Įkraunama...
Įkraunama...

Olandija

Na tikrai keista, aš čia gyvenu, tačiau tokio įkyrumo tikrai nepatyriau. Būna, kad pakalbina šiaip, šypsos, bet kad lįstų į kadrą, kabinėtųsi, įkyrėtų - to dar neteko patirti.
Atsakyti
sveikos
buvau Asterdame 3 kartus , pas giminaite . Idomus miestas !
siulau vaziuot balandzio 30 d. per Karalienes diena .
Didziausia svente Amsterdamieciams - visose gatvese ir parkuose zmones pardavineja nereikalingus daiktus, rubus ... ko nebereik

o vakare svencia 4u.gif

Apsirengia kaip imanoma keisciau smile.gif
Papildyta:
del ikyraus lindimo , tai lindo prie musu prie centrines stoties - juodaodziai siule -kazkoki suda pirkt
Papildyta:
del ikyraus lindimo , tai lindo prie musu prie centrines stoties - juodaodziai siule -kazkoki suda pirkt
Atsakyti
Labai gaila kad nejudri tema, nes norejau pasisemti informacijos nes kita sav skrendu i geliu parada keturiom dienom tai noretusi praleisti kiek imanoma idomiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murkavt9 @ 2011 04 08, 01:28)
Labai gaila kad nejudri tema, nes norejau pasisemti informacijos nes kita sav skrendu i geliu parada keturiom dienom tai noretusi praleisti kiek imanoma idomiau blush2.gif

Aš kaip tik grįžau iš gėlių parado.Buvom su Guliverio kelionėm. Įdomi šalis. Tikrai patiko kelionė. Labai neįprastas kraštovaizdis mūsų akiai. Tiek kanalų, tiek laukinių vandens paukščių šalia kelių neesu mačius.
Atsakyti
Na, ar buvot kuri nors Karalienės dienos metu? smile.gif Aš per karalienės dieną suprantu, kodėl olandai taip mėgsta švęsti:)) Įspūdinga.
Atsakyti
Buvau balandžio mėnesį.Bilietas į abi puses kainavo 730 lt. su estų avialinijom .
Labai patiko wub.gif
PIRMAS ĮSPŪDIS
TRUPUTIS AMSTERDAMO
TRUPUTIS HARLEMO
IR TRUPUTIS KEUKENHOFO

Noriu vėl važiuoti... wub.gif
Atsakyti
Jums pasisekė, balandį čia buvo pasakiškas oras, kaip karštą vasarą smile.gif Ir pats medžių žydėjimo metas, tai gražios fotkės:)
Atsakyti
sveikos mamytes, gal galite man padeti? gal zinote kas nuomuoja buta, ar kambari
nesvarbu, bet ka ir betkuriame mieste reikia issikraustyti ir nerandu kur. skubiai reikia.
rasykit i pasta reytana@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Reytana @ 2011 07 05, 12:17)
sveikos mamytes, gal galite man padeti? gal zinote kas nuomuoja buta, ar kambari
nesvarbu, bet ka ir betkuriame mieste reikia issikraustyti ir nerandu kur. skubiai reikia.
rasykit i pasta reytana@gmail.com

Geriau pabandykit čia: http://www.supermama...;#entry48187885
Atsakyti
kas gyvenat Amsterdame ar esat buvę, kokiam viešbuty pigiausia apsistot? kad būtų geras kainos ir kokybės santykis. ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Žmonės mėgsta klausti vietoje gyvenančių žmonių apie viešbučius, bet juk čia gyvenantys viešbučiuose negyvena:))) Negaliu patarti dėl viešbučio, tačiau, kai išsirinksite, galėsiu pakomentuoti vietą, kurioje yra viešbutis wink.gif
Atsakyti
Gal zinote, kur dar Olandijoj galima issinuomoti namelius? Kaip pavyzdziui Het Amsterdamse Bos kempinge.
Atsakyti