Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, ...puošiame , rodome ,

QUOTE(Rasukas @ 2012 01 07, 21:29)
o-re-ar,labai grazus torciukas ir rozes grazios,gal tik mano akimis reiktu plonesniu ziedlapiu

Dekui,zadu pasitaisyt blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 01 07, 22:19)
Nu jau groziai visu  bigsmile.gif

Torciukas puikus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 07, 21:18)
pirma tik tokie http://www.sal2.pusl...t/rinkiniai.htm
o antram, tai jie daznai pasipildo mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 07, 22:21)
Torciukas puikus thumbup.gif  wub.gif

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Erikiuxxx aciu uz nauja temute, ir torciukas fainuolis, bet sakyciau ir toks nemenko svorio g.gif ir snaigytes grazios wub.gif
Solen-grazus maisiukas
@adrij@ - kaip visad ner zodziu wub.gif
O-RE-AR- grazios rozytes, jau kartojuos, bet wub.gif kaip lapukai daryti? silikoniniu ispauduku? g.gif

cia mano paprastas greitukas. tik foto negraziai sokoladas atrodo, realiai geriau buvo blush2.gif
Snikersas 2,250kg, šokoladinė glazūra, pastilažas.
user posted image
labai patiko sokolado glazura, kad sviestinio nereik blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 08 sausio 2012 - 10:15
QUOTE(ramune.v @ 2012 01 08, 09:14)
O-RE-AR- grazios rozytes, jau kartojuos, bet wub.gif kaip lapukai daryti? silikoniniu ispauduku? g.gif

Aciukas,lapukus dariau liedama sokolada ant tikru lapu apatines dalies thumbup.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais kepejeles!!!!!!!!]

O jau tortu grazumas, sakes good.gif drakonai tokie originalus kaip zaisliukai
su snaigemis visu tortai tokie ziemiski, nors ziema net nekvepia verysad.gif
atnesu ir as kelis torciukus, persikinis ir medutis
user posted image
As turiu klausimuka g.gif
ar saldote tortus? Na as per daug issikepiau biggrin.gif tai mastau,kad toki nedabaigta, tik sutepta uzsisaldyti g.gif Kaip manote ar jis bus valgomas kaip atsildysiu g.gif
(girdejau maximoje pries sventes taip ir daro, prigamina, saldo pusgaminius, o tada atsildo puosia ir i pardavina)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 08 sausio 2012 - 11:56
QUOTE(benomama @ 2012 01 08, 12:49)
Su Naujaisiais kepejeles!!!!!!!!]

O jau tortu grazumas, sakes good.gif drakonai tokie originalus  kaip zaisliukai
su snaigemis visu tortai tokie ziemiski, nors ziema net nekvepia  verysad.gif
As turiu klausimuka g.gif
ar saldote tortus? Na as per daug issikepiau biggrin.gif  tai mastau,kad toki nedabaigta, tik sutepta uzsisaldyti g.gif  Kaip manote ar jis bus valgomas kaip atsildysiu g.gif
(girdejau maximoje pries sventes taip ir daro, prigamina, saldo pusgaminius, o tada atsildo puosia ir i pardavina)

bent jau meduti tai tikrai galima,drauge visada saldo,jei lieka. del kitu nezinau
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2012 01 08, 13:54)
bent jau meduti tai tikrai galima,drauge visada saldo,jei lieka. del kitu nezinau

dekui k. lapelyte, pameginsiu ir as nes kaip tik liko man ambasadoriaus medutis. Kazkur girdejau,kad saldo, bet esu neviernas tomosiu tai dar milijona kartu paiklausiu kol apsisprendziu veiksmui lotuliukas.gif
Atsakyti
BENOMAMA,tikrai saldo,ir ne tik Maxima lotuliukas.gif saldo netgi pilnai paruostus tortus,atsildo saldytuve ir parduoda,tik skonio neteko ragaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 01 08, 14:08)
BENOMAMA,tikrai saldo,ir ne tik Maxima lotuliukas.gif saldo netgi pilnai paruostus tortus,atsildo saldytuve ir parduoda,tik skonio neteko ragaut blush2.gif

O kaži jie nepavandenėja atšildyti g.gif Įprastai daržovės ar uogos pavandenėja kažkiek, tai negi kremas nereaguoja į šaldymą g.gif Manau parduotuvės turi staigaus užšaldymo šaldytuvus specialius, kad nepakistų išvaizda ir konsistencija. Jei kuri pabandysit tai parašykit kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2012 01 07, 22:20)
Na mamytės jūs ir talentingos,torčiukai pasakiški  wub.gif Reiks prisiruošti ir man pasimokyti torčiukų puošimo,tad viską reik išstudijuot  thumbup.gif

Sveiki prisijungusi 4u.gif 4u.gif 4u.gif As du menesius skaiciau visas temukes kol susiruosiau pirma iskepti biggrin.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2012 01 07, 23:50)

o pas tave ten ganasas aplink ?

QUOTE(ramune.v @ 2012 01 08, 10:14)
Erikiuxxx aciu uz nauja temute, ir torciukas fainuolis, bet sakyciau ir toks nemenko svorio g.gif ir snaigytes grazios wub.gif
[
cia mano paprastas greitukas. tik foto negraziai sokoladas atrodo, realiai geriau buvo blush2.gif
Snikersas 2,250kg, šokoladinė glazūra, pastilažas.
labai patiko sokolado glazura, kad sviestinio nereik blush2.gif

TORTUKAS thumbup.gif O kokia tavo glazura? Ta kur Olesta rase ?

As ir norejau su juodu sokoladu aplieti, bet ar sokoladas blogas papuole, ar as jau nemokejau jo istirpinti (nors pries tai gal 6 kart dariau ir super buvo) o sikart man sokoladas i gumulus virto, toks siurkstus buvo, tirpinau su pienu, bet bandziau net tris kartus, ir visi tris kartai nesekmingi doh.gif tai cia tirpinau balta ir be pieno jau, tai paskiau sunku pjauti buvo blush2.gif
O siaip musu gimine nemaza, tai ir tortuka dideli dariau biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(benomama @ 2012 01 08, 11:49)


As turiu klausimuka g.gif
ar saldote tortus? Na as per daug issikepiau biggrin.gif  tai mastau,kad toki nedabaigta, tik sutepta uzsisaldyti g.gif  Kaip manote ar jis bus valgomas kaip atsildysiu g.gif
(girdejau maximoje pries sventes taip ir daro, prigamina, saldo pusgaminius, o tada atsildo puosia ir i pardavina)

TORTUKAI thumbup.gif
ne bandziau saldyti, bet skaiciau kad galima, parduotuves visos turbut taip daro ax.gif
Atsakyti