Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

QUOTE(Jiesia @ 2012 01 13, 10:40)
Aciu merginos uz patarimus. Vakar prisiskaiciusi kepiau dar viena ta vadinama senovini biskvita. Nu man jis vis tiek kazkokia mistika  g.gif Truputi daugiau miltu idejau, neatidarinejau orkaites. Dar pas save knygoj radau, kad kai kepa tuos vadinamus angel food pyragus, kur pagrindas yra kiausiniai, netepa riebalais formos krastu ir iskepusius laiko apverstus, kad nesukristu. Jis man puikiai laikesi apverstoj formoj, nes krastai buvo prilipe, bet kai isemiau atvesusi, dugnas buvo idubes...
Nu, zodziu, kiek esu kepusi biskvitu, sitas man sudetingiausias, nors tik trys produktai ieina i sudeti  biggrin.gif

anksčiau kaltindavau save kad nemoku balto biskvito iškepti. tai labai susmenga, tai truputį. ir taip visad. dabar kepu kiekvieną biskvituką atskirai ir nieks nesusmenga. Vadinasi, kalta orkaitė.
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 01 17, 13:25)
Reikia patarimo.Padariau juodaji mišką 1,8 kg,žadėjau daryti krepšelį su rožėm. Draugei reikia tik 1 kg torto + -,gramai nelabai svarbu.Kaip sumažinti, jis toks palyginus aukštokas gavosi,jei apipjausiu aplink,šeimyna tai laukia tongue.gif , krepšelis jau nebegražiai žiūrėsis

o tai 1,8 kg gavosi dar neaptepus sviestiniu ir nepapuosus? sakyciau pjauti reikes apie puse torto,kad papuosus gautusi tik 1kg. bus aukstas krepselis ir tiek smile.gif o jei ne butinai krepselis turi buti,tai tortuka pjauti galima ir jin jan principu http://www.google.lt...aBMXSswbWq5yYBA gautusi 2 mazi tortukai tokios isvaizdos http://public.fotki....0-priekald.html smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2012 01 08, 17:02)
ten praeitoje temoje buvo klausiama apie tą reguliuojamą tortinę, ir man įdomu kur jų yra pirkti  g.gif  4u.gif


aš tą foto buvau įdėjusi net smile.gif bet kur pirkti net nežinau, gavau dovanų. Tikrai kažkur vilniuje. Pabandysiu išsiaiškinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 01 17, 12:56)
aš tą foto buvau įdėjusi net smile.gif bet kur pirkti net nežinau, gavau dovanų. Tikrai kažkur vilniuje. Pabandysiu išsiaiškinti smile.gif

pabandykit mirksiukas.gif o aš paieškodama tų formų googlėje radau, kad viena pirko iš TP, reiks kada pažiūrėt, mažu tikrai ten yra bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paprašyti Jūsų patarimo. kepiau "skaniausią pasaulyje tortą", tai man kai 30 min buvo per mažai, baltymai neperkepė... o kai išiminėjau iš formos, morengas atsiskyrė nuo biskvito, ar taip turi būti? Iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 01 17, 12:25)
Reikia patarimo.Padariau juodaji mišką 1,8 kg,žadėjau daryti krepšelį su rožėm. Draugei reikia tik 1 kg torto + -,gramai nelabai svarbu.Kaip sumažinti, jis toks palyginus aukštokas gavosi,jei apipjausiu aplink,šeimyna tai laukia tongue.gif , krepšelis jau nebegražiai žiūrėsis


O tai drauge labai supyks, jei bus daugiau torto? g.gif
Atsakyti
ką galima užkyšt 1kg tortu g.gif jei dar krepšelis,tai pinymas,gėlės ir tt.aš vat griliažinį dariau davos gal 2700.nusivežiau pas draugę įkurtuvėm 3 suaugę ir 2 vaikai..liko per vakarą gabaliukas tik mažas.nors ir keptą vištą prieš tai valgėm..na susivalgo mums tortai,ką ten su 1 kg nebent dviese valgytų biggrin.gif
Atsakyti

reikia mandagiai pasivaisinti,o ne esti -uzteks 1kg 5zmonem tongue.gif
o siaip koks skirtumas kas kiek paprase?zmogus paklause,musu reikalas patarti,ar ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 17 sausio 2012 - 13:45
Tai tada torto bus kokie 400 g biggrin.gif o visa kita puosimas lotuliukas.gif man tai draugam negaila, visad darau taip,kaip graziau butu. Visos cia ir pataria is savo puses kaip darytu, va taip tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės kepejėlės, aš dar tik naujokė, kepsiu pirmąjį tortą dukrytės gimtadieniui:geda2: Norėčiau Jūsų patarimo, ar darant tortą su maskarpone sūriu tiktų vienas šokoladinis biskvitas ir du-trys balti? Ir koki geriau pasirinkti balta biskvita? Prisiskaiciau, kad rafaelo biskvitas superinis, tai cia tas is rafaelo torto, ar taip supratau? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Gal kas nors gales man padeti ax.gif Is tikro net geda toki klausima uzduoti, bet labai reikia atsakymo blush2.gif Nusipirkau stai tokius antgalius tortu puosimui http://www.arevitosi...s...oup=3&id=11 ir maiseli, bet nelabai suprantu kaip man tuos antgaliukus pritvirtinti, ar juos kazkaip reikia deti is vidaus to maiselio ? doh.gif Ar cia dar kazko truksta, nesuprantu nors tu ka blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2012 01 08, 17:02)
ten praeitoje temoje buvo klausiama apie tą reguliuojamą tortinę, ir man įdomu kur jų yra pirkti  g.gif  4u.gif


Gerduvoj 4u.gif
http://www.gerduva.lt/kepimo-forma-290
Atsakyti