Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 02 02, 14:53)
As dariau pagal cipciuka dengimo pastilazu, jis juk suketeja
O didi darau koks tau reikalingas , pasididini foto, ar pamazini ax.gif
virsutineje temoje yra video ideta kaip batukus pasigaminti mirksiukas.gif

atsiprasau, kurioje virsutineje temoje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 02 02, 14:07)
atsiprasau, kurioje virsutineje temoje? blush2.gif

paziurek cia video http://www.supermama...?...&p=49429493
Atsakyti
Laba diena,
planuoju siandien i Medaus torto pertepima padelioti mandarinu. ar juos deti skiltelemis ar pasmulkinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(R_S @ 2012 02 02, 15:16)
Laba diena,
planuoju siandien i Medaus torto pertepima padelioti mandarinu. ar juos deti skiltelemis ar pasmulkinti? g.gif

o mandarinai nepriduoda kartumo? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 02 vasario 2012 - 14:42
QUOTE(elenka @ 2012 02 02, 15:39)
o mandarinai nepriduoda kartumo? blush2.gif

kartumo? g.gif net nepagalvojau
Atsakyti
QUOTE(R_S @ 2012 02 02, 15:55)
kartumo? g.gif  net nepagalvojau

na as ne stipri kulinare, kazkada kazka kepiau, deau svezius mandarinus, buvo kartu, bet gal ta plevele reikejo nuimt, gal kazkaip kitaip paruost blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 02 02, 15:39)
o mandarinai nepriduoda kartumo? blush2.gif

Švieži tikrai duos šiek tiek kartumo
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2012 02 02, 13:33)
atrodo puikiai  wub.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 02 02, 13:54)
Super, atrodo puikiai thumbup.gif  wub.gif  tik reikejo tortuka gal i lekste kokia perkelti, nes ant aliuminio negerai laikyti (ten pas tave lig dugnas nuo tortines, ane ?)

Ačiū mergaitės wub.gif Na iki jūsų man dar toli blush2.gif bet niekada nevėlu mokytis,tortai jau mane ''veža'' thumbup.gif
Aga pas mane tortas ant tortinės blush2.gif Bet kitą kartą pasitaisysiu pioneer.gif
Atsakyti
Ateinu su pagalbos sauksmu ax.gif dariau snickers tortuka, bet nesigavo man ganasas, dariau du kartus ir abu kartus ispyliau. grietinele reikia i cukru pilti jau nuemus nuo ugnies? viena karta supyliau nenuemus nuo ugnies, bet paskiau niekaip neissiplake, kita karta pyliau jau nuemus nuo ugnies,tai cukrus susoko i toki kieta guza,tai ismeciau. lauksiu patarimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2012 02 02, 22:13)
Ateinu su pagalbos sauksmu ax.gif  dariau snickers tortuka, bet nesigavo man ganasas, dariau du kartus ir abu kartus ispyliau. grietinele reikia i cukru pilti jau nuemus nuo ugnies? viena karta supyliau nenuemus nuo ugnies, bet paskiau niekaip neissiplake, kita karta pyliau jau nuemus nuo ugnies,tai cukrus susoko i toki kieta guza,tai ismeciau. lauksiu patarimo blush2.gif

NUO KADA GANASAS GAMINAMAS SU CUKRUMI? blink.gif kazka sumaiset,jis gaminamas is grietineles ir sokolado rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2012 02 02, 21:13)
Ateinu su pagalbos sauksmu ax.gif  dariau snickers tortuka, bet nesigavo man ganasas, dariau du kartus ir abu kartus ispyliau. grietinele reikia i cukru pilti jau nuemus nuo ugnies? viena karta supyliau nenuemus nuo ugnies, bet paskiau niekaip neissiplake, kita karta pyliau jau nuemus nuo ugnies,tai cukrus susoko i toki kieta guza,tai ismeciau. lauksiu patarimo blush2.gif


Sveikute,
nesu dariusi ganaso dar nei karto blush2.gif bet galvoju kad plakei neatsaldzius.
antra syki reikejo bandyti kaitynti kad istirptu, kaip raso pati autore ax.gif

QUOTE(daividija @ 2009 03 08, 19:16)

karamelinis ganasas

5v.s. cukraus,
2v.s. vanmdens,
250ml grietineles.

Cukru sumaisyti su vandeniu ir uzvirinti,sumazinti ugni ir virti kol paruduos cukrus,tai gali uztrukti.Nuimti nuo ugnies ir sudeti po viena valgoma sauksta grietineles, Atsaldyti saldytuve ir isplakti.
ganasas tikrai labai skanus,dariau is dvigubos normos,ir trecdali suedziau doh.gif
Niors vargau tai nemazai,ir jau maniau gavosi sh.Pirmiausia tas cukrus susicukravo,tai maisiau ir laukiau kol paruduos,parudavo normaliai,pyliau grietineles,tai susoko i iriso gumula,tada pyliau po biski grietineles ir kaitinau,kol tas guzas istirpo. Toliau gavosi viskas gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 02 vasario 2012 - 21:53
Mergaites gal kas bandet NORFOJE KOLUMBO KONS.KRIAUSES,cia karameliniui g.gif kriausiniui tortui
Atsakyti