Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 35

Sume, atsiprašau. Dar pripaišiau ligą blush2.gif doh.gif
Bet tiek perskaičiau, kad jau neatsirenku, kas iš kur ir ką gydosi blush2.gif
Pienelis, tai ta prasme bičių pienelis? Atsiprašau, užknisiu su savo klausimais.

Wėtra, aš irgi labai mėgstu pirtį, bet mane prigąsdino,kad joiais būdais negalima karčio, tai ir atsisakiau. Nebent vonioje kartą per mėnesį pasilepinu pusvalanduką. O pirtis... Nežinau...Kažkur skaičiau, kad mėgsta vėžys šilumą (o kas jos nemėgsta?) Vienu metu, kai buvau remisijoje, norėjau Druskininkuose nusipirkti savaitę poilsio su procedūrom. Pasidomėjau, ką galėtų pasiūlyti. Pasiūlė tik aromaterapija ir dar kažkas tokio, visai nereikšmingo, kad net nusprendžiau nevažiuot (pagailėjau pinigų). Pirties - negalima, masažų - negalima, visokių burbuliatorių, įvyniojimų irgi ne... verysad.gif tai ir likau namie.

Būkit sveikos
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 02 18, 14:02)

Wėtra, aš irgi labai mėgstu pirtį, bet mane prigąsdino,kad joiais būdais negalima karčio, tai ir atsisakiau.

apie karštį ir onkologinę ligą

Mano mamytei irgi buvo prisakę jokiu gyvu nesimaudyti karštoje vionioje, juolab neiti į pirtį, nesimasažuoti ir pan. O kaip yra iš tikrųjų. g.gif g.gif Mamytės ligelė buvo krūtyje....

***

Visiems ir visoms sveikatos ir stiprybės. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2012 02 18, 13:22)
apie karštį ir onkologinę ligą

***

Visiems ir visoms sveikatos ir stiprybės.  wub.gif

Skaičiau ir aš šitą straipsnį - mokslo populiarinimo žurnaluose daug įdomių dalykų rašoma, bet kelia labai daug prieštaringų minčių. Kai rašoma kad kažkas pagerina gydymą 30 proc , naturaliai yra klausimas, o kiti 70? Pablogėja? Neutraliai veikia? Bet iš tiesų, rasų lanka, jei tai tiesa, mokslas turėtų eiti ta kryptimi ir priimti sprendimus, metodikas ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 18 vasario 2012 - 14:29
QUOTE(willow @ 2012 02 18, 14:28)
Skaičiau ir aš šitą straipsnį -  mokslo populiarinimo žurnaluose daug įdomių dalykų rašoma, bet kelia labai daug prieštaringų minčių. Kai rašoma kad kažkas pagerina gydymą 30 proc , naturaliai yra klausimas, o kiti 70? Pablogėja? Neutraliai veikia? Bet iš tiesų, rasų lanka, jei tai tiesa, mokslas turėtų eiti ta kryptimi ir priimti sprendimus, metodikas ir pan.

30% geresni gydymo rezultatai - labai daug.
pvz., prie mano diagnozes man skirta chemoterapija isgyvenamuma statistiskai pagerina gal 15% (o gal ir maziau, jau tiksliai neprisimenu tu duomenu).
Atsakyti
Keistai čia apibūdina hipertermiją.
Kiek aš žinau (o žinau tiksliai iš savo praktikos) hipertermija yra ir tada,kai suleidžiama pašildyta chemija (pvz. carboplatina iki 41 laipsnio) į pilvo ertmę ir skalauja organus apie 1-1,5 val. Va tada tai tikiu, kad veikia. O čia...gal dar kas nors naujesnio. Bet man atrodo, pas mus taiko naujausius gydymo metodus, o apie šitą dar neteko girdėti schmoll.gif (O gal per daug optimistiškai žiūriu į Lietuvos mediciną? g.gif )
Bet irgi, teigti, kad jeigu nekarščiuoji, išgyvenamumas trumpesnis, tai ką aš žinau g.gif Nenusiteikusi aš trumpiau gyventi vien dėl to, kad chemijos metu nekarščiuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 02 17, 13:19)
Šiandien kosminiu greičiu slenka plaukai... Nors ir tikėjausi, ir žinojau, ir ruošiausi -jausmas nekoks. Šiandien einu atsiimti peruko....

