Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 35

user posted image

KERTELĖ DALINTIS JAUSMAIS, MINTIMIS, PATIRTIMI...
------------------------

Onkologinės ligos - 34 heart.gif

-----------------
Papildyta:
Truputį prisidirbau, dvi temas paleidau... gal moderatorė ištrins blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 06 sausio 2012 - 14:32
QUOTE(arune @ 2012 01 06, 14:31)

Truputį prisidirbau, dvi temas paleidau... gal moderatorė ištrins  blush2.gif

parašyk kuriai į až ir sutvarkys 4u.gif
na mano vyras 23 važiuoja į ligoninę opreacijai žarnyno.mat išpjaus žarnos dalį ir išves stomą verysad.gif tai truputuką bijau ir pergyvenu verysad.gif gal kuriai teko susidurti?ar ilgai laiko ligoninėje?ar reikia budėti po operacijos pri jo?
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2012 01 06, 15:59)
parašyk kuriai į až ir sutvarkys 4u.gif
na mano vyras 23 važiuoja į ligoninę opreacijai žarnyno.mat išpjaus žarnos dalį ir išves stomą verysad.gif tai truputuką bijau ir pergyvenu verysad.gif gal kuriai teko susidurti?ar ilgai laiko ligoninėje?ar reikia budėti po operacijos pri jo?

Mano zmogu stomavo. Operacija nera labai sunki, pakankamai greitai viska padaro, ypatingos prieziuros nereikejo. Tik po to reikia ismokti su stoma tvarkytis. O cia jau menas, ligoniuka daznai ivejantis i kampa. Pvz. nakti ima ir nukrenta. Reikia kazkaip ikalbeti, kad jokios tragedijos tame nera. Taigi va, pas mus buvo daugiau psichologiniu problemu nei fiziologiniu.
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2012 01 06, 14:59)
parašyk kuriai į až ir sutvarkys 4u.gif
na mano vyras 23 važiuoja į ligoninę opreacijai žarnyno.mat išpjaus žarnos dalį ir išves stomą verysad.gif tai truputuką bijau ir pergyvenu verysad.gif gal kuriai teko susidurti?ar ilgai laiko ligoninėje?ar reikia budėti po operacijos pri jo?


Papasakosiu as apie savo tecio operacija ir pooperacine busena...gal ne tokia diagnoze kaip pas jus, bet vistiek papasakosiu-kad nors mazdaug isivaizduotum kaip kas...
mano teciui buvo daryta liezuvio operacija, pasalinta 4-tadalis liezuvio saknies...operacijos metu operavo lazerio pagalba,nes prieiti tokioje vietoje buvo sunku....seip kraujuoti per daug nekraujavo, nes lazeris viska uzdegindavo...operacija vyko ilgiau nei 2 valandas, dar 2 valandas laike reanimacijoe, kad atsigautu-neleido ten manes. nes sake, kad visitiek mes nieko negalesim padaryti, todel liepe laukti palatoj, tai viso pralaukiau 4 valandas-kol parveze,bet jau buvo atsigaves, tik tiek kad negalejo kalbeti...bet zmogus jau orentavosi-parodydavo ko reikia ir pan... zodziu ta diena iki vakaro-kol buvo galima pabuti-pabuvau, o tada isvaro-nes sako kad reikia jam ramybes...namo paleido greiciau nei po savaites-kadangi tas skyrius kur gulejo tetis buvo labaai mazas,tai ten greitai israso i namus...nzn.kaip kitame skyriuje...
kiekviena operacija buna savita...todel manau geriau pasikonsultuoti su daktaru arba sesele...
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2012 01 06, 14:59)
parašyk kuriai į až ir sutvarkys 4u.gif
na mano vyras 23 važiuoja į ligoninę opreacijai žarnyno.mat išpjaus žarnos dalį ir išves stomą verysad.gif tai truputuką bijau ir pergyvenu verysad.gif gal kuriai teko susidurti?ar ilgai laiko ligoninėje?ar reikia budėti po operacijos pri jo?

