Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Ar mokykloje Jums patiko fizinio lavinimo užsiėmimai? Kaip sekėsi juose? (85 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(NIDA @ 2012 01 25, 14:37)
Merginos,o kur dingo is BR zuzana? As angliskai nieko nesuprantu,o ji man pati paciausia. O dabar pamaciau,kad ja net nuo "virselio"istryne  verysad.gif Noriu tokios figuros,kaip jos. Anksciau sportuodavau su Liza,o ziuredavau i sone esancia Zuzana.O dabar sportuot net nesinori-jokios motyvacijos. reikia prie senu pratimu grizti.



Nidut,
Zuzana su vyru issiskyre tai jos ir neliko ten.neaisku, ar ji pati liepe nuimt jos atvaizda ar kaip..bet ji grizo su savo kanalu youtubej..pasieskok Zuzana ZWOD ... ji jau ikelus pirma treniruote buvo laukiu labai jos antrosios..i savaite po karta tededa matomai.....
Atsakyti
QUOTE(Skirmantė @ 2012 01 25, 16:46)
Ar  nestuke.gif laikotarpi iskaityti? As per abu priaugau po 20kg bet praejus 2 men po gimdymo ju nebelieka, be jokiu pastangu.



na, manau, nėštuminis laikotarpis tikrai neįsiskaičiuoja 4u.gif

pažiūrėjau jūsų nuotraukas. Daug mergyčių jau čia nerašo.
labai gražiai atrodot visos. o presiukai swoon.gif swoon.gif .
įkėliau ir savo kelias. Nors darytos lapkričio pradžioje, pokyčių iki šiol nėra, o net ir pablogėjus situacija buvo. Save pateisindama sakau, kad kaltas rūkymas biggrin.gif .
Atsakyti
Kartą prie įėjimo į sporto salę, skelbimų lentoje atsirado reklama, kurioje buv...o pavaizduota labai plona ir graži moteris,o šalia klausimas : "Kuo norėtumėte būti šią vasarą - undinė arba banginis?"
Ir štai po šią reklama atsirado atsakymas (Kas parašė šį atsakymą, nenurodė savo drabužių dydžio)
"Brangūs žmonės,
Banginiai visada yra apsupti draugų (delfinai, ruoniai, smalsūs žmonės), jie yra lytiškai aktyvūs ir augina savo vaikus su dideliu švelnumu ir meile.
Jie linksmina vaikus ir valgo daug krevečių. Jie gali plaukti visą dieną ir gali aplankyti nuostabiausias vietas planetoje, pavyzdžiui, Patagonija, Barenco jūrą ar Polinezijos koralinius rifus .
Banginiai netgi dainuoja ir jų dainos yra įrašytos į CD. Banginiai - stebėtinai protingi ir mieli gyvūnai, kuriuos visi bando apsaugoti.
Undinės tiesiog neegzistuoja.
Bet jei jos ir egzistuotų, tai jos būtinai rikiuotusi eilėse prie psichoanalitikų,kad joms padėtų išspręsti asmenybės susidvejinimo problemą: kas ji - moteris ar žuvis?
Undinės negali turėti seksualinio gyvenimo, ir jos negali turėti vaikų.
Taip, jos būtų idealios , bet vienišos ir liūdnos - kas norėtų susieti savo gyvenimą su amžinai žuvimi kvepenčia mergina?

Be abejo, aš norėčiau būti banginis!

Tuo metu, kai žiniasklaida sako mums, kad grožis reikalauja aukų ir kad grožio standartas yra plonas ir lieknas kūnas, man patinka valgyti ledus su savo vaikais, papietauti su vyru, valgyti, gerti ir linksmintis su draugais.

