Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Atiloja @ 2012 01 09, 14:55)
thumbup.gif o kur dingo tas ketvirtas? smile.gif  4u.gif

Tai kad jis buvo numatomas tik smile.gif Kaz kaip pasisuko mano kiauside, si kart sunkiai suranda ja. Visada buvo bumct ir vaizdas ekrane. O dabar kol pagauna...

Beila, gleivine apie 8 mm (9 CD). Nors su ja neturejau niekad problemu, o dabar dar po histero, tai kaip ir tiketina, kad tvarkoj viskas, silta, minksta. Vaikuciams paruosta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 09 sausio 2012 - 15:06
warwara afrodite sekmes jums nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 09, 15:06)
Tai kad jis buvo numatomas tik smile.gif Kaz kaip pasisuko mano kiauside, si kart sunkiai suranda ja. Visada buvo bumct ir vaizdas ekrane. O dabar kol pagauna...

Beila, gleivine apie 8 mm (9 CD). Nors su ja neturejau niekad problemu, o dabar dar po histero, tai kaip ir tiketina, kad tvarkoj viskas, silta, minksta. Vaikuciams paruosta  ax.gif


Na ir kiaušidę tu turi. Ji ten ką, joga užsiiminėja lotuliukas.gif ,kad sukiojas kaip išmano doh.gif O gleivinė tai dar paaugs bigsmile.gif Ir vaikučiai tikrai niekur nenorės iš tokių šiltų namučių bėgt wub.gif
Atsakyti
sawana, tau ryt bus pirmas duris! thumbup.gif

Beila, ka as zinau, gal po LP kiausyde taip pasisuko. Gleivine tai kaip 9 CD labai gera, turin omeny, kad pries 3 dienas jos is vis praktiskai dar nebuvo, dar mm buvo. De lgleivines as maziausiai galvoju. 3 - laimingas skaicius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 09, 15:20)
sawana, tau ryt bus pirmas duris!  thumbup.gif

Beila, ka as zinau, gal po LP kiausyde taip pasisuko. Gleivine tai kaip 9 CD labai gera, turin omeny, kad pries 3 dienas jos is vis praktiskai dar nebuvo, dar mm buvo. De lgleivines as maziausiai galvoju. 3 - laimingas skaicius  thumbup.gif


Superinė gleivinė,juolab kad dar iki įsodinimo dienų yra doh.gif Tai kaip suprantu čia tavo 3 IVF? O tu tyreisi tas bacilas Gorgi?
Atsakyti
Beila
Ne Beilut, tai bus mano 2 IVF, stimuliacija IVF-ui 3, bet pats IVF bus tik 2. Nes praeita karta mano stimuliacija pasibaige, o punkcijos nedarem. Buvo tik 2 foliai ir kiausintakiuose skyscio pamate. Tai vietoj IVF turejau LP smile.gif
Zarazu as nesityriau juokiu. Nu ta kas gyd. liepe - ta dariau, o papildomai ne. nematau reikalo, musu nevaisingumas turi paaiskinima, ner ko gyliau kapstytis.

3 - as turejau omeny foliu kieki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 09 sausio 2012 - 15:42
QUOTE(Warwara @ 2012 01 09, 15:41)
Beila
Ne Beilut, tai bus mano 2 IVF, stimuliacija IVF-ui 3, bet pats IVF bus tik 2. Nes praeita karta mano stimuliacija pasibaige, o punkcijos nedarem. Buvo tik 2 foliai ir kiausintakiuose skyscio pamate. Tai vietoj IVF turejau LP smile.gif
Zarazu as nesityriau juokiu. Nu ta kas gyd. liepe - ta dariau, o papildomai ne. nematau reikalo, musu nevaisingumas turi paaiskinima, ner ko gyliau kapstytis.