Sveika 4u.gif
Mano vyrą birželio mėnesį operavo. Išpjovė auglį tiesiojoje žarnoje ir pajungė stomą. Operacija tikrai buvo labai sudėtinga, truko gal 6 val, poto dar iki kito ryto vyrą pralaikė reanimacijoje. Po operacijos visą laiką buvau su juo (tik nakčiai nuvažiuodavau namo pamiegoti). Ir pagalbos reikėjo , o ir jam buvo smagiau kai šalia būdavau.
Ligoninėje pragulėjo apie 10 d, poto reabilitavosi namie (į sanatoriją nevažiavo, nes nutarėm, kad namie bus geriau). Su stoma gyventi išmoko pakankamai greitai unsure.gif nors pradžioj visko buvo doh.gif Iš esmės, nieko čia tokio baisaus..Kad tik tiek tų bėdų būtų...
Maniškiui stomą uždarė rugpjūčio pabaigoje, prabuvo su ja apie 2 mėn.
Galite rašyti AŽ, jei kils kažkokių "subtilesnių" klausimų 4u.gif
Sėkmės Jums, lengva nebus ir Jūsų ligoniui, ir Jums. Laikykitės.

Beje, jei skaitote anglų kalba, šiame klube radau labai daug naudingos informacijos:

http://coloncancersu...ewforum.php?f=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _inside_: 06 sausio 2012 - 15:57
Sveikos.Man diagnazavo kepenu vezi,siulo gydytis Sorafenibo tabletemis.Gal kas ka zinot apie si vaista daugiau.Buciau labai dekingas.Sveikatos jums ir stiprybes.
Atsakyti
Laba vakarėlį.. Dabar man atrodo, kad man niekada taip nebus, kaip dar visai neseniai galvojau, kad ir mano artimui niekada taip nebus.. Šią savaitę palaidojom mano pačią mylimiausią, pačią geriausią, pačią nuostabiausią močiutę, kuri sirgo vėžiu. Deja, negaliu įvardinti kieno tai vėžys buvo, nes jį aptiko jau paskutinėj stadijoj ir paplitusį visur visur.. Slaugėm, mylėjom, rūpinomės ir nenorėjom paleist.. Tačiau Naujųjų metų išvakarėse 20.30val užgeso mūsų nuostabiausios gyvybė verysad.gif Nuo pirmųjų ligos pžymių buvo praėję 11 mėnesių (daktarai prognozavo pusę tiek).
Pirmiausia gėrėm dilgėlių nuovirą. Kol galėjom, tol gėrėm daug granatų, burokėlių sulčių. Vartojom papildus Evelor ir Ryklio kremzles. Nuryti maistelio nebegalėjom visą ligos paūmėjimo laiką, tad vienintelis išsigelbėjimas buvo maistelis/gėrimas Nutridrink. Kraujas visada stebėtinai buvo geras..

Padaėm ką galėjom, bet vistiek praradom verysad.gif
Atsakyti
Visiems labas. 4u.gif Keliu temutę, nes ne visi rasti gali. ax.gif
Visiems sveikatos , kantrybės ir palaikymo. wub.gif

Arūniuk, ačiū už naują temutę. Ji tokia reikalinga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(meteoritas @ 2012 01 07, 00:37)
Sveikos.Man diagnazavo kepenu vezi,siulo gydytis Sorafenibo tabletemis.Gal kas ka zinot apie si vaista daugiau.Buciau labai dekingas.Sveikatos jums ir stiprybes.

