Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Warwara @ 2012 01 18, 16:50)
Damos, tai gi  4u.gif
Esu namie su knopkytem. Tyliai ir ramiai. Juokio dziaugsmo, juokiu emociju. Labai norejau, kad sis mano paskutinsi traukinis tikrai butu nors iki isodinimo tobulas, bet yra jau kaip yra. Is tu mano 3 svajoniu: vienas po atplovimo buvo tuscias, tai liko tik du. Apsivaisino, bet vienas geresnis, kitas tikrai prastas. Paimiau aisku abududu smile.gif Nu ne paliksi gi savo svajone, nors jinai ir netobula. Dar gavau vaistu leistis i pilva, kad kraujo apitaka butu geresne gimdoje.
Aisku, man butu daug ramiau, jei du embrionai butu 8 lasteliu ir A klases. Nu kiek raso internetas tarp A ir B klases galutiniame rezultate juokio skyrtumo. Pasitikekim internetu.
Dabar paskutinis kelio ruozas, uzmerksiu akys ir tiesiog palauksiu kur sustos mano traukinis  cool.gif
Kad tik surasti jiegu tiketi, kad viskas bus gerai...
Del testu, kraujo datu dabar negaliu atsakyti, bus matyt. Pagal gyd. HCG reikia atlikti 31. Ar bus tai datai del ko daryti HCG...
Rezultate gavosi ar trumpa schema ar ilga. Tas pats sudas. Embriono siena vis vien stora. Embrionu kiekis tikrai ne prudai.
Aisku jei procentaliai, tai is tu 3 tikrai neblogai gavosi.
...
Kokia nuostabi diena ir koks švarus dangus,
Kokia neapsakoma gerų akių šviesa.
Ir tie, kur apsidžiaugia, jei kam nesiseka
Negali uždengti to dangaus - jų tiek nėra.

Paskutinis traukinys dar laukia
Dar yra viena vieta laisva.
Paskutiniam vagone prie lango,
Kur ir man skirta vieta šalia.

nu tai ka, su sia grazia gaida ir laikome kumstukus uz Warwaros leliukus thumbup.gif dabar 2 savaites niuniuosiu ir dainuosiu 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2012 01 18, 17:09)
vadinasi su suta grazia sukuosena kur vyrui patinka, su 2 vaikuciais pilve, kas vyrui irgi patinka, zodziu TB  - sakes  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Warwara,esi PUPO-pregnant untill proven otherwise,su kuom ir sveikinam smile.gif Labai linkiu,kad tie maziukai pasiliktu.O kad taip ir bus,as neabejoju bigsmile.gif

Klausyk,tu tikrai zinosi,kaip rusiskai vadintusi dokumentas,pazyma ar igaliojimas kazkieno vardu vykdyti kazkokia veikla.Net nezinau,kaip cia geriau paaiskinti,gal pazyma apie kazkokios istaigos atstovavima kitoje salyje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 18, 17:22)
Klausyk,tu tikrai zinosi,kaip rusiskai vadintusi dokumentas,pazyma ar igaliojimas kazkieno vardu vykdyti kazkokia veikla.Net nezinau,kaip cia geriau paaiskinti,gal pazyma apie kazkokios istaigos atstovavima kitoje salyje? 4u.gif

ne, Warwara, bet pasakysiu, kad turetu buti "Doverennost" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 18, 11:03)
Suprantu, kad daug minciu, o kaip visada vieno atsakymo nera....  4u.gif 
Zinai, man tada idomu, jei Bykova siulo nekisti nagu prie antibiotiku, tai kaip ta liga panaikinti??

Ji siūlo natūralias priemones (žoles tokias, dar ir tabletes rusiškas), bet tam reikia 1,5 mėnesio. Aš gi norėjau 3 kartus greičiau blush2.gif

QUOTE(Warwara @ 2012 01 18, 11:07)

Egk. Nu tavo organizmas duoda... Gerai kad suradai gyd. tiknanti tavo sirdziai. Tikiuosiu organizmas nustos durniuoti, pas tave gi irgi ten snaigutes, ar ne?


Aha turiu dar snaigučių, tik gaila kad jos dar ne pas mane ax.gif

Už tave laikysiu kumščius jau nuo dabar 4u.gif Ir labai teisingai procentaliai paskaičiavai, reiškia viskas bus ir toliau puiku thumbup.gif O dabar tu nestuke.gif ir ne kitaip

QUOTE(Citas @ 2012 01 18, 11:11)
Oho kokiu dalyku gali buti  blink.gif  Nu man seniai seniai buvo kraujavimas be rysio 2 savaites, bet tada dar nei antibai nei KT nei IVf nebuvo net slapciausiose mintyse. Sustabde su vaistais kazkokiais. Bet tai jei taip ir anksciau buvo vadinasi gali buti nuo antibu  unsure.gif
Linkiu sekmes su nauja gydytoja ir gydymu 4u.gif



Ačiū 4u.gif Bet ji nėra nevaisingumo gydytoja. Na bet šiai dienai man užtenka kad ji ne prieš Stimuliacijas, IVF ir t.t. Nebenorėčiau dar išgirsti to, ką išgirdau LT ligoninėse.
Sėkmės tau pas Bykovą 4u.gif Kažkaip vis tik neblogai pas latviukus ax.gif
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 18, 12:54)
o ka tada Bykova siule daryti? g.gif

Ji siūlo ieškoti priežasties, o tada sprendimo. KT ji mano nieko neišspręs, na tik laikinai gal.

