Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Nu warwara bigsmile.gif - paziurek koks sujudimas temeleje musu, pradek tiketi, nes tai irgi labai svarbu 4u.gif
Ekonomija, Nanataa, Beta1 wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 18, 18:24)
ekonomija
Aciu  wub.gif  wub.gif  :wub
Tai musu Zubriuukas su tobulu manikiuru?  g.gif

Dekuj uz patarimus  thumbup.gif Taip, gulinesiu dabar, gi esu prizadejusi. Dar man gyd. israse gulima rezima tom dienom, kai vyks implantacija.



aga Zubriuku, pamiršus buvau jos nicką, prisimenu tik jos avatarą-gandrą wub.gif
na dar žvilgtelėjau, kad ko nepripainiočiau, tai tikrai patari ananasus, graikiškus riešutus ir žalias daržoves, o vengti kavos, alkoholio ir...žuvies, nes šiais laikais jos gali būt sukaupusios daug gyvsidabrio ypač negalima lašišos ir tuno...
o jums mergaitės apskritai duoda kokią elgsenos instrukciją po.... ax.gif tiesiog labai įdomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2012 01 18, 18:48)
aga Zubriuku, pamiršus buvau jos nicką, prisimenu tik jos avatarą-gandrą  wub.gif
na dar žvilgtelėjau, kad ko nepripainiočiau, tai tikrai patari ananasus, graikiškus riešutus ir žalias daržoves, o vengti kavos, alkoholio ir...žuvies, nes šiais laikais jos gali būt sukaupusios daug gyvsidabrio ypač negalima lašišos ir tuno...
o jums mergaitės apskritai duoda kokią elgsenos instrukciją po.... ax.gif tiesiog labai įdomu blush2.gif


man cia UK dave toki lapa su rekomendacijomis, buvau surasius placiai kazkurioj is senu temu tai dabar nelabai atsimenu: kofeino grieztai ne, ananasu nepadauginti
pieno bent po dvi stiklines i diena, kazkokiu ten riesutu labai negalima, papaja vaisiaus negalima.
Atsakyti
PUPO, sveikinu susitikus su mazaisiais, dabar ramaus laukimo ir apvalaus dvigubo nestuke.gif . 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mano graziosios mergytes wub.gif
Kokia nuostabi zinia,Warwariuk laikau kumstukus,sirdele mano linki tau kad si kart tave tikrai aplankytu dziaugsmas.Zodziu,mintys geriausios,kasos supintos,kumsciai suspausti mirksiukas.gif O dar mergyt kokiaaaa palaikymo komanda turi thumbup.gif
bonuska uzjauciu ir zinau kad nera zodziu,kad paguosti tokia minute.Tiesiog linkiu rasti priezasti,kodel taip vyksta viskas ir greit ja pasalinus tapti taip issvajota nestuke ir paskui mamyte mirksiukas.gif LAIKYKITES ABU SU VYRU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Beila,suprantama kad liudnoka tau...buna ir man tokiu dienu,oi buna.Laikykis mergyt 4u.gif
EGK, stiprybes ir DAUG DAUG SVEIKATOS 4u.gif
Norejau kazka dar parasyti bet pamirsau doh.gif Prasidejo mano darbai tai laiko nebera prisesti.Sasiuviniu taisymai,pasiruosimai pamokomis ir t.t.
Kas pas mane naujo...Nieko.Keisciausia,kad nenoriu darytis NT ir HCG.Kazkaip atrodo dabar tarsi jauciu kad vis delto pas mane yra du maziukai ir bijau suzinoti kad jie neisimplantavo verysad.gif Net nelaukiu as penktadienio schmoll.gif Keistai si kart...pamenu kai IVF dariausi tai spirgejau...Pojuciu nezinau gal jokiu..Man siandien 8 DPI.Crenonas krenta kelinta diena,bet svarus kol kas.Pamaudzia pilva,kartais trumpai paduria viena sona,kita.Bet tas maudimas toks panasus i mm.Ir nugaros apacia viena vakara paskaudinejo.O siaip nei pykina, nei miego juodai noriu,nei nuotaika bloga,nei trosina. Na galva uzeina pasvaigti,bet man kai daznai svaigsta gala tai nekreipiu demesio,o dabar darbe spaudima jauciu matyt nervinai daro savo. Uzeina kad permusa sirdis, karsta lieka,po kiek laiko vel salta lotuliukas.gif bet as vel suverciu nervams,nes is suku galva-ka reiks daryti jeigu nepasiseks.Kaip reiks atlaikyti?O ka tada -siusti tyrimus i Gr?Ar toliau bandyti su IVF...na zodziu...pasimetusi esu mirksiukas.gif
Keberiokst,Betute kaip greit bega laikas -atrodo tik neseniai dziaugiames kad jus nestuke.gif o ziurekit nestumas eina i pabaiga ir nebe daug liko kai ant rankuciu supuosite avo maziukus.Baltai pavydziu wub.gif Bet nuosirdziai linkiu sveikatos,kantrybes ir daug laimes wub.gif
Mergytes,atleiskite ko nepaminejau-uzisimusiau darbais,bet as su jumis ir tikrai galvoju apie jus ir kartu dziaugiuosi,laukiu ir deja liudziu 4u.gif
Tiesa,sveikinu musu naujas nestukes wub.gif O jau skaiciukai kokie grazus-as tik svajoju apie tokius.Mergytes linkiu kad jums viskas eitusi sklanziai,lai nesekmes lieka praeity o dabar laiateina jusu sekmes ir laimes periodas wub.gif SVEIKINU
user posted image
Atsakyti
warwara sekmes tau mergyt 4u.gif as ir tikiu, kad sis kartas bus tavo nestuke.gif
man jau prasidejo mm
Atsakyti
QUOTE(sawana @ 2012 01 18, 21:33)
warwara sekmes tau mergyt 4u.gif  as ir tikiu, kad sis kartas bus tavo nestuke.gif
man jau prasidejo mm

Laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kad jos tau butu paskutines mirksiukas.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
man penktadieni pas gydytoja darytis HCG, o siandien susirgau.....
Atsakyti
QUOTE(Felicitte @ 2012 01 18, 20:52)
cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif
man penktadieni pas gydytoja darytis HCG, o siandien susirgau.....


