Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 03 05, 08:37)
Erikiuxxx,man kaip iškepa taip ir laikosi tas morengas,tada atsargiai,labai nespausdama ir aptepu sviestiniu kremu.Aišku šio torto nepadarysi labai lygaus,bet pavyzdžiui maišui tortui visai gerai ir barbe dariau,tinka tokiems tortams kur nereikia idealaus lygumo

O , net foto reportaza turi bigsmile.gif reiks ir man tada bandyti maisa sulipdyti ax.gif
Papildyta:
Tik man kaskodel morengas visada sutrupa, gal per ilgai kepu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 03 05, 11:10)
Tikrai ištirptų



QUOTE(Musiukass @ 2012 03 05, 12:02)
aptept morengą šokoladu ir netirps  mirksiukas.gif

Dėkui smile.gif
O dėl šokolado tai aš irgi taip galvoju, kad teks. Mačiau adrijos lygtai salduko recepte būtent šokoladu aptepti abu šonai netgi. Tai darysiu ir aš taip, tuo labiau, kad skoniui tai oi kaip nepakenks biggrin.gif
Atsakyti
Merginos !SOS!-gal kuri zinot koki torciuka panasu i twixus? Reikia skubiai!!! help.gif
Atsakyti
Merginos, "Pieniškos mergaitės" kremui rašo 400gr grietinėlės, 0.5st cukraus pudros... ar nereikia standiklio? g.gif
Tortus dar tik mokaus kepti. Esu dariusi su grietine, bet ten reikia standiklio.
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2012 03 06, 10:34)
Merginos, "Pieniškos mergaitės" kremui rašo 400gr grietinėlės, 0.5st cukraus pudros... ar nereikia standiklio?  g.gif 
Tortus dar tik mokaus kepti. Esu dariusi su grietine, bet ten reikia standiklio.



Niekada nededu standiklio, nei i grietines nei i grietineles krema.
Atsakyti
Na, tada tikiuosi sustengs... bandysim. Ačiū, miskouoga 4u.gif

Dar klausimas , kiek laiko plakti? blush2.gif Grietinėlės kremą esu sugadinus, kai perplakiau... sviestą padariau. O su grietine visada puikiai išeina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MiLi*: 06 kovo 2012 - 10:56
QUOTE(*MiLi* @ 2012 03 06, 12:49)
Na, tada tikiuosi sustengs... bandysim. Ačiū, miskouoga  4u.gif

Tikrai viskas bus gerai, aš irgi visada be standiklio darau. Ir netgi tuos kuriuose rašo,kad reikia dėti standiklio kaip pvz: tortas Rafaelo svajonė. Tik ką pastebėjau, kad reikia plakti labai atšaldytą grietinėlę, tai tada ji greit ir gerai išsiplaka. Aš prieš plakimą įmetu dėžutę su grietinėle į kamerą r plaku truputį apledijusią smile.gif O jei plaku tik palaikytą šaldytuve tai plakasi man žymiai ilgiau, net nežinau kodėl taip yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2012 03 06, 10:58)
Tikrai viskas bus gerai, aš irgi visada be standiklio darau. Ir netgi tuos kuriuose rašo,kad reikia dėti standiklio kaip pvz: tortas Rafaelo svajonė. Tik ką pastebėjau, kad reikia plakti labai atšaldytą grietinėlę, tai tada ji greit ir gerai išsiplaka. Aš prieš plakimą įmetu dėžutę su grietinėle į kamerą r plaku truputį apledijusią  smile.gif  O jei plaku tik palaikytą šaldytuve tai plakasi man žymiai ilgiau, net nežinau kodėl taip yra  g.gif


kaip įdomiai... dėkui už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2012 03 06, 10:58)
Tikrai viskas bus gerai, aš irgi visada be standiklio darau. Ir netgi tuos kuriuose rašo,kad reikia dėti standiklio kaip pvz: tortas Rafaelo svajonė. Tik ką pastebėjau, kad reikia plakti labai atšaldytą grietinėlę, tai tada ji greit ir gerai išsiplaka. Aš prieš plakimą įmetu dėžutę su grietinėle į kamerą r plaku truputį apledijusią  smile.gif  O jei plaku tik palaikytą šaldytuve tai plakasi man žymiai ilgiau, net nežinau kodėl taip yra  g.gif

As irgi imetu i kamera maziausiai 10 min., ir cukru ten laikau kaip patare adrija thumbup.gif ir jokiu standikliu nenaudoju ax.gif bet grietinele geriausia pirkti 36% rebumo smile.gif
Atsakyti
grietinele visada puikiai susiplaka tiesiog is saldytuvo. o su grieine paskutiniu metu turiu problema. perku dvaro 30 proc ir jau du kartus teko zelatinos deti, nes plakant tik skysteja.net maniau, kad reikia tiesiog i ja pudros imaisyt , tada ji daug standesne bus smile.gif ka darau ne taip?

del sokoladiniu roziu niekas neatsake koki medu deti ? dirbtini ar naturalu?nejaugi niekas nedare?

dariaus ambasadoriaus meduti.. na nzn man neskanu. paprastas mano medaus tortas daug mielesnis. bet niekada nevalgaiu jo ambasadoje , gal ka ne taip padariaus. is isvaizdos isejo kaip jusu nuoraukose. skonis na toks kaip karvutes saldainio vidurio, tiksliau ne skonis o konsistencija, kazkiek elstinga, na sunku aprasyt bet skaicius visus komentarus tokia ji ir turi buti
Atsakyti
Merginos gal kas kepet Tailandietiska bananu torta ir galit pasidalint receptu.
Papildyta:
Atsiprasau, jau radau receptuka penktoj temoj. Bet gal galit rekomenduoti skanu sokoladini biskvita?
Atsakyti
QUOTE(JurgiteleMamytele @ 2012 03 06, 13:30)

Atsiprasau, jau radau receptuka penktoj temoj. Bet gal galit rekomenduoti skanu sokoladini biskvita?

Man tai skaniausias Šokoladinės simfonijos ax.gif
Atsakyti