QUOTE(bonuska @ 2012 01 18, 14:13)
Sveikos merginos  4u.gif ogi va prisipazinsiu tyliai ramiai dariau antraji bandyma ir va deja jis vel baigesi liudnais rezultatais,vel mano mazyliai uzsibuvo manyje tik 7 dieneles,prasidejo menesienos.... O buvo isodine blastute stipria ir du mazesnius embrioniukus ir kazkas jiems nepatiko many ,kad isejo kitur ir negelbsti nei Kalediniu stebuklu tikejimas ,nei baznycios lankymas,nei kiekviena dienele namuose Dievulio meldimas ,kad neatimtu mazyliu .... Na nieko gyvenimas tesiasi ,tik gal ne toks spalvingas kaip noretusi ... Dabar jau nezinau ar dar trecias kartas bus ar ne  schmoll.gif

Stiprybės tau 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2012 01 18, 14:33)
Egk, man buvo tokie kraujavimai ir ne siaip savaite, o menesiais  doh.gif  tuo metu kai viskas vyko, tai kraujuodavau po kelias savaites be susotjimo, jeigu sustodavo, tai tik keletui dienu ir taip kelis menesius is eiles.Tuo metu buvau ne LT, tai spjoviau i viska ir skridau namo tirtis kame reples.Kaip ir tu, keliavau nuo vieno daktaro pas kita, visi su skirtingom nuomonem ir diagnozem, pradejo viskas uzknisti.Galiausiai viena gydytoja mane pati nukreioe i Greitosios pagalbos ligonine Vilniuje, pas Lenkutyte, nes pati prisipazino, kad negali man padeti, o ir nezino kaip.Nulekiau pas ta gydytoja, griezta moteriske, bet lenkiu zemai galva pries ja, nebezaide su jokiais vaistais ir vitaminais, gulde tiesiai ant stalo ir LP.Aisku, vaizdelis ten tikrovej pasirode kiek kitoks nei per ekrana, reikalu ten irgi buvo daug, tokiu kaip saaugos, apsivijusios net vidaus organsu, tokius kaip inkstai, skysciai dubenyje, puliiais visokie ir dar velniai zino kas.Isvada, visa sita geri padare kazkokia negydyta infekcija, be chirurginio isikisimo nebuciau niekaip isropojus.Be abejo, rezultate, turiu viena kiauside ir be llikau be kiausintakiu.Bet tai mano istorija.Jokiu budu jos netaikua tau, bet paklausei ar kam taip buve, tai pasisakau, kad buve ir galiausiai kokie ten bebutu problema, ji issprendziama  mirksiukas.gif

Nepyk, Betute, bet neduok D. man. O tas progesteronas tavo geras buvo? O per ekraną tau kažką vis tik matė negero?
Kaip sparčiai jūs augat 4u.gif Rodos taip nesenai trydaliojai ax.gif
Atsakyti
WARVARA, drinks_cheers.gif už tavo žvaigždutes nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Ramybės, ramybės ir dar kartą ramybės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 18, 15:36)
ne, Warwara, bet pasakysiu, kad turetu buti "Doverennost"  4u.gif


Tai jei as pasakysiu,kad atsiustu man "Doverennost" ,tai supras koki dokumenta as turiu omeny? ax.gif

As turiu omeny toki dokumenta,kad istaiga A igalioja persona B atstovauti jiems salyje C ir teikti apie juos informacija,reklama ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 18 sausio 2012 - 16:59
QUOTE(egk @ 2012 01 18, 17:49)
Nepyk, Betute, bet neduok D. man. O tas progesteronas tavo geras buvo? O per ekraną tau kažką vis tik matė negero?
Kaip sparčiai jūs augat 4u.gif Rodos taip nesenai trydaliojai ax.gif


Zinau, mazut, tau to ir nelinkiu.Pas mane buvo toks pasiaubintas variantas tongue.gif Nemanau, kad pas tave tokios nesamones bus, nes panau, kad reikalas vis gi kitokio pobudzio.Matai, pas mane echoskopiskai jau matesi kazkokia didele netvarka, taigi niekas net nedare jokiu hormonu tyrimu, nes reikejo tvarkyti tai, kas ir taip jau akivaizdu buvo.Durnas tas moteriskiu organizmas ne tas zodis doh.gif Labai daznai patys daktarai nezino ko greibtis ir tik grabalioja tamoj kol kazka apciuopia unsure.gif Bet net neabejoju, kad tikrai atrasti priezasti kas ten vyksta su tavim ir susitvarkysi.Kas iesko, tas randa mirksiukas.gif

