Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Ar mokykloje Jums patiko fizinio lavinimo užsiėmimai? Kaip sekėsi juose? (85 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sveikos merginos, noreciau ir as namuose sportuoti, esu naujuokas tame, visad eidavau i sporto kluba, nesnamuose sunku prisiverst, bet tikiuos iseis man, nes pradejau mest svori, pagaliau susiemiau, jau menesi skaiciuoju kalorijas, po darbo namo einu pesciom, apie 4 km, bet deja nukrito tik 2 kg ... manau reiketu sportu gal isjudint juos g.gif ka patartumet daryti?? mano problemos pilvas ir kojos su uzpakaliu, lygis mano vidutinis, drauge daro bodyrock, bet as kiek ziurejau tai man atrodo laabi jau sunku ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 01 25, 20:39)
[COLOR=yellow]Del aerobikos-Tose apylinkese laaabai mazai norinciu.Tai as labai aktyviai kol kas neieskau-nera man dabar kada-vaikai serga.Veliau,pavasari,gal mieste kur ieskosiu,ar i koki kluba bandysiu pradziai.[COLOR=yellow]

supratau 4u.gif man šiaip lb fainas pasiūlymas pasirodė, jeigu gyvenčiau netoliese,turbūt iškart pasirašyčiau thumbup.gif

QUOTE(KaZantipA @ 2012 01 25, 21:08)
sveikos merginos,

sveika ir šitoj temoj 4u.gif
Pirmam psl.peržiūrėk nuorodas,gal tiks 8min.pratimukai, ar Jillian 30days shred,lyg taip vadinasi,kažkuri prieš keletą puslapių rekomendavo naujokėms 4u.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif
vaje kad priraset thumbup.gif
Vel naujokiu/u turim, dar nespejau kitu ismokt niku doh.gif bet sveiki prisijunge thumbup.gif sportas namie jega!!!
Sedindriuke, kaip tu cia sumastei vidury baisiu salciu i LT? juk vasara reikia vaziuot, meeta organizuojam smile.gif na bet kokiu atveju geru tau atostogu, seip as irgi veziaus visa manta i LT, tipo sportuosiu, ne nepakrutinau doh.gif biggrin.gif...jo ir dar as banginiu noriu but, su undines figura(aisku be uodegos) tongue.gif
VV geras klausimas apklausai thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 01 25, 22:23)
supratau  4u.gif man šiaip lb fainas pasiūlymas pasirodė, jeigu gyvenčiau netoliese,turbūt iškart pasirašyčiau    thumbup.gif
sveika ir šitoj temoj  4u.gif
Pirmam psl.peržiūrėk nuorodas,gal tiks 8min.pratimukai, ar Jillian 30days shred,lyg taip vadinasi,kažkuri prieš keletą puslapių rekomendavo naujokėms  4u.gif


skaiciau bet labai didelis pasirinkimas, na bandysiu nuo 8 minuciu ir ta parsisiusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2012 01 25, 23:08)
sveikos merginos, noreciau ir as namuose sportuoti, esu naujuokas tame, visad eidavau i sporto kluba, nesnamuose sunku prisiverst, bet tikiuos iseis man, nes pradejau mest svori, pagaliau susiemiau, jau menesi skaiciuoju kalorijas, po darbo namo einu pesciom, apie 4 km, bet deja nukrito tik 2 kg ... manau reiketu sportu gal isjudint juos  g.gif  ka patartumet daryti?? mano problemos pilvas ir kojos su uzpakaliu, lygis  mano vidutinis, drauge daro bodyrock, bet as kiek ziurejau tai man atrodo laabi jau sunku ten  g.gif

Sveika prisijungus 4u.gif Per menesi 2kg-tai labai gerai. Ir toliau taip laikyk. Visu pirma-nepersistenk,Daryk pratimus VISOM raumenu grupem,nesvarbu,kad problema tik kojos ir pilvas. BR pradedantiesiems tikrai nelengvi pratimukai. Bet ten daznai parodo ir palengvintus variantus(na,pvz atsispaudimai nuo keliu ir pan). Jei ir tas per sunku,galetum susidaryti sau programele is ivairiu pratimu(nuorodu i vaizdines medziagas rasi SM).