Mes, moterys, priaugame svorio, nes per daug metų tiek susikaupėm žinių ir išminties, kad galvoje tai nebesutelpa ir tiesiog pasiskirsto po visą kūną...
Todėl kiekvieną kartą, kai matau savo atspindį veidrodyje, sakau sau: "Kokia aš nuostabi!"
Sukūrė: Tatiana Rezva-Crutchlow


O banginiu galvoje galima jaustis, o ne isoriniu vaizdu vien tik smile.gif mylim save!
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 25, 18:15)
O banginiu galvoje galima jaustis, o ne isoriniu vaizdu vien tik smile.gif mylim save!

Čia taip iškritikavai mano apklausos idėją? pomidorai2.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 01 25, 17:26)
Čia taip iškritikavai mano apklausos idėją?  pomidorai2.gif  hihihi.gif



ne!! baik tu! tiesiog patiko facebooke radau imesta, tai paspaminau cia biggrin.gif
as uz apklausa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2012 01 25, 17:48)
laba diena, norejau paklausti, nuo ko reiktu pradeti, noriu pradeti sportuoti namuose  4u.gif

as irgi to paties cia atejau, bet niekaip negaliu atsisiust Jillian Michaels 30 days shred.
siunciaus, o atsisiunte ant interneto lango kazkokie "zenkliukai".
dabar sedziu ziuriu ziuriu ir vistiek nesuprantu ka pamygti, kad 30 days butu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 25 sausio 2012 - 20:03
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 25, 17:42)
ne!! baik tu! tiesiog patiko facebooke radau imesta, tai paspaminau cia biggrin.gif
as uz apklausa biggrin.gif





na ka pries kelione Lietuvon atlikau sporta, bet Lietuvoj neapsileisiu su sportu tikrai. Gymboss su manim vaziuoja biggrin.gif dar sporto kluba savo aplankysiu, vis ten pakociosiu biggrin.gif tik va kad sake minus 30 kt savaite...o cia plius 10 ir laukiu jau zalumos.

Mergaites, is Lietuvos kontaktuosiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(maruša @ 2012 01 24, 12:20)
Labas,
MO, kontrolines foto kas mėnesį siunčiu, neskaitant "prieš", tai kitą savaitę jau bus tipo "po" :
apie 1900 kcal gaunasi per dieną, bet kaip sunku tiek suvalgyt

supratau 4u.gif
kaip tau teisme sekėsi?
hmmm,kad man tokie sunkumai biggrin.gif doh.gif

QUOTE(mandy333 @ 2012 01 24, 16:07)
na as irgi negerciau pries miega stiklines vandens ax.gif  1. WC visa nakti sedeciau 2. sutinus atsikelciau 3. instam nakti reikia irgi poilsio
manau 1 stiklines vandens pakanka kad atstatyti vandens balansa, isgerus kavos

drinks_cheers.gif
o aš vadovaujuosi principu 1puodelis kavos-du puodeliai vandens..

QUOTE(chérie @ 2012 01 24, 21:34)
Prisijungiu prisijungiu, ir temą nuolat skaitau

greičiau grįžk į vėžes 4u.gif

QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 24, 21:49)
kas ten per taures, merginos, sakykit?

lotuliukas.gif
ar vakar tavo gimimo diena buvo? g.gif
kurioje vietoje LT bazuojiesi?

QUOTE(irmulia @ 2012 01 24, 23:28)
jap, tas pats su tais pačiais dauuug brigadeiro,

kas čia per viens g.gif blush2.gif

QUOTE(brashke77 @ 2012 01 25, 09:26)
dar baseinas

aš už baseiną wub.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2012 01 25, 09:57)
Turiu pasiūlymą, pvz.: Kiek maksimaliai kada nors buvote priaugę?