3 - as turejau omeny foliu kieki smile.gif


Tai gerai, kad nepastojimo priežastis pas jūsų aiški thumbup.gif (Gal gali priminti,kokia ji doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 09, 15:54)
nu tai va, mano naujienos  blush2.gif
Tupi ten tik 3 burbuliukai, bet kokybe atrodo gera, apvalus. 2 vienodo didzio, kitas truputi mazesnis. Man asmeniskai minimum 1 reikalinas smile.gif Gleivine tvarkoj. Laukiam dabar ketvirtadienio, bus jau puncija numatoma  thumbup.gif

Taip,Warwara Dievas myli trejeta thumbup.gif O tu tikrai teisi juk pakanka to vieno vienintelio,kuris linkiu kad ir butu toj trijulej ir pagaliau ir tu lektum pas nestuke.gif thumbup.gif Gleivine labai gera ir dar paaugs 4u.gif Taigi dabar laikysim uz tave kumstukus dar stipriau jau nuo punkcijos dienos mirksiukas.gif
Beila wub.gif wub.gif
sawana sekmingo durio kuris vestu tave iki palaiminyo finiso wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 09, 13:12)
Dabar laukiame naujienu is Meiles vaisiaus ir Ingvitos-kaip dziaugsiuos kai jos parays savo skaiciukus ir labai labai laikau kumstukus drinks_cheers.gif Nauji metai-nauja pradzia-tad turi pradeti sektis 4u.gif


O kada Meiles vaisius turi mums pranesti naujienas? Nes manuju tai dar reikes ilgokai palaukti blush2.gif
Atsakyti
Afrodite, Warwara, sergu uz jus LABAI! wub.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 09, 15:54)
nu tai va, mano naujienos  blush2.gif
Tupi ten tik 3 burbuliukai, bet kokybe atrodo gera, apvalus. 2 vienodo didzio, kitas truputi mazesnis. Man asmeniskai minimum 1 reikalinas smile.gif Gleivine tvarkoj. Laukiam dabar ketvirtadienio, bus jau puncija numatoma  thumbup.gif


Nu liuks , nieko nepridursi, linkiu toliau dideti thumbup.gif tavo folikulams lotuliukas.gif tau dar reiks palaukt keleta menesiuku mirksiukas.gif O jau apie tokia gleivine man tik pasvajoti bigsmile.gif

Atiloja, tu vis bandyk prisiskambinttam Gorgiui, ir jei ne, sakyk man nes as treciadieni 15-ai valandai einu pas juos tai gaudyciau akvile ir klausciau kame reikalas blink.gif

Afrodite - wub.gif neturiu zodziu, tiesiog labai galvoju apie tave wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 09, 16:05)
*Nubudusi ryte,puoliau dar prieš darbą į forumą ir, nepatikėjus tuo,ką matau, vyrui sakau:" O Dievuliau, temelės nieks nesukūrė, ką reiks daryti?"  doh.gif O vyras man ir rėžė: "O tu dar sakai, kad aš daug sėdžiu prie kompiuterio.Matai, kokia tu priklausoma" biggrin.gif

**Laukiam tavo tyrimų,laukiam ax.gif Tikiuosi,kad ras kokią zarazą pas tave.Tuomet tu ją  gun_bandana.gif ir sėkmė  nestuke.gif  pati pasibels į tavo pilvuką wub.gif


* lotuliukas.gif
**tyrimai pas mane jau yra, man rikia, kad paskirtu gydyma 4u.gif
QUOTE(Warwara @ 2012 01 09, 16:06)
Tai kad jis buvo numatomas tik smile.gif Kaz kaip pasisuko mano kiauside, si kart sunkiai suranda ja. Visada buvo bumct ir vaizdas ekrane. O dabar kol pagauna...

pas mane per paskutini IVF'a irgi negalejo kiausides rasti doh.gif o kai baigesi stimuliacija, tai rado be problemu doh.gif

QUOTE(Citas @ 2012 01 09, 18:20)

Atiloja, tu vis bandyk prisiskambinttam Gorgiui, ir jei ne, sakyk man nes as treciadieni 15-ai valandai einu pas juos tai gaudyciau akvile ir klausciau kame reikalas  blink.gif

Ok, bandysiu dar skambintis rytoj, ir jei ka prasysiu, kad su ja susitartum del telekonsultacijos arba kad paskirtu atvykimo data 4u.gif
Atsakyti