Vajei, mergyt...Laikykis...group.gif Užjaučiu, kad šįkart tau skauda širdelę... unsure.gif 4u.gif

Beje, normalios mmm blink.gif , ar tik teplioja??? Jei tik teplioja, dar ne viskas prarasta.

AFRODITE, primink, kelinta tau dpi??? Nėra nė dienos, kad negalvočiau apie tave... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 18 sausio 2012 - 21:01
QUOTE(Felicitte @ 2012 01 18, 21:52)
cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif
man penktadieni pas gydytoja darytis HCG, o siandien susirgau.....


Nu kas cia dabar tokios geros zinios buvo, o va dabar colourite, Felicitte verysad.gif Laikykites 4u.gif gal dar tik tepa???

Afrodite - jau nedaug liko belaukti, nu turi buti teisybe ant pasaulio, turi tau pasisekti wub.gif 8dpi - tai jau penktadieni visos spirgesim cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Felicitte @ 2012 01 18, 21:52)
cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif
man penktadieni pas gydytoja darytis HCG, o siandien susirgau.....

Labai uzjauciu tave console.gif console.gif console.gif Laikykis mergyt,tikrai liudna bet tau zymia skaudziau.Stiprybes ir gal dar tikrai tik teplioja..kazkaip noriu tiketi kad tau visdelto pavko..taip norisi semtis tik teigiamu minciu,ivykiu ir pasisekimo.Stiprybes 4u.gif
Beilute,aciukas uz palaikyma-nerealiai gera zinoti kad mane palaiko wub.gif Man skaiciuoti DPI labai lengva, siandien yra 18 diena-tai man 8DPI 4u.gif Kaip tu pati laikais?
O as pradedu galvoti o gal man koja kisa gimdos kaklelio vezys g.gif ir dar israse radau kad pas mane letinis cervicitas-tai sakau gal tai irgi priezastis kad neisimplantuoja pas mane maziukai g.gif bet info nera. O onkologai kaip tik rekomedavo kuo greciau pastoti.Bet kazkaip vis ivaris mintys lenda i galvele doh.gif
Na,ka einu ziureti moterys meluoja geriau,o paskui Hausas ir miegucio ,nes rytoj vel anksti keltis doh.gif Kaip nesinori man i darba verysad.gif ne tiek del ankstaus kelimosi bet del esamos darbe atmosferos.Nieko viskas bus ok,svarbu kad tik mano perliukai pasiliktu pas mane wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 18, 21:13)
Labai uzjauciu tave console.gif  console.gif  console.gif Laikykis mergyt,tikrai liudna bet tau zymia skaudziau.Stiprybes ir gal dar tikrai tik teplioja..kazkaip noriu tiketi kad tau visdelto pavko..taip norisi semtis tik teigiamu minciu,ivykiu ir pasisekimo.Stiprybes 4u.gif 
Beilute,aciukas uz palaikyma-nerealiai gera zinoti kad mane palaiko wub.gif Man skaiciuoti DPI labai lengva, siandien yra 18 diena-tai man 8DPI 4u.gif  Kaip tu pati laikais?
O as pradedu galvoti o gal man koja kisa gimdos kaklelio vezys g.gif ir dar israse radau kad pas mane letinis cervicitas-tai sakau gal tai irgi priezastis kad neisimplantuoja pas mane maziukai g.gif  bet info nera. O onkologai kaip tik rekomedavo kuo greciau pastoti.Bet kazkaip vis ivaris mintys lenda i galvele doh.gif
Na,ka einu ziureti moterys meluoja geriau,o paskui Hausas ir miegucio ,nes rytoj vel anksti keltis doh.gif Kaip nesinori man i darba verysad.gif  ne tiek del ankstaus kelimosi bet del esamos darbe atmosferos.Nieko viskas bus ok,svarbu kad tik mano perliukai pasiliktu pas mane wub.gif


Pasiseks, pupa, pasiseks tau wub.gif Kitų minčių net ir neįsileisk į galvą ax.gif O stresas darbe - tau kenkia, bandyk įjungti "dzin" cool.gif O apie tokį cervicitą net girdėjusi nebuvau... Bert kuriuo atveju,tau nei vėžys,nei visokie cervititai net nebando kojos kišt, nes ...Dievuliau, jei tik galėčiau padaryti taip, kad tu pagaliau būtum sveika laiminga nestuke.gif AŠ MELDŽIU TAU nestuke.gif ,TIKIUOS IR KITOS TAIP ELGIASI, ŽINAU,KAD VISOS ČIA UŽ TAVE BEPROTIŠKAI SERGA... thumbup.gif
Sakyk, juk tu dėjai atšildytas žvaigždutes. Tai kaip ten viskas vyksta? Kelintą dieną hormonų tyrimai ir vaistai prasideda, o įsodinimas kada? Juk aš irgi vasarį noriu tapt nėščia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 18 sausio 2012 - 21:22