Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, ...puošiame , rodome ,

QUOTE(simbail @ 2012 01 08, 11:45)
O kaži jie nepavandenėja atšildyti  g.gif  Įprastai daržovės ar uogos pavandenėja kažkiek, tai negi kremas nereaguoja į šaldymą  g.gif  Manau parduotuvės turi staigaus užšaldymo šaldytuvus specialius, kad nepakistų išvaizda ir konsistencija. Jei kuri pabandysit tai parašykit kas gausis  smile.gif


Nezinau kaip uzsaldo,bet atsildyt teke paciai,tai nieko nepavandenyja
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 08, 12:00)
o pas tave ten ganasas aplink ?

Nezinau ar tiksliai ganasas vadinasi,bet gavau receptuka;
100gr.sviesto
200gr.cukraus pudros
2 saukstai kakavos(bet dejau daugiau)
2 saukstai citrinos sulciu
Stai taip ax.gif
Atsakyti

bet sis kremukas turbut labai saldus buvo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 08 sausio 2012 - 13:11
Na man tai normaliai atrodo saldumas ax.gif
Atsakyti
kas klause del saldymo.
Atsakau nes pati saldziusi ir ne karta, saldziau snikersa, rafaelo, juoda miska, karamelini/persikini - visi puikiai atsilo ir skanuteliai po to tik pries valgant issimi ta gabaliuka bent 20-30min kad naturaliai atsiltu. dar pries pora dienu mamai snikerso buvau isemus (uzsaldytas buvo nuo kaledu), kol namo parvaziavo vakare suvalge-sake superinis. Tik as saldau jau gabaliukais, kaip kad vartojimui, viso neesu bandzius g.gif
erikiuxxx - glazura Olestos. tirpinu karunos juoda arba pergales - man visad liuks, bet tirpinu mikrobanginej - nu neraliai man tai patinka, nes kol bandziau ant garu voneles ar siaip tai oi, vis kas nesigaudavo. jei susoko tai arba sokoladas kaltas arba perkaitinai. O ta glazura superine, nereik svietiniu teplioti (kas man kai laiko stoka labai liuks tongue.gif ) ir siaip man skanu ir lengva-nu zodziu ACIU OLESTA uz ja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 08 sausio 2012 - 14:17
solen puikus maisas thumbup.gif

@adrija@ jubiliejinis blink.gif , ir deize wub.gif , o piratui nieko netruksta.....nulekiau vyro usus paveizet lotuliukas.gif na usai tai prie nosies biggrin.gif ortenzijas darei kekviena lapeli ackirai g.gif

O-RE-AR saunuole thumbup.gif , ka padarai ta ir rodik mirksiukas.gif ir toliau tobulek, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasta222: 08 sausio 2012 - 14:22
atsildamas tortukas dar sudreksta, paminksteja biskvitas smile.gif tik pagerina skoni, sakyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2012 01 08, 13:20)

O-RE-AR  saunuole thumbup.gif , ka padarai ta ir rodik mirksiukas.gif  ir toliau tobulek, sekmes 4u.gif

Didelis Aciu uz paskatinima ir grazius zodzius 4u.gif
Atsakyti
Teko valgyti sūrio tortą, kuris dabar paskaičius supratau, kad buvo užšaldytas. Parsinešiau iš maximos, buvo vietom dar ledas ir šiaip toks šlapias schmoll.gif tai toks tikriausiai netinka šaldymui.
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2012 01 08, 15:20)
...nulekiau  vyro usus paveizet lotuliukas.gif na usai tai prie nosies  biggrin.gif                                                                                                                 

as tai automatiskai sau po nosim pirsta pasikisau biggrin.gif nu jo,usai po nosim turetu buti,bet ir lupos po jais praktiskai iskart smile.gif nu bet ne esme-tai juk vaikiskas tortas,o vaikiskuose tortuose zole gali buti melyna,o dangus geltonas... smile.gif
Atsakyti
tipo gotiskai, gal kiek panasei rolleyes.gif rafaelo, mmg, purksta perlu - (geras dalykas, tesiog negaliu aciziaugti, vertas grieko ).
user posted image

dydelei mergaitei hihihi.gif medutis su vaisiais, mmg.
user posted image
Atsakyti
PASTA222 o jau barbes grozis bigsmile.gif svaigstu savo mergytei kazko tokio,bet tai liks tik svaigimas ,nes per greit gimtadienis ax.gif
Atsakyti
Galiu atsakyti del saldymo...Per Kaledas uzsaldziau visa tortuka(turtingas kavos tortas) ir si savaitgali ji suvalgeme...Istraukus is kameros laikiau visa diena saldytuve ir tik vakare palaikiau pora valandu kambario temperaturoje...Nei pavandenijo,nei kas atsitiko papuosimui(nes uzsaldziau jau uzdengta pastilazu ir papuosta)o skonis visiskai nenukentejo..siryt skaniausias tortukas prie kavos....
Atsakyti