Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-18

Dekoju ERIKIUXXX,tiesiog tai bus tik barbes tortas vaikams,tai ne 2 aukstu torta darysiu.O koks gimtadienis be zvakuciu?tai vat ir parupo kaip sudet ir uzdegt.Viena mamyte patare,kad keksiuku iskept ir papuost kaip torta ir ant ju sudet ax.gif
O nuoroduose pasakiski tortai-kada taip mokesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 01 19, 13:34)
Erikiuxxx,tu jau kepei ne vieną kartą "Patį skaniausią pasaulyje",ar baltymus plaki iš karto su cukrumi ar pirmiau išplaki baltymus be cukraus?Ačiū

Kepiau jau 4 kartus ir kepsiu dar biggrin.gif
pirma isplaku kad purus butu, o paskui sukru po truputi pilu, bet ar taisyngai darau tai nezinau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 01 19, 13:47)
Dekoju ERIKIUXXX,tiesiog tai bus tik barbes tortas vaikams,tai ne 2 aukstu torta darysiu.O koks gimtadienis be zvakuciu?tai vat ir parupo kaip sudet ir uzdegt.Viena mamyte patare,kad keksiuku iskept ir papuost kaip torta ir ant ju sudet ax.gif
O nuoroduose pasakiski tortai-kada taip mokesiu  doh.gif

visai gera ideja biggrin.gif
nes taip nepatarciau daryti http://s56.radikal.r...68064da7732.jpg
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 19, 13:32)
visai gera ideja biggrin.gif
nes taip nepatarciau daryti http://s56.radikal.r...68064da7732.jpg

lotuliukas.gif Geras doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės, turiu klausimuką: vakar dariau turtingą kavos tortą, ir man kažkaip keistai gavosi grietinėlės su šokoladu kremas, kai pradėjau į išplaktą grietinėlę pilti šokoladą man jis kažkaip neįsiplakė gerai, stengo. Kai sudėjau beplakant visą, tai jautėsi smulkūs grūdeliai, nes skirtingos temperatūros buvo grietinėlė šalta o šokoladas kambario temperatūra. Kodėl tai galėjo atsitikt? Gal aš ne tokį šokoladą naudojau. Kaip mačiau Olestos foto sesijoj tai ten tolygiai įsiplakė šokoladas.
Atsakyti
Mergaites, įmeskit, prašau nuorodą to "pačio skainiausio", jau ne vienoje temoje jis aptartas, o recepto taip ir nerandu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(špingaletka @ 2012 01 20, 11:02)
Mergaites, įmeskit, prašau nuorodą to "pačio skainiausio", jau ne vienoje temoje jis aptartas, o recepto taip ir nerandu. 4u.gif


jei neklystu tai sitas
http://www.supermama...;#entry48957041
Atsakyti
QUOTE(jurgutte76 @ 2012 01 20, 10:04)
Sveikos kepėjėlės, turiu klausimuką: vakar dariau turtingą kavos tortą, ir man kažkaip keistai gavosi grietinėlės su šokoladu kremas, kai pradėjau į išplaktą grietinėlę pilti šokoladą man jis kažkaip neįsiplakė gerai, stengo. Kai sudėjau beplakant visą, tai jautėsi smulkūs grūdeliai, nes skirtingos temperatūros buvo grietinėlė šalta o šokoladas kambario temperatūra. Kodėl tai galėjo atsitikt? Gal aš ne tokį šokoladą naudojau. Kaip mačiau Olestos foto sesijoj tai ten tolygiai įsiplakė šokoladas.

pati ir atsaket-skirtingos temperaturos-todel.
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 01 20, 13:27)
pati ir atsaket-skirtingos temperaturos-todel.

o tai ką grietinėlę irgi reikia imti kambario temperatūros, nesusiplaks ji man į sviestą?
Atsakyti
Laba diena mergytes,
kepsiu medaus torta, bet va.. tie papuosimai.. gal patartumete kaip ir is ko padaryt grazu traukinuka (papuosima)?
gal turite nuorodu, receptuku? butu malonu, kad pasidalintumete smile.gif
is anksto dekoju smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigeita: 20 sausio 2012 - 15:42
QUOTE(Sigeita @ 2012 01 20, 15:40)
Laba diena mergytes,
kepsiu medaus torta, bet va.. tie papuosimai..  gal patartumete kaip ir is ko padaryt grazu traukinuka  (papuosima)?
gal turite nuorodu, receptuku? butu malonu, kad pasidalintumete smile.gif
is anksto dekoju smile.gif 4u.gif

Paskaitykite sia tema, komentarai ten nerasomi. Kiek zinau, lipdymui merginoms labiausiai patinka pastilazas. Jo receptas taip pat yra toje temoje be komentaru. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos...
turiu klausimuką- gal kuri žinote ... kai buvau jauna ir nu jauna... turėjau iš žurnalo išsikirpusi torto receptą ir dariau ne veiną kartą bet bet,... (prieš 8metukus kažkur dariau paskutinį kartą) gal kuri turite panašų receptą...???? ką pamenu? Atsimenu tiek:

grietinėlė (daug kažkur 2-o gal net trys pakeliai)
morengai (kurių tuo metu nu niekad nerasdavau pirkti- tekdavo gudraut)
šokoladas juodas- irgi daug

kaip daryt pamenu kad ištirpintą šokoladą atsargiai pildavau į pačią išplaktą grietinėlę (jokio cukraus nieko juodame šokolade jo apstu)
kadangi neturėdavau niekad morengų imdavau paprastus sausainius smulkiai sutrupindavau sumaišudavau su riešutais lyg tai ... ui nepamenu...

tuo metu mėgdavau daryti nekeptinius tortus eksperimentuoti bet kiek to šokolado ar į šaltą grietinėlę ar ką tik išplaktą ar dėdavau standiklio ? gal žele??? nu nieko nepamenu doh.gif

ga kuri žinot panašų receptą??? jis buvo kažkuriam žurnale (ot daug parašiau ane???)
Atsakyti
Gal kas bandet ar skanios konservuotos kriauses Kolumbo,Norfoje tik tokias maciau, cia darant tortui karameliniam kriausiniui.Aciu
Atsakyti