Cituli, tai aisku, kad namai jau uzversti ir vis dar negana hihihi.gif Seku tavo, Atilojos, Terzes ir kitu mergaiciu siuzetus ir laukiu kada gi cia tuos fejerverkus saut reikes bigsmile.gif

Warwariuk, man abu isodinti embrioniukai buvo 8 lasteliu, bet nei vienas is ju A vertinimo.Abu gavo po B ir vienas is ju ko tais fragmentuotas lengvai buvo ar kazkas g.gif Taigi vienas ju mane ir minko is vidaus.Kita vertus, pirmas IVF buvo visi 7 embrionai 8 lasteliu, visi iki vieno A.Rezultas buvo nulinis.Taigi, sedu ant suolelio ir ruosiu vieta tau pas storules tongue.gif

Afrodite, as tave stebiu lens.gif Islysk bent patriznioti cia biggrin.gif

Viskas, pasireiskiau, dabar einu toliau tylumoj skaityt rolleyes.gif
Atsakyti
T.P.Keberiokst
Taip Atiloja teisi, tai Доверенность. Taip ir vadinasi. Musu igaliuojimas smile.gif
Aciu uz linkejimus wub.gif Pabusiu PUPO, visai smagus statusas thumbup.gif

Egk, aciu wub.gif

Atiloja, alia grazus tavo balsas bigsmile.gif Tai niunoji smagiai thumbup.gif

Beila wub.gif
Papildyta:
Betut, tikrai visame internete parasyta, jog ar A ar B lygio embrionas neturi reiksmes. Jie vienodai geri. As daugiau pergyvenu del sienos storos. Kad tik uztektu jiegu knopkem islisti is luksto doh.gif

Idomu kaip, gi nieko tokio nepadaro ten pilve, nu kiek ten du lasiukai ipurksti ir tiek. Bet pulvas tai puciasi kaip balionas. Ir praeita karta taip buvo... Krinonas is manes krenta tarsi ne du sunaudoti, o jas dvi dezes doh.gif Pradedu buti PUPO lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu Atiloja ir Warwara,zinosiu 4u.gif
Atsakyti
Nors esu nebylioji skaitytoja, dar nepriėjusi prie šios galutinės stotelės, bet vis paskaitinėju, ir labai džiugu kai pasiseka smile.gif esu ne vieną mergaitę jau sveikinus, kurios praėjo laaaaaaaaaaaaaaaaabai ilgą kelią ir ne kartą prarado viltį, senbuvės gal žino: Cyplius, Bum.. jos visos jau supuoja savo svajones, ir pamenu kaip sirgau už vieną mergaitę, kuri velykų rytą sužinojo, kad jai pavyko IVF ir ji į Jav ižsivežė dvynius bigsmile.gif todėl WARwARAI linkiu ramybės ir tikėjimo ir dar nežinau ką jums pataria, bet daugelyje užsienio klinikų pataria: 3 paras po įsodinimo jei įmanoma lovos režimą, po to ramų judėjimą ir dar patartinas šiltas maistas, vengti šaltų gėrimų ir šalto maisto, tai kažkaip turėtų padėt implantacijai, šiltas maistas neturi būti aštrus, geriau švelnus, ai darskaičiau, kad ananasai labai padeda, atsiprašau jei viską pačios žinot blush2.gif tiesiog linkiu sėkmės nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ekonomija: 18 sausio 2012 - 17:22
ekonomija
Aciu wub.gif wub.gif :wub

QUOTE
kuri velykų rytą sužinojo, kad jai pavyko IVF ir ji į Jav ižsivežė dvynius

Tai musu Zubriuukas su tobulu manikiuru? g.gif

Dekuj uz patarimus thumbup.gif Taip, gulinesiu dabar, gi esu prizadejusi. Dar man gyd. israse gulima rezima tom dienom, kai vyks implantacija.
Atsakyti
Labas mergaites, as irgi vis paskaitineju kaip sekasi jums, dziaugiuosi ir braukiu asara kai reikalai pakrypsta ne i ta puse.
Warwara, jei tikrai turi galimybe tas kelias dienas tikrai pagulek, ir nieko judraus nedaryk smile.gif tikiuosi 31d. isgirsim geras naujienas.

Kiekviena saki skaitydama sia temute vis apmastau, kas ir kaip, ka as dariau, kaip vakarais crinona dejaus, ir vaistus leidaus, kaip viskas buvo ikyreje. Tad nuosirdziai linkiu visoms nepasiduoti, as su savo maziukais keliam visas rankas, siuo atveju jie man i pilva kojas, ir palaikom visas busimas nestuke.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti