.gif: bet didelis pavojus šonams užaugti hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(brashke77 @ 2012 01 25, 10:26)
tikra tiesa, kad patogiau namie, labai laiko susitaupo, nes vaziuot niekur nereikia biggrin.gif o dar kai dvd visokiu pilna, visokiom kalbom, tai tik dirbti belieka smile.gif
Irmulia, o Tu sportuoji su Zuzana?


ar sportuoju su Zuzka ? jap, bandau, tikrai nėra lengva karsta.gif , bet smagumėlis thumbup.gif - su valia ir pastangomis bus super bigsmile.gif


beje, būtų smagu oficialiai prisijungti prie Jūsų nuo vasario 1 dienos bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Marusa, tu vistiek islikai mano ikvepeja 4u.gif 4u.gif
kazkaip ziurineju BR, is torentu parsisiunciau viena faila kurio talpa net 30 GB doh.gif , ten daugiausia zuzka rodo pratimus, pataria ka valgyti ir t.t. thumbup.gif Visai nieko blush2.gif
Atsakyti
o kiek laiko per diena jus sportuojat su ziuzka?
as visko aklai nekartoju, bet issirenku pratimus kurie man geriausi, reikalingiausi ir taip min 1 val sportuoju (cia su apsilimu)
Atsakyti
is kur jus siunciates ta zuzi?
Atsakyti
Sukūriau naują temą. Užbaigiam šitą ir keliamės 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti