Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

Sveikos mergaites 4u.gif kiek normu dengiamojo pastilazo reiketu apdengti staciakampiam 25*35 tortui?
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2012 01 23, 22:00)
Sveikos mergaites  4u.gif  kiek normu dengiamojo pastilazo reiketu apdengti staciakampiam 25*35 tortui?

Kad normos pilnai uztektu, na man taip atrodo, nes dengiu torta apie 20cm, tai man puse mases lieka ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
atejau paprasyt patarimo smile.gif Norejau paklaust ar imanoma torto pertepimui suporuot grietinele ir rududu? g.gif Orginaliam recepte reikia mascapones surio ir rududu. Bet gal ir su grietinele gautusi?
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2012 01 24, 10:03)
Sveikutes,
atejau paprasyt patarimo smile.gif Norejau paklaust ar imanoma torto pertepimui suporuot grietinele ir rududu? g.gif  Orginaliam recepte reikia mascapones surio ir rududu. Bet gal ir su grietinele gautusi?

Su maskarpone gal skaniau, jei receptas toks g.gif bet galima ir su grietinele... issiplakat grietinele, atskirai paplakat rududu ir tada sujungiat... 4u.gif
Papildyta:
smailytte, be galo aciu uz Straciattella tortuko recepta...isbandziau... nurunge visus kitus tortus be konkurencijos... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2012 01 24, 10:38)
Su maskarpone gal skaniau, jei receptas toks g.gif  bet galima ir su grietinele... issiplakat grietinele, atskirai paplakat rududu ir tada sujungiat... 4u.gif
Papildyta:
smailytte, be galo aciu uz Straciattella tortuko recepta...isbandziau... nurunge visus kitus tortus be konkurencijos... 4u.gif



Dziaugiuosi kad patiko ax.gif man jis irgi labai labai patinka, nors ir saldus bet toks tirpstantis burnoje toks.. mmm... man ledus primena wub.gif
Niekaip neprisiruosiu dar poros recepteliu ikelti bet gal sia savaite rasiu tam laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Pakartokite to Stracciatella torto nuoroda smile.gif nerandu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 01 24, 14:21)
Pakartokite to Stracciatella torto nuoroda smile.gif nerandu.. smile.gif



Prasom http://www.supermama...;#entry52240161 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smailyttte @ 2012 01 24, 11:14)
Dziaugiuosi kad patiko ax.gif  man jis irgi labai labai patinka, nors ir saldus bet toks tirpstantis burnoje toks.. mmm... man ledus primena wub.gif
Niekaip neprisiruosiu dar poros recepteliu ikelti bet gal sia savaite rasiu tam laiko  mirksiukas.gif

Patiko ne tas zodis... Saldus tikrai, bet tas saldumas toks svelnus... Norisi vis dar wub.gif Lauksim kitu recepteliu... Ypac jei jie tokie kaip sis... Nes sis man tobulas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2012 01 24, 09:03)
Sveikutes,
atejau paprasyt patarimo smile.gif Norejau paklaust ar imanoma torto pertepimui suporuot grietinele ir rududu? g.gif  Orginaliam recepte reikia mascapones surio ir rududu. Bet gal ir su grietinele gautusi?

Galite dar pabandyti pasidaryti Olestos karamelini ganasa. Man tai jis super skanus, tinka tiek pertepimui, tiek papuosimui. Tik perspeju, jei pridesit daug Rududu, tai kremas bus labai saldus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 23, 14:51)
Radau toki recepta, bet man atrodo kad ne toks turetu buti, ane ?
http://srovesblogspo...as-puriena.html

user posted image

Tortas puriena

kepiau nesenai si tortuka... patiko tortikas 4u.gif bet tai ne puriena ir net neuznesa... ech.,.. kaip ir noreciau tikra sio tortiko recepta gaut.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigeita @ 2012 01 24, 20:13)
kepiau nesenai si tortuka... patiko tortikas 4u.gif  bet tai ne puriena ir net neuznesa... ech.,.. kaip ir noreciau  tikra  sio tortiko recepta gaut.. ax.gif

ir as noreciau to tikro ax.gif

Atsakyti
o aš kažkaip neatsimenu tokio torto Puriena g.gif
Atsakyti