mano mama nesiojo skarele, man kazkaip daug geriau atrode, nebent perukas labai geras smile.gif
Papildyta:
mano mamai kiausidziu ir coliukexxx.

jau 10 dienu kaip sugedo svitinimo aparatas siauliuose...mamai siaubingas tinsta veidas, pagurklis, matyt kaupiasi vandenys nuo smegenu. ir kada ji sutaisys, kai svarbi kiekv diena. pyktis ima. dar nugara mamai baisiai skauda, kaulus, jau ji galvoja, kad metast kauluose...visai jau sunku jai, galvoja apie blogiausia, nors kartais jauciasi normalokai gan.

o kaip sakykit papuolat pas gydytojus kitus, i kita miesta, antrai nuomonei? vel reikia savos daktares siuntimo ar kaip? laukti reikia matyt menesius ar kazkaip su pakisom? smile.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(rasų lanka @ 2012 02 18, 12:22)
Mano mamytei irgi buvo prisakę jokiu gyvu nesimaudyti karštoje vionioje, juolab neiti į pirtį, nesimasažuoti ir pan. O kaip yra iš tikrųjų. g.gif  g.gif  Mamytės ligelė buvo krūtyje....

Tai ir manąjam nerekomendavo eiti į pirtį rolleyes.gif arba, prašė- bent jau kaitintis "apatinėje lentynoje"...į patį viršų jis nebekopia, ir kartais tik vieną kartą įeina pasikaitinti, bet va tas savaitgalio ritualas jam būtinas doh.gif ax.gif
Masažus bet kokius uždraudė (o turi problemų su stuburu rolleyes.gif )
Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

kai buvo reikalinga dar viena nuomonė kažkaip susirasdavau tel. Nr., skambinau ir kai kurie priimdavo stacionare, kiti - poliklinikoje (po ilgo laukimo). Bet jei reikalas skubus (o mums taip dažniausiai ir būna), nutaisydavau kiaulines akytes ir su visais popieriais į stacionarą mirksiukas.gif

Anema, o mamai nugarą gal skauda dėl blogo kraujo? Arba švitinimo šalutinis? g.gif nesinori galvoti apie labai blogą.

Gražaus sekmadienio 4u.gif
Atsakyti
Kai as registravau savo mama konsultacijai pas A. Cesa Klaipedoj, susiradau nete mob, ir skambinau tiesiai i mob. Nes konsultacinej poliklinikoj eile buvo tik po menesio. Pasiskambinus, prieme tiesiogiai savo kabinete po sav., bet ir tai del to, kad buvo kazkur i konferencija isvykes. Anema, pagalvokit apie konsultacija pas ji. Malonus, o ir ateity jei ka galesim pas ji kreiptis sake. O be to Siauliai ir Klaipeda ne taip ir jau toli 4u.gif

QUOTE(Anema @ 2012 02 18, 23:09)

o kaip sakykit papuolat pas gydytojus kitus, i kita miesta, antrai nuomonei? vel reikia savos daktares siuntimo ar kaip? laukti reikia matyt menesius ar kazkaip su pakisom? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 02 18, 13:02)
Sume, atsiprašau. Dar pripaišiau ligą  blush2.gif  doh.gif
Bet tiek perskaičiau, kad jau neatsirenku, kas iš kur ir ką  gydosi blush2.gif
Pienelis, tai ta prasme bičių pienelis? Atsiprašau, užknisiu su savo klausimais.