Sveikas. Savaitgaliais mažiau kas rašo, bet manau, kad kas nors atsilieps į tavo žinutę. Stiprybės, sveikatos ir svarbiausia , nepasiduok dvasiškai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 08 sausio 2012 - 11:44
Rašau visai apstulbusi nuo mūsų gydytojų (rajoninių) elgesio. Mano žmogui po spindulinės terapijos prasidėjo viduriavimas nuvežėme į vietinę ligoninę, paguldėme, kad tiesiog atstatytų skysčius. Bet gydytoja nesustodama kalba lyg užvesta vis tą patį, kad ruoštumėmės blogiausiam, kad čia jau viskas. O mano žmogus ir sąmoningas ir vaikšto. Tai niekaip nesuprantu, gydytoja jau nurašė vien todėl, kad yra puvimo kvapas (kalbėjau su žolininke ši sako, kad normalu, kad yra kažkoks nemalonus kvapas, nes turi pasišalinti uždegintos spinduline terapija ląstelės), tipo visa apačia pūna ir nieko čia nebepadarysi, antras požymis, kad mirtis jau kvėpuoja į nugarą, kad išrašytas gerti morfijus (nors vaistinėje, pažiūrėję į morfijaus stiprumą, sakė, kad juokinga norma). Tai aš jau visai nebesuprantu, o gydytoja kiekvieną kartą sutikusi mane vis kartoja tą patį, kaip blogai, kokia prasta padėtis ir pan. Aš klausiu kada išrašys ligonį iš ligoninės, o ji varo savo. Tiesa, dar pasiūlė slaugos ligoninę, kas man atrodo visiška nesąmonė, ar gali būti, kad šitaip bando palaikyti užimtą lovų skaičių???? Nieko jau nebesuprantu. Būtų malonu sulaukti ART ir Rasų lankos komentaro, galima į AŽ, kad neteršt tokio pobūdžio žinutėmis eterio.
Atsakyti
Laba diena,

mano mamytei jau pradejo chemija leisti verysad.gif bet va nuo ketvirtad.mums temperatura vakarais uzkyla verysad.gif skambinau gyd.tai sake kreiptis i seimos gyd.nes nuo vaistu tai tik para gali buti doh.gif nesuprantu,nei sloguoja,nei kosti,bet va mano pipiriukas rimtai serga,koso siaubingai verysad.gif tai gal kas susije verysad.gif
norejau paklausti gal kas zinot apie megace vaistus?cia svorio priaugimui ir ar kas girdejot apie gemcitamina g.gif
ir dar klausimas kaip su arbatom pvz dilgeliu?ja reikia pradeti gerti jau nuo pirmos chemijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmanre @ 2012 01 09, 12:56)
Laba diena,

mano mamytei jau pradejo chemija leisti verysad.gif bet va nuo ketvirtad.mums temperatura vakarais uzkyla verysad.gif skambinau gyd.tai sake kreiptis i seimos gyd.nes nuo vaistu tai tik para gali buti doh.gif nesuprantu,nei sloguoja,nei kosti,bet va mano pipiriukas rimtai serga,koso siaubingai verysad.gif tai gal kas susije verysad.gif
norejau paklausti gal kas zinot apie megace vaistus?cia svorio priaugimui ir ar kas girdejot apie gemcitamina g.gif
ir dar klausimas kaip su arbatom pvz dilgeliu?ja reikia pradeti gerti jau nuo pirmos chemijos? g.gif



O kas jums sakė, kad reikia gerti dilgėlių arbatą? Būkite atsargūs su gydomosiomis arbatomis, juk chemijos metu viskas draudžiama. Nežinia, kokia gali būti sąveika su cheminiu preparatu. Temperatūra mažinama, kai pakyla 38.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 01 09, 14:03)
O kas jums sakė, kad reikia gerti dilgėlių arbatą?  Būkite atsargūs su gydomosiomis arbatomis, juk chemijos metu viskas draudžiama. Nežinia, kokia gali būti sąveika su cheminiu preparatu. Temperatūra mažinama, kai pakyla 38.


dilgeliu arbata zinau,kad hemoglobinui pakelti,tad as ir klausiau kada ja reiktu pradeti..
bral tai gal as "meskos paslauga" darau,gal cia kokia reakcija nuo vaistazoliu g.gif todel ta temperatura ir laikosi doh.gif nes pagrinde dabar liepziedzius duodu ir daznai duodu doh.gif nu dabar tai baisu man pasidare verysad.gif ka daryti patarkit g.gif
gal tikrai reikejo duoti paracitamolio tablete,kaip kad sake gyd,ir butu buve viskas gerai g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmanre: 09 sausio 2012 - 17:15