Aš nepritarčiau,nes klausimas truputį nelogiškas- juk ne visos yra buvusios nėštukės,o priaugti per nėštumą ir paskui turėti prieauglių ir priaugti šiaip,dėl kžk aplinkybių ne tas pats schmoll.gif

QUOTE(NIDA @ 2012 01 25, 15:37)

ne į temą čia aš,netyčia užmačiau,kad kvietei merginas aerobinti,ar susirinko norinčių? 4u.gif

Atsakyti
VV,Sedindriuke aciu uz nuorodele 4u.gif Vsio,kraustausi is BR tenai biggrin.gif
Apie banginius labai faina istorija thumbup.gif Bukim sirdyje banginiais,o isore undinemis 4u.gif

MO,as manau,kad nestumas cia mazai ka lemia. As per pirma nestuma numeciau 2kg,per antra 1,5kg. Toks jau organizmas.Po gimdymo labai sunku buvo vaikscioti.Kadangi pagimdziau greitai ir neskausmingai,iskart atsistojau ant koju-atrode,kad eidama vis kylu i virsu(na,kad tuoj pakilsiu i ora).per valanda numesti 11kg-ne juokai lotuliukas.gif Bet uztad,mokyklos laikais po nesekmingos meiles buvau priaugus 8kg. Siaip pastovus ir idealus mano svoris 51.Tada buvau iki 59 pasokus.
Kas kaip nores,tas taip supras ta apklausa.
[COLOR=yellow]Del aerobikos-Tose apylinkese laaabai mazai norinciu.Tai as labai aktyviai kol kas neieskau-nera man dabar kada-vaikai serga.Veliau,pavasari,gal mieste kur ieskosiu,ar i koki kluba bandysiu pradziai.[COLOR=yellow]

Nu kaip ta geltona padaryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIDA: 25 sausio 2012 - 20:53
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 25, 18:15)
Kartą prie įėjimo į sporto salę,

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 01 25, 20:35)
Aš nepritarčiau,nes klausimas truputį nelogiškas- juk ne visos yra buvusios nėštukės,o priaugti per nėštumą ir paskui turėti prieauglių ir priaugti šiaip,dėl kžk aplinkybių ne tas pats  schmoll.gif

Taigi nesvarbu dėl ko priaugot, visos mes skirtingos ir tai gerai. Tiesiog pažymėti kiek mums tas baisiausias svoris buvo, lyginant su mūsų idealiu norimu ir tiek. Sau gi žymime. Tik aišku, aš neturėjau omeny svorio su vaikeliu pilve. Bet galima pažymėti tą, kuris liko ir ilgai nenukrito koks pusmetis po gimdymo tarkime, kai jau turėtų formos atsigauti (galbūt, nes nežinau to kada tiksliai).
Ir šiaip, tai tik pasiūlymas, galima gi bile kokią apklausą, tik svarbu nereaguokime į tai neigiamai ir neišgalvokime kažko sudėtingo, atsakom kaip į paprastą testą ir viskas smile.gif

Sedindriuke, geros kelionės bicycle.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 01 25, 20:45)
Taigi nesvarbu dėl ko priaugot, visos mes skirtingos ir tai gerai. Tiesiog pažymėti kiek mums tas baisiausias svoris buvo, lyginant su mūsų idealiu norimu ir tiek. Sau gi žymime. Tik aišku, aš neturėjau omeny svorio su vaikeliu pilve. Bet galima pažymėti tą, kuris liko ir ilgai nenukrito koks pusmetis po gimdymo tarkime, kai jau turėtų formos atsigauti (galbūt, nes nežinau to kada tiksliai).
Ir šiaip, tai tik pasiūlymas, galima gi bile kokią apklausą, tik svarbu nereaguokime į tai neigiamai ir neišgalvokime kažko sudėtingo, atsakom kaip į paprastą testą ir viskas smile.gif

Sedindriuke, geros kelionės bicycle.gif  mirksiukas.gif

no no,niekas nereaguoja neigiamai 4u.gif
aš net nežinočiau,ką rašyti,mano svoris visą gyvenimą kaip kardiograma lotuliukas.gif doh.gif reiktų pasukti galvą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MO: 25 sausio 2012 - 20:56