Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Warwara @ 2012 01 09, 10:32)
Krempudra
nu tikrai esu musu pavyzdys!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Tai jau ar yra reikalas vaziuoti LV? Gal ir LT uzteks smile.gif


user posted image
o i LV vis tiek nuvaziuosim uzbaigiamajam kartui, gydytojui padekosim, vaistu nusipirksim tongue.gif o paskui jau viskas LT
Atsakyti
Krempudra
QUOTE
o i LV vis tiek nuvaziuosim uzbaigiamajam kartui, gydytojui padekosim, vaistu nusipirksim

Sitie du punktai svarus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Aciukas musu zaviajai nestuke.gif Krempudrai,kad sukure namucius thumbup.gif Oi,kaip tikiuosi kad juose tiek virusiuku,kad niekas neatsilaikys pries siuos malonius virusiukus wub.gif O tavo ramybe zavetis reikia,labai teisingai parasei apie laukimo meta-bet as deja nemoku taip blush2.gif
Warwara,labai dziaugiuosi kad judate i prieki ir tikrai manau kad dar po keliu duriu bus daugiau folikulu. thumbup.gif As tik noriu palinketi kad tie folikulai,tiksliau kiausialastes butu visos labai kokybiskos wub.gif Lauksime tavo prisidavimo vakare 4u.gif
Ir dar karteli labai noriu padekoti Jums visoms mergytes uz palaikyma,kad spaudziat uz mane kumstukus,mintimis palaikom ir geru zodziu-taip pat nustebau ir dekoju nestukems ir jau mamytems,nes pirma kart i a.z. susilaukiau palaikymo wub.gif ACIU JUMS 4u.gif
Dabar laukiame naujienu is Meiles vaisiaus ir Ingvitos-kaip dziaugsiuos kai jos parays savo skaiciukus ir labai labai laikau kumstukus drinks_cheers.gif Nauji metai-nauja pradzia-tad turi pradeti sektis 4u.gif
Maciau kalbejote apie imuninius ir kitka. Na,as siaip nesu atspari labai jau ligoms,ypac persalimo.Pasergu bet taip lengva forma.Be to,per visus musu bandymus mums visai nebuvo kibimo..o ir nevaisingumo priezastys kaip ir aiskios g.gif
Del tu tyrimu i Graikija-tai pasitaupysiu pinigelius ir sakiau bandysiu ir as.Nors man vien per siuos kelis metus is kraujo kiek kartu tikra ar neturiu tu zarazu,paskui tepineliai,onkologiniame ten irgi kazka augino paziuret del bakteriju ir infekciju ir grybo-viskas gerai.Bet kazkaip nera ne vienos mergaites kuri butu nusiuntusi ir gavusi atsakyma,kad pas ja nera uzsleptos kokios nors is siu infekciju-tai pradejau galvoti,kad gal ir pas mane kazkuri pasislepusi blink.gif
Noreciau nuvaziuoti pas Giorgy,bet deja,tikrai neturiu as tokiu pinigeliu. verysad.gif Ir nos nemalonu taip rasyti,akd neturi pinigu kai esi dirbantis zmogus,bet manau ne viena as tokia-kuri negali sau to leisti.o gaila,nes tikrai butu idomu issitirti ir paziureti kas ir kaip.
Neatsimenu,bet kazkas rase kai nepavyksta n-aji karta jau griebies bet ko-kad tik rastum priezasti. Tai labai teisingi zodziiai drinks_cheers.gif Tie visi nepavykimai veikia per psichika,realiai taip. Juk neveltui paskui mergaites ilgai bijo pasakyti kad laukias,nes realiai negali isisamoninti kad po tiek nesekmiu pavyko pastot o ir baime aibe...
Terze,sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 09, 13:12)
Sveikutes 4u.gif 
Aciukas musu zaviajai  nestuke.gif Krempudrai,kad sukure namucius thumbup.gif Oi,kaip tikiuosi kad juose tiek virusiuku,kad niekas neatsilaikys pries siuos malonius virusiukus wub.gif O tavo ramybe zavetis reikia,labai teisingai parasei apie laukimo meta-bet as deja nemoku taip blush2.gif
Warwara,labai dziaugiuosi kad judate i prieki ir tikrai manau kad dar po keliu duriu bus daugiau folikulu. thumbup.gif As tik noriu palinketi kad tie folikulai,tiksliau kiausialastes butu visos labai kokybiskos wub.gif Lauksime tavo prisidavimo vakare 4u.gif 
Ir dar karteli labai noriu padekoti Jums visoms mergytes uz palaikyma,kad spaudziat uz mane kumstukus,mintimis palaikom ir geru zodziu-taip pat nustebau ir dekoju nestukems ir jau mamytems,nes pirma kart i a.z. susilaukiau palaikymo wub.gif ACIU JUMS  4u.gif
Dabar laukiame naujienu is Meiles vaisiaus ir Ingvitos-kaip dziaugsiuos kai jos parays savo skaiciukus ir labai labai laikau kumstukus drinks_cheers.gif Nauji metai-nauja pradzia-tad turi pradeti sektis 4u.gif
Maciau kalbejote apie imuninius ir kitka. Na,as siaip nesu atspari labai jau ligoms,ypac persalimo.Pasergu bet taip lengva forma.Be to,per visus musu bandymus mums visai nebuvo kibimo..o ir nevaisingumo priezastys kaip ir aiskios g.gif 
Del tu tyrimu i Graikija-tai pasitaupysiu pinigelius ir sakiau bandysiu ir as.Nors man vien per siuos kelis metus is kraujo kiek kartu tikra ar neturiu tu zarazu,paskui tepineliai,onkologiniame ten irgi kazka augino paziuret del bakteriju ir infekciju ir grybo-viskas gerai.Bet kazkaip nera ne vienos mergaites kuri butu nusiuntusi ir gavusi atsakyma,kad pas ja nera uzsleptos kokios nors is siu infekciju-tai pradejau galvoti,kad gal ir pas mane kazkuri pasislepusi blink.gif 
Noreciau nuvaziuoti pas Giorgy,bet deja,tikrai neturiu as tokiu pinigeliu. verysad.gif Ir nos nemalonu taip rasyti,akd neturi pinigu kai esi dirbantis zmogus,bet manau ne viena as tokia-kuri negali sau to leisti.o gaila,nes tikrai butu idomu issitirti ir paziureti kas ir kaip.
Neatsimenu,bet kazkas rase kai nepavyksta n-aji karta jau griebies bet ko-kad tik rastum priezasti. Tai labai teisingi zodziiai drinks_cheers.gif Tie visi nepavykimai veikia per psichika,realiai taip. Juk neveltui paskui mergaites ilgai bijo pasakyti kad laukias,nes realiai negali isisamoninti kad po tiek nesekmiu pavyko pastot o ir baime aibe...
Terze,sekmes tau 4u.gif

as nepamenu tiksliai, bet man atrodo, kad pas RositaK nerado tos graikiskos zarazos 4u.gif
O kada tu i LV vaziuoji? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 09, 13:34)
as nepamenu tiksliai, bet man atrodo, kad pas RositaK nerado tos graikiskos zarazos  4u.gif
O kada tu i LV vaziuoji? 4u.gif

As vaziuoju rytoj.Turiu buti apie 12val.Jeigu atsils mano snaigutytes tai rytoj sudes tada.Dabar meldziuosi kad tik atsiltu-visai mano paskutines dienos vien malda,vien prasymai blush2.gif
o kaip tu?Kada kalbesi su Georgiu?Gal sakei ir as praleidau,nes ne visada prisedu prie PC paskutiniu metu ax.gif Mazute,tu zinai juk kad tau linkiu dideles sekmes,tu irgi per akis prisikentejai-ateis ,privalo ateiti svente pagaliau ir i tavo,bei kitu senbuviu kiema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 09, 13:51)
As vaziuoju rytoj.Turiu buti apie 12val.Jeigu atsils mano snaigutytes tai rytoj sudes tada.Dabar meldziuosi kad tik atsiltu-visai mano paskutines dienos vien malda,vien prasymai blush2.gif
o kaip tu?Kada kalbesi su Georgiu?Gal sakei ir as praleidau,nes ne visada prisedu prie PC paskutiniu metu ax.gif Mazute,tu zinai juk kad tau linkiu dideles sekmes,tu irgi per akis prisikentejai-ateis ,privalo ateiti svente pagaliau ir i tavo,bei kitu senbuviu kiema 4u.gif


Vajei - as maniau kad tau nukele atsildyma i 10d. Nu ka nuo ryto nespejau - tai dabar jau taip stipriai spaudziu kumscius ir labai daug linkesiu kad tik atsiltu tavo snaigutes, o minties galia labai didele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 09, 12:51)
As vaziuoju rytoj.Turiu buti apie 12val.Jeigu atsils mano snaigutytes tai rytoj sudes tada.Dabar meldziuosi kad tik atsiltu-visai mano paskutines dienos vien malda,vien prasymai blush2.gif

Tai ziema silta, atsils, kur dings! Zodziu ryt tau geros dienos, o po to 2 savaiciu nerimo su fantastisku finishu!
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 09, 13:51)
As vaziuoju rytoj.Turiu buti apie 12val.Jeigu atsils mano snaigutytes tai rytoj sudes tada.Dabar meldziuosi kad tik atsiltu-visai mano paskutines dienos vien malda,vien prasymai blush2.gif
o kaip tu?Kada kalbesi su Georgiu?Gal sakei ir as praleidau,nes ne visada prisedu prie PC paskutiniu metu ax.gif Mazute,tu zinai juk kad tau linkiu dideles sekmes,tu irgi per akis prisikentejai-ateis ,privalo ateiti svente pagaliau ir i tavo,bei kitu senbuviu kiema 4u.gif

Laikau kumstukus, kad visos snaigutes atsiltu ir tvirtai isitvirtintu pas mamyte 4u.gif
As bandziau siandien skambintis, bet nepavyko sad.gif Dar karta parasiau Akvilei ir rytoj vel nuo pat ryto skambinsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 09, 14:14)
Vajei  - as maniau kad tau nukele atsildyma i 10d. Nu ka nuo ryto nespejau - tai dabar jau taip stipriai spaudziu kumscius ir labai daug linkesiu kad tik atsiltu tavo snaigutes, o minties galia labai didele  smile.gif

Cituk,juk rytoj ir yra Sausio 10diena 4u.gif Tai kaip suprantu man ryt ir atsildys jas o ne siandien g.gif Aciukas,tikiu kad minties galia didele-todel stengiuosi tiketi kad si kart pasiseks ir kalbetis su jomis,kad tik jos atsiltu ir po 9 menesiuku as jau laikyciau jas prispaudusi prie krutines wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 09, 14:21)
Laikau kumstukus, kad visos snaigutes atsiltu ir tvirtai isitvirtintu pas mamyte  4u.gif
As bandziau siandien skambintis, bet nepavyko sad.gif Dar karta parasiau Akvilei ir rytoj vel nuo pat ryto skambinsiu 4u.gif

Mazute,isivaizduoju kokia tau itampa doh.gif Linkiu,kad kuo greiciau viska suzinotum friends.gif Prisimenu ir as kai laukiau atsakymu ir tave net trukdziau,kokia man itampa buvo doh.gif nenorejau nei valgyt,nei gert ir verkt negalejau nustoti.Laikykis,saulyte 4u.gif
Bijau zinokit sakyti uz jusu palinkejimus padeka..bet juk zinot ka as jums jauciu mano mielos bendrazyges 4u.gif
Atsakyti
nu tai va, mano naujienos blush2.gif
Tupi ten tik 3 burbuliukai, bet kokybe atrodo gera, apvalus. 2 vienodo didzio, kitas truputi mazesnis. Man asmeniskai minimum 1 reikalinas smile.gif Gleivine tvarkoj. Laukiam dabar ketvirtadienio, bus jau puncija numatoma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 09, 15:54)
nu tai va, mano naujienos  blush2.gif
Tupi ten tik 3 burbuliukai, bet kokybe atrodo gera, apvalus. 2 vienodo didzio, kitas truputi mazesnis. Man asmeniskai minimum 1 reikalinas smile.gif Gleivine tvarkoj. Laukiam dabar ketvirtadienio, bus jau puncija numatoma  thumbup.gif

thumbup.gif o kur dingo tas ketvirtas? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
KREMPUDRA AČIŪ TAU UŽ NAUJUS IR JAUKIUS NAMUS wub.gif friends.gif

Nubudusi ryte,puoliau dar prieš darbą į forumą ir, nepatikėjus tuo,ką matau, vyrui sakau:" O Dievuliau, temelės nieks nesukūrė, ką reiks daryti?" doh.gif O vyras man ir rėžė: "O tu dar sakai, kad aš daug sėdžiu prie kompiuterio.Matai, kokia tu priklausoma" biggrin.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 09, 12:51)
As vaziuoju rytoj.Turiu buti apie 12val.Jeigu atsils mano snaigutytes tai rytoj sudes tada.Dabar meldziuosi kad tik atsiltu-visai mano paskutines dienos vien malda,vien prasymai blush2.gif

Mažyt, mes visos už tave beprotiškai sergam ir tikim,kad tau šis IVF pasibaigs nestuke.gif Nuo šio vakaro dar karščiau melsiuosi už tave ir kitas mergytes wub.gif Turi juk bent retkarčiais Dievulis išklausyti iš širdies sakomas mūsų maldas...
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 09, 13:21)
As bandziau siandien skambintis, bet nepavyko sad.gif Dar karta parasiau Akvilei ir rytoj vel nuo pat ryto skambinsiu 4u.gif

Laukiam tavo tyrimų,laukiam ax.gif Tikiuosi,kad ras kokią zarazą pas tave.Tuomet tu ją gun_bandana.gif ir sėkmė nestuke.gif pati pasibels į tavo pilvuką wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2012 01 09, 14:54)
nu tai va, mano naujienos  blush2.gif
Tupi ten tik 3 burbuliukai, bet kokybe atrodo gera, apvalus. 2 vienodo didzio, kitas truputi mazesnis. Man asmeniskai minimum 1 reikalinas smile.gif Gleivine tvarkoj. Laukiam dabar ketvirtadienio, bus jau puncija numatoma  thumbup.gif


Super žinios thumbup.gif Bus dar ir ketvirtas,jei ne penktas folikulas su superine kiaušialąste mirksiukas.gif O kokia gleivinė? Kiek milimetrų?
Papildyta:
QUOTE(Kamelija2 @ 2012 01 09, 10:32)
Sveikos mergaites smile.gif
Uzsukau i jusu naujus namucius pavirusuoti 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif
Seku visu jusu naujienas ir labai uz visas sergu 4u.gif


GAUDAU nestuke.gif
Atsakyti