Nee nieko, žinau kaip sunku čia susigaudyti kam kur kas doh.gif pradžioj pamenu, aš net bandydavau specialiai įsidėmėti visas, kad sekčiau gydymo istorijas biggrin.gif Pienelis tai čia toks Megace, galit pasiskaityti kas per vienas. Jis labai žadina apetitą, bet jį skiria žinau, kad ne prie visų ligų. Mama naktį prabudus net baisiausiai išalkusi būna, o be jo per dieną nieko nenori valgyti.
smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 02 19, 09:13)
Sveikos,

kai buvo reikalinga dar viena nuomonė kažkaip susirasdavau tel. Nr., skambinau ir kai kurie priimdavo stacionare, kiti - poliklinikoje (po ilgo laukimo). Bet jei reikalas skubus (o mums taip dažniausiai ir būna), nutaisydavau kiaulines akytes ir su visais popieriais į stacionarą  mirksiukas.gif

Anema, o mamai nugarą gal skauda dėl blogo kraujo? Arba švitinimo šalutinis? g.gif  nesinori galvoti apie labai blogą.

Gražaus sekmadienio  4u.gif


dekui.
na neaisku. dar tik tris kart svitino.
Papildyta:
QUOTE(coliukexxx @ 2012 02 19, 12:56)
Kai as registravau savo mama konsultacijai pas A. Cesa Klaipedoj, susiradau nete mob, ir skambinau tiesiai i mob. Nes konsultacinej poliklinikoj eile buvo tik po menesio. Pasiskambinus, prieme tiesiogiai savo kabinete po sav., bet ir tai del to, kad buvo kazkur i konferencija isvykes. Anema, pagalvokit apie konsultacija pas ji. Malonus, o ir ateity jei ka galesim pas ji kreiptis sake. O be to Siauliai ir Klaipeda ne taip ir jau toli  4u.gif

aisku. aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 02 11, 20:40)
pasakojo, kad Onkologijos institutas sieja dabar labai dideles viltis su fotodinamines terapijos skyriumi

Mano tetis buvo gydomas tame skyriuje. Nes kadangi jo liga labai reta, tai buvo vos ne kaip eksperimentinis butent toje srityje...

QUOTE(Kristule05 @ 2012 02 13, 18:11)
Prieš keturis metus mano mama Panevėžyje lašinosi pas Skverneliene 4u.gif Ligos pradžioje buvo ir jau prieš pabaigą 4u.gif Ji ja buvo labai patenkinta,sakė dėmesinga,rūpestinga g.gif Vat dabar vyrui reikia,bet jam Vilnius siūlo 8 kartus po 4 dienas.Bet čia problema važinėjimas mums yra 4u.gif
Tai sakau gal pas ją bandysim 4u.gif

Mes teti vesdavome i vilniu, kadangi apie panevezi nieko gero nesitikejom (is patirties). Bet ji palikdavome tom dienom kol vykdavo gydymas pas giminaicius su mama. Patys grizdavome i namus. Savaitgali parsivezdavome atgal,nes svetimos sienos nepadeda gyti...

QUOTE(Anema @ 2012 02 18, 22:09)
jau 10 dienu kaip sugedo svitinimo aparatas siauliuose...
o kaip sakykit papuolat pas gydytojus kitus, i kita miesta, antrai nuomonei? vel reikia savos daktares siuntimo ar kaip? laukti reikia matyt menesius ar kazkaip su pakisom? smile.gif

Mums vilniuje buvo sugedes aparatas, tai irgi pyktis vire ant viso pasaulio,kodel butent dabar kai taip reikia..Bet mes nieko nepakeisti negalime, visitiek ir tiems aparatam ateina galas arba lenda gedimai...juk tiek ligoniu ant lietuvos,kiek jis veikia..istisai...

Mes tai seip is pnvz.,bet konsultavomes tiek siauliuose, tiek vilniuje. Pradzioje ieskojome per pazystamus del konsultacijos, o paskui patys daktarai duodavo savo asmeninius tel.ir bet kada galedavai jiems pasiskambinti ir vel uzsiregistruoti... Bet gydyma ir proceduras darydavome tik vilniuje, nes su tokia diagnoze panevezys ir nebutu apsiemes...
Atsakyti