Jus naujokas ar naujoke,nelabai supratau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIDA: 25 sausio 2012 - 21:36
QUOTE(KaZantipA @ 2012 01 25, 21:25)
skaiciau bet labai didelis pasirinkimas, na bandysiu nuo 8 minuciu ir ta parsisiusiu smile.gif

sėkmės 4u.gif

QUOTE(NIDA @ 2012 01 25, 21:25)
Jus naujokas ar naujoke,nelabai supratau?  blush2.gif

naujokė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 01 25, 22:25)
Sveika prisijungus  4u.gif Per menesi 2kg-tai labai gerai. Ir toliau taip laikyk. Visu pirma-nepersistenk,Daryk pratimus VISOM raumenu grupem,nesvarbu,kad problema tik kojos ir pilvas. BR pradedantiesiems tikrai nelengvi pratimukai. Bet ten daznai parodo ir palengvintus variantus(na,pvz atsispaudimai nuo keliu ir pan). Jei ir tas per sunku,galetum susidaryti sau programele is ivairiu pratimu(nuorodu i vaizdines medziagas rasi SM).

Jus naujokas ar naujoke,nelabai supratau?  blush2.gif


naujoke smile.gif

na siunciuos jau, ziuresim kaip bus, man patinka kai po treniruociu skauda viskas, tada jauciuos kad tikrai nauda yra smile.gif))) eisiu ryt hateliu pirkt, kiek supratau aprasyme ju prireiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2012 01 25, 23:40)
naujoke smile.gif

na siunciuos jau, ziuresim kaip bus, man patinka kai po treniruociu skauda viskas, tada jauciuos kad tikrai nauda yra smile.gif))) eisiu ryt hateliu pirkt, kiek supratau aprasyme ju prireiks smile.gif

Siaip galima ir be hanteliu apsieiti. Pvz su buteliais vandens. Pradziai reikes lengvesniu,po to sunkesniu. Tai is pradziu tikrai patarciau nepirkti,nes greitai reikes keisti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos naujokes 4u.gif 4u.gif 4u.gif kiek musu cia daug atsirado !!!! LIuks, net nespeju visu atsiminti kas ka sportuoja blush2.gif Linn, begu ziureti i albumeli 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas visiems 4u.gif
keleta klausimų turiu: biggrin.gif
kadangi karts nuo karto cia paskaitineju, ir karta sportavau su jumis, seniai tai buvo pries metus ir koki menesi tik:), tai noriu paklaust
Marusos, maciau,kad buvai priaugus, tai yra ataugus savo numesta svoriuka, ir db vel numetei, pasidalink kaip??
Ir,kadangi cia daug senbuviu, na kurios pries metus laiko bendravo, tai gal zinot, ar kuri isbande iki galo ta JM 30 DAY SHRED, na desimt dienu pirmas lygis, po to desimt dienu antras, ir po to trecia desimtis. Ir kokie pasiekimai po 30 dienu? mirksiukas.gif
aciu lb 4u.gif smile.gif
Atsakyti
as darbar sportuoju su tuo 30d shred, po ryt bus antras lygis, ziuresim kaip cia bus smile.gif Bet as rytais sportuoju biggest loser cardio max, o vakarais jillian, ir po kiekvieno dar po 8min abs. ziuresim rezultatus biggrin.gif


Norejau paklausti, ar jus basos ar su kedukais, ar su kojinem sportuojat? Nes as basa sportuodavau ir savaitgali pradejo skaudeti kulnus. Tai galvoju pirkti kedukus gal su jais neskaudes, koja desis tiesiau.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Vakar dariau kalanetika vakare, tai toks energijos antplūdis aplankė su vaikais vakare siautėm nuo slėpynių iki šokių. Apskritai matyt kažkas išsijudina ir daug daugiau energijos turi thumbup.gif

jau bodyrockers dvi savaites užbaigiau, tai vakar pasidariau pertrauką su kalanetika, o šiandien jau bus fit test. Aš daugiausia darau su kedais, man daug patogiau.

Šeštadienį jau bus snaigė, man slidinėjimas laaaabai patinka ir mūsų lygumose ir kalnuose (tik kalnuose jau labai ilgai nesu buvus). Gal kas nors dar mėgsta slidinėti ?

Eisiu ruoštis bėgiojimui smile.gif

Geros Jums dienelės 4u.gif